Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 19.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Киро, има ли чалъмнови  
Автор DarkSide ()
Публикувано05.11.14 22:19



да се изкарат разказите на Селянинът от базата данни, примерно като този:



играх си почти час докато го намеря, а търсех един друг, който изглежда е изчезнал безследно ... забелязах че има дупка в мненията му от юни 2006 до някъде април 2007, за която не мога да намеря обяснение, или големият срив май тогава ли беше ...

има ли начин автоматично да се изкарат примерно всичките му първи мнения, когато той е автор на темата, в повечето случаи разказите му са в началото ... или да се изкарат текстовете, по-големи от някакъв брой символи ?

това са много ценни текстове според мен, които заслужават да бъдат обработени и издадени под някаква форма ... просто това е най-малкото което можем да направим за паметта му, това беше много голям човек и ще е много хубаво ако успеем да ги възстановим тези негови страхотни текстове ... ох, още не мога да възприема че вече го няма ... а ако не става автоматично, можем да си разпределим работата ако има ентусиасти - доброволци ...

има ли някакво авторско право над тези текстове и ако да, то кой го държи, дир-а ли?



Тема Re: Киро, има ли чалъмнови [re: DarkSide]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано05.11.14 22:22



Цяла вечер това си мисля.....



Тема Re: Киро, има ли чалъмнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.11.14 22:24



Би било чудесно, ако има начин...



Тема Re: Киро, има ли чалъмнови [re: DarkSide]  
Автор Baldrian ()
Публикувано05.11.14 22:24









Тема Re: Киро, има ли чалъмнови [re: DarkSide]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано05.11.14 22:28



и на мен ми се искаше подобно нещо, та даже и като признание най отгоре да зоковем такава тема, която да стои там минимум поне една година.
Все се канех да помоля Селянинъt да напише нещо ново, което сълзи да пуща и на, виж с какво ни изненада.





Тема Re: Киро, има ли чалъмнови [re: Silverado]  
Автор Lilla My ((мюх))
Публикувано05.11.14 22:31



...с "да ми дадат минута още" ни изненада...



Тема Re: Киро, има ли чалъмнови [re: DarkSide]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано05.11.14 22:34



Вие верно ли толкова сериозно се възприемате? Една Сета не можахте да проумеете коя е, нито кулминацията в изграждането на една чувствителност, нито желанието на един човек да е относително анонимен, пък сте взели да се цаните за важна част от живота на един ник, писал тук едва ли заради Вас, а заради себе си. Не мисля, че селянинът има нужда от вашето признание!





Тема Re: Киро, има ли чалъмнови [re: DarkSide]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано05.11.14 22:35



ако няма друг начин, мога да помагам, имай ме предвид


\"Мекотата, е, най- твърдото нещо на света!\" (психопрофил)



Тема Re: Киро, има ли чалъмнови [re: Blackeyes]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано05.11.14 22:37



нямаш ли чувство за мярка ?


\"Мекотата, е, най- твърдото нещо на света!\" (психопрофил)



Тема Re: Киро, има ли чалъмнови [re: Molly]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано05.11.14 22:38



а ти имаш ли чувство за мярка?

Каква си му на селянина, че да му ровичкаш в творчеството?

Аз, верно, не исках да се обаждам в тази тема, но го направих от уважение към селянина, защото виждам, и то много ясно, как вие сте загубили мяра! Това тук не е животът ти, Molly.

Редактирано от Blackeyes на 05.11.14 22:44.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.