Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:53 30.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: кви ръце по кво уни, бе!нови [re: sparro w]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано25.10.14 17:05



Глупости.


ГоворИ по темата!

Тема Re: кви ръце по кво уни, бе!нови [re: UnicaDonna]  
Автор sparro w (•>)
Публикувано25.10.14 17:20



"глупости" ше викаш в огледалото.
ако имаш достатъчно обширно...



Тема ППнови [re: the bumpkin]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано25.10.14 17:38



Това за уредите навсякъде е чудесно. На позната тийнът с група момчета бяха решили да си правят "плочки" - модно е напоследък. Чудеха се къде да ходят, по хорските лостове за тупане на килими... А иначе щяха да си стоят в школото - ето ти един начин да си заобичаш училището!

И като нямаш ищах да прескачаш коза - много важно - ще крачиш по фитнес-пътеката или по другите уреди ще се кекерчиш в час. Да е по желание и с кеф.

Абе - швейцарците са го измислили. Те не само банки имат, а и доста акъл за много важни неща. Ей го - Плевнелийката от ония дни беше там да им разучава професионалното обучение. "Апрантисаж" му викаха, всеки гимназист си работи някъде, докато учи... учи занаят. Не съм навътре в системата им, но е интересна.


ГоворИ по темата!

Тема Re: а така!нови [re: UnicaDonna]  
Автор c@t ()
Публикувано25.10.14 17:40



..а ако не искат с добро - С ТОЯГАТА! Ще оценят, като пораснат.


Oткрий разликите, първата е "тоягата", после ако искаш ще обсъдим последиците.








Тема Re: кви ръце по кво уни, бе!нови [re: sparro w]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано25.10.14 17:52



По-големи глупости от това, че часовете по физическо възпитание имали нещо общо с руското влияние не съм чувала поне от няколко години насам.

Ма това е, щото нямаш телевизор и не се интересуваш. И е дори комично, че човек, който и хабер си няма от нещата в развитие - е толкова категоричен по разни въпроси.

ПФ (не знам дали изобщо знаеш какво е това) си пишат актив с разни популистични условия - часове по физическо възпитание ли не щеш, военно дело ли, алтернативна здравна каса, признаване на труда на работещите в Спешна помощ за І-ва категория, изучаване на дисциплината „Патриотизъм“ и всякакви още неща, с които да се пъчат, че са новатори. И хабер си нямат от некакво си руско влияние. Камо ли - червено и болдвано!



Трябва да обясним на нещастните швейцарци, че всичките им задължителни спортни ученически занимания са РУСКО ВЛИЯНИЕ.


ГоворИ по темата!

Тема Re: а така!нови [re: c@t]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано25.10.14 17:55



Не се намесвай в разговора ни със селянинът, щото се получава нескопосано. Просто се вземаш сериозно, а ние не се. Поне - в случая.

И малко се позаглеждай в емотиконите. И те значат нещо все пак. Не се слагат за да е шаренко.




ГоворИ по темата!

Тема Re: кви ръце по кво уни, бе!нови [re: UnicaDonna]  
Автор sparro w (•>)
Публикувано25.10.14 18:04



абе земи се огледай в огледалото и се застреляй, бе!
аре, първо може да напраиш 45 мин. кръгчета бегом-подрус в училищния двор, командвана от някой с пръчка, че да ти се отвори глътка :(
чуваш ли се понякога изобщо кво дръдориш?
дръжки се чуваш...

разлика между задължително ученическо спортно занимание за физическа култура на деца от нормалния свят и твойте конкретни идеи, копирани мот-а-мо от преживелиците ти в соц. училището през '65а миналия век, когато си била в трето отделение, знаеш ли откъде докъде е?!
ама - това си виждала - тва декламираш, кво ли искам пък аз...
ама отвреме-навреме глупотевините ти са като самата ниагара, бе?!
човек не издържа, просто. почва да се дави, да бълбука и да крещи като ти ги чете?!





Тема Re: а така!нови [re: c@t]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано25.10.14 18:09



На мен пък ми се обсъждат щатските мажоретки.






ГоворИ по темата!

Тема Re: а така!нови [re: UnicaDonna]  
Автор c@t ()
Публикувано25.10.14 18:13



Може и тях да вземем за пример. Аз не ги взех, да не каже някой че не съм честна във континента и времето за сравнение.

Разкажи сега за задължителния час за всички по мажуретстване





Тема Re: кви ръце по кво уни, бе!нови [re: sparro w]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано25.10.14 18:13



почва да се дави, да бълбука и да крещи като ти ги чете

Видя ли сега? Ако беше учила задължително плуване в училище - нямаше да се давиш!




ГоворИ по темата!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.