Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:02 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема За истината!-тема провокирана от Минутанови  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано09.08.15 16:14



Забелязала съм, че не вярват на истината, колкото по-шантава е, толкоз по не хваща вяра и мислят, че ги лъжеш/цитат на Минута от друга тема/

В момента имам точно действия и проблеми свързани с истината. Години наред отлагани действия от моя страна, поради обърканост от истината, а през това време тези с лъжата си живеят живота.
Тази сутрин след пореден сън, в който нещото ме ръчка да запретвам ръкави и защитя истината следвайки знаците, изнамирайки телефон отпреди 15 години за който и не вярвах, че е все още на притежателя си събрах смелост и звъннах и ми вдигна сякаш ме чакаше човекът, който може да помогне за тази истина.

Точно след телефонният разговор преди малко касаещ казуса с тази истина, прочетох това изречение на Минута...и темата я пуснах импулсивно, тоест темата сама се написа и пусна.

Това изречение на Минута ми реши проблема, един вид. Благодаря Ти Минута! Вярвам в знаците, ако може човек да ги разчита правилно, а идва момент, когато ги разбираш без да се двуомиш,оставих с ена знаците...особено днес и те сами ме водеха за ръка-невероятно е просто.

И утре имам среща именно и във връзка с тази истина, която чака с години да бъде защитена и извадена наяве. А никога не ми е било по-трудно да реагирам и изясня нещата. Трудно ми е, когато трябва да се защитя с единствената гола истина /слава Бога има и документи удостоверяващи я:)/, която ме касае, сякаш ме е страх да не наруша спокойствието на някой, а то много ще им се наруши, давам си сметка и за това. Лъжа да беше май по-добре щях да се чувствам и действам:))...а то е истина и сякаш ми е по-трудно от това. Още повече е истина касаеща ме лично мен, то ако беше за друг човек го считаш за помощ и си доволен, ако помогнеш...Оказва се, най-трудно е да помогнеш на самият себе си.



п.с. Абе, ако зачезна от СветО след време...ония дето не им изнася тая истина/защото ще с емине и през съдебни институции/ да знаете са ме накарали да умиргам...макар да не ми с евярва да стигнат до там Но няма накъде вече, понякога истината е безпощадна, но по-идиотското е да си какавида...а аз не съм какавида и няма да бъда!!!

Редактирано от Lira Emerald на 09.08.15 16:22.



Тема Успех !нови [re: Lira Emerald]  
Автор nbb (весела)
Публикувано09.08.15 16:19



Щом следваш знаците, няма да могат да те унищожат. Имаш закрила, така че действай ! Стискам палци !





Тема Re: За истината!-тема провокирана от Минутанови [re: Lira Emerald]  
Автор Melany99 ()
Публикувано09.08.15 16:30



Нищо не разбрах!


Може ли така, гросо модо като за блондинки?



Тема Re: За истината!-тема провокирана от Минутанови [re: Melany99]  
Автор Pfiffikus ()
Публикувано09.08.15 16:33



Какво не си разбрала и ти?
Тя ачик го написала ще с емине и през съдебни институции/ да знаете са ме накарали да умиргам...макар да не ми с евярва да стигнат до там

Показател, че повече от написаното по-горе не може да бъде казаното. Тръгва жената на война . А ла гер ком а ла гер.



Тема Re: За истината!-тема провокирана от Минутанови [re: Melany99]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано09.08.15 16:40



Не бе, философствам си така...за истината:)

Иначе случаят е тривиален и ще се наложи вече действително да наруша спокойствието на едни дето ми се водят роднини и да си взема моето като дял.
Прости неща някакви..:))

... Но трябва дело минаващо през съд обаче...4 години спокойствие им стигат!
До края на 5-тата година, която изтича на 4.12.2016г., ако не запретна ръкави всичко остава за тях...а така, ако не ме гръмнат след делбите ще си купя самолетче и ще ти дойда на гости, ще те взема и ще си обикаляме нагоре-надолу по света около месец...как ти звучи?

Чудя се само яхта или самолетче да взема ама поне с 20 места за да има място и за клубарите

Редактирано от Lira Emerald на 09.08.15 18:39.



Тема Няма ли какнови [re: Lira Emerald]  
Автор nbb (весела)
Публикувано09.08.15 16:41



да се мине без съд ?





Тема Re: За истината!-тема провокирана от Минутанови [re: Lira Emerald]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано09.08.15 16:45



Дойде и твоят ред, отиде коня в ряката.
Това което си замислила няма да завърши на добро..
От мен да знаеш, че дължиш на Битието и имаш много да му плащаш, решила си да се разплатите!
А що не го помолиш за отсрочка или да ти опрости поне половината????
Мъдрите така правят, а глупавите режат от месото си и плащат, а после не само не могат да върнат остатъка, но нямат и за себе си и никога няма да имат сили да се разплатят, ще си оставан вечни длъжници..
Ти избираш или разбиваш Гордостта си и задържаш дългът или Гордо си поставяш главата на дръвника и губиш всичко... като кажа всичко то е и онова което и не подозираш че притежаваш, но после ще го разбереш..
Виждам аз виждам, как женското ти мозъче е наредило нещата и ги е кръстило Истина, и как е решило да се оправдае с тази Истина...

Не, няма повече да ти говоря, само ще ти предложа сама да си отговориш на един въпрос, в който се намира решението на проблема ти: Ти наистина ли само заради Истината ще осъждаш някого??????????

Ако не е само заради Истината, защо намесваш Истината..че тя Истината няма нужда ти да я защитаваш..тя си е Истина и без теб...това не го ли знаеше, а щом го знаещ защо се лъжеш, а като се лъжеш мислиш ли че ще успееш и друг да излъжеш...чрез съда ли????
И всичко това ще го направиш заради Истината?
И си мислиш, че Истината ще ти прости и няма да се защити????
Истина няма, и ако има тя не е в съда...

Дай си равносметка какво искаш и как да го постигнеш, това с Истината ще те погуби.
Успокой се, и забрави да действаш за Истината, щото лъжеш!

Бездействието също е действие, обърни внимание на това!
Бездействието в областта на лъжата е действие в областта на доброто и Правдата!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Редактирано от PYTnik на 09.08.15 16:48.



Тема Re: Няма ли какнови [re: nbb]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано09.08.15 16:49



Няма...чакам вече 4 години да се освестят...еми не би, явно алчността е болест.

А не си заслужава да оставям нещата така, мислех го, затова и не предприемах нищо. Надявах се да изтрезнеят от сполетялото ги наследство и да се сетят, че и аз съм в играта...но не би, правят се на разсеяни, чакат да мине срока. За делото ми трябват пари, които нямам в ръцете си накуп...но подсъзнанието ми посочи човек - външен познат човек, който също има интерес делото да бъде задвижено, макар това да е човек, за който си обещавах, че никога няма да имам сила и да падна под достойнството си да звънна...но днес звъннах и този човек откликна представи си...а когато интересът е наяве да видиш ти как набързо си простихме стари някакви неща...оххх, филми , филми...:)

Въртележка е живота...мдаммм



Редактирано от Lira Emerald на 09.08.15 16:56.



Тема Да,нови [re: Lira Emerald]  
Автор nbb (весела)
Публикувано09.08.15 16:53



болест е със сигурност и то явно нелечима.

В началото на седмицата се сблъсках с подобно нещо като пълномощник и останах без думи. Добре, че не ме касае лично и повече няма да се хващам на подобна въдица.



Тема Re: За истината!-тема провокирана от Минутанови [re: PYTnik]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано09.08.15 16:55



Разбирам те, но в случаят не знам дали си баш прав, защото заради това, че не давам глас на истината страдам и аз и децата ми...сложно е.

Ограбиха ме...а мен ме беше страх да ида и да се защитя.
Стига се до там да сънувам човекът, който си отиде и остави след себе си да ми се явява насън и да ме ръчка да направя нещо. Той меподсети към кого да се обърна...а това най-малко съм предполагала, че ще с еслучи и ще го направя...е, направих го, странно...човекът от другата страна на телефона сякаш чакаще обаждането ми...провидението е страшна работа:)

Па като ме гръмнат много важно...делото могат д аго действат и децата ми, защото и те са наследници...ся к'во цялата ни фамилия ли ще изтребят?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.