Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:57 02.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема п.п.нови [re: c@t]  
Автор c@t ()
Публикувано29.10.14 17:44



И ДСБ = Демократи за силна България са вътре.

За пръв път чувам за тях, но все тая


Може да съм пропуснала когато сте ги обсъждали.



Тема Re: Върховен цинизъм и наглост!нови [re: Fish L]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано29.10.14 17:46



Е, да де, ама като ще пием кафе трябва да съм спокойна, а настъпват неспокойни времена явно и ще забием на тема дето искали като по бивша Югославия...и пак ще пия Валидол вместо кофеин.



Но оценявам какво ми каза Торба...и ми е адски гот....и ще се реванширам:))
Нищо не ми убягва от изказ, отношение и настроение...нищо че се правим понякога на "дръж ми шапката"



Тема Re: п.п.нови [re: c@t]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано29.10.14 17:47



Това е партията, която основа Иван Костов след отделянето му от СДС или ОДС, вече и аз не помня в каква конфигурация бяха. Може би ОДС е била парламентарна коалиция..



Тема Re: п.п.нови [re: Fish L]  
Автор c@t ()
Публикувано29.10.14 17:53



Въобще не мога да запомня толкова много букви



Ное факт че герб и т.нар реформатори имат представители в европейския парламент, което ги прави предпочитано от Дол (Доул или камто му се пише името)



Тема Re: Моженови [re: Crrafterr]  
Автор the bag (торба)
Публикувано29.10.14 17:55



вече наистина има политика, вече наистина има диалог и вече лидерите са наистина лидери, с едно малко изключение (В.Сид.). Независимо от изхода, това за мен е кардиналната промяна след толкова години.

политика на наведената глава пред острия тон на някой си Дол... който нарежда местата в българския парламент



ти имаш задоволство, а аз не виждам лидерите, от които си толкова доволен.
ама аз съм проста секретарка все пак, затова и се допитвам до вас.

страстно искат да са депутати и министри, вервай ми, нашепват ми го звездите

кардинална промяна е това, че 90% от бг депутатите вече се получават с купен вот.
останалите повече от 50% българи се отвратиха и не гласуват.

кардинална промяна е, че тежестта на депутатския стол вече е под 1000 гласа (при около 30 000 навремето в зората на демокрацията)

кардинална промяна е, че може вече преспокойно да ни управляват откъм брюксел, без да има нужда от бг депутати, министри, дипломати и огромната им прислуга. те и без това нямат собствена воля да решават нищо.



Тема Re: Моженови [re: the bag]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано29.10.14 17:56



че теб какво изобщо те интересуват тези неща?

("")

Редактирано от Crrafterr на 29.10.14 17:57.



Тема Re: п.п.нови [re: c@t]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано29.10.14 18:01



Абе, ко ти пука



Ти пазиш ли си българското гражданство?



Тема Re: Моженови [re: Crrafterr]  
Автор the bag (торба)
Публикувано29.10.14 18:03



интересуват ме, но съзнателно се държа неинформирана и пасивна, защото много се ядосвам, физически ми става лошо от български новини и политика...
ето и сега - ядосах се от тоя йосиф дол и от българското безгръбначие и ми се раздумка сърцето.
а имам до довечера още неща да върша, за които трябва да съм съсредоточена.

наистина не се бъзиках като исках вашите отговори.
и наистина си прав - пасивните българи нямаме право да се месим, ама на - пусто любопитство.

та даже и диспечерката е права - дпс не било в ЕНП, ами в някакъв либерален алианс (не го знаех и това)



Тема Re: п.п.нови [re: Fish L]  
Автор c@t ()
Публикувано29.10.14 18:13



Трябва да намина презгражданското, мисля че и без съд ще стане.
Актуално не мога да гласувам на български избори, но като ми падне някое съкращение на партия, ще трябва да седя 2 часа да разбридам партии.





Тема Re: п.п.нови [re: c@t]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано29.10.14 18:17



Нямаш валидна ЛК?
Или ще се отказваш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.