Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:30 07.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: +нови [re: hubavka69-110043]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано18.03.15 19:14



Не може така тук! Ти веднъж казваш едно после друго и ни пречиш да обобщим мнение кафето преди или след секса?

" Немалко дивотии съм направила, но си запазвам правото аз да си ги избирам."
Какво е станало, пропуснала си кафето ли?

Да обобщим ли, че може и без кафе?


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: Ще пием кафе, ще се запознаем и ще правим секснови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано18.03.15 19:17



Хубаво е че съм вече без коса!




Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: +нови [re: PYTnik]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано18.03.15 19:18



Да обобщим ли, че може и без кафе?



Натам отива раб'тата

Let your soul be your pilot!

Редактирано от Lira Emerald на 18.03.15 19:19.



Тема Re: +нови [re: PYTnik]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано18.03.15 19:20



Дивотиите не се състоят в правене на компромиси.

И всъщност говоря за други дивотии, а не за секс на първа среща.

Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от hubavka69-110043 на 18.03.15 19:24.



Тема Re: +нови [re: Lira Emerald]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано18.03.15 19:26



Чудя ви се на женското устройство и начинът ви на мислене, кефите...
Едно мислете, друго говорите, трето правите...като разтроение на личността ми приличате!




Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: +нови [re: hubavka69-110043]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано18.03.15 19:29



"Дивотиите не се състоят в правене на компромиси"

Защо мислиш, че правене на секс преди кафето е дивотия?
Няма ли да ни обясните от какво се страхувате, срамувате или какво?
Аз зная отговора, но питам вас жените!


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: Ще пием кафе, ще се запознаем и ще правим секснови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано18.03.15 19:30



По повод на годините и секса:

Има един, как да го нарека, културен феномен... абе той не е много културен, ама условно да го наречем така:-)

По повод на сексуалния пик... всякакви научни твърдения има то... за жените става дума - някои като твойто казват около 40-така за жените, други около 30-35, трети - тъкмо около 50, а ето аз описах случай на "баба на 69", която с удоволствие прави продължителен секс с 60-годишен "дядо"... а ти загатна, че изключенията са 50% от правилото и аз почти съм съгласна, че е така:-)) Т.е. много е вероятно добрият секс да е повече разпространен сред 60-70-годишните, ама никой да не го знае, щото хората от тази възрастова група си мълчат по този въпрос...

Имам пред вид, че ний жените около клубна възраст, сме от поколението, което все още му е трудно да праска откровения за секса си на младини и сега, същото ще е и за старини... не че няма откровени дами, дето и окото не им мига, ама пак си е прието жените по-малко да говорят за сексуалния си живот и опит... с предишното поколение - тези, които сега са на около 60-70 и над 70, това правило важи още повече... та мисълта ми е, едва ли може да се твърди със сигурност, че някой знае какво става със сексуалният живот след 60-те ... аз вече по-горе разказвах и една история от филма "Балада за Нараяма", също и от някои други подочути истории, пък и себе си като гледам досега, ми се струва, че най-вероятно има много от какво още да се изненадам, което да разбие на пух и прах разни стереотипи и погрешни впечатления, мнения и убеждения по въпроса за секса след 50-те и в по-късните години...:-))

Ние сме различни като поколение от сегашните 70-годишни, а 20-те и 30-те сегашни са различни от нас... та нищо чудно въпросът за секса да е както въпрос на индувидуалност, така и въпрос на поколение...

По повод сайтовете за запознанства нямам лични впечатления, а само споделени, затова съм склонна да вярвам само донякъде на всичко, което се пише... Със сигурност има различни истории, а обобщаването не ми харесва... Освен това, има сайтове и сайтове... ако става въпрос за гол секс, защо ти е да си губиш времето в сайт за запознанства, като си има сайтове за готов секс!?



А ако въпросът е, че не може човек току-така да си легне с някои непознати от първия път от сайт за гол секс, значи пак опираме до запознанство с цел преценяване на шансове за секс, което не отговаря на станалата крилата фраза "сексът не е повод за запознанство" - между впрочем, доколкото знам, това било заглавие на книга, писана от жена, подвизавала се в сайтове за запознанства, както и в този клуб:-))



Тема Re: +нови [re: Lira Emerald]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано18.03.15 19:40



Аз мисля по пътнически за кафето и секса...
Обяснявам си го със заложеното у нас от Битието, у нас мъжете и вас жените, а то е следното:
У нас мъжете на подсъзнателно ниво е заложено да се грижим през целият си живот за опазване и продължение на човешкия род. Това е първият Закон на Битието.
Ние мъжете да се грижим за количеството, а вие жените за качеството.
Това е сериозна причина ние мъжете да искаме да ебем всяка която ни попадне в леглото или шава, щото сме програмирани за количество и въобще не се замисляме за качество, щото ни е дадена възможност да имаме и по 600 деца годишно.

А вие жените понеже може да имате само едно, то трябва да е качествено, което означава да избирате, значи опознаване, преценка, кафе...а кафе, за кафето говорихме и секса.

И лично на мен, а и на другите мъже много ни са смешни женските ви забележки, като: "Ти пък баш с тази ли намери да легнеш бе!"

Та за кафето и секса така...



Виждаш ли, който знае Законите на Битието няма скрупули, няма вина, съжаления и компромиси - направо се захваща за работа...а кафето после


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Ще пием кафе, ще се запознаем и ще правим секснови [re: hubavka69-110043]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано18.03.15 19:42



Яка тема.
30 минути = 200 мнения!
Ха, ха!
Туй сексът, и да не го правим, го знаем изтънко.



Докато си режеш ноктите на краката не ти ли се изцъклят очите от зора при навеждането?


WALL·E

Тема Re: Ще пием кафе, ще се запознаем и ще правим секснови [re: MilaO6]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано18.03.15 19:44



"Т.е. много е вероятно добрият секс да е повече разпространен сред 60-70-годишните, ама никой да не го знае, щото хората от тази възрастова група си мълчат по този въпрос... "

Не мълчим, я виж що написахме за секса, сега и на теб лично ще кажа какво е секс на 60-70...изненадващо е, защото е като земетресението, никога не се знае кога ще започне, колко време ще трае и на каква дълбочина ще е!


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.