Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:39 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема И за какво се харчатнови  
Автор DRa ka (все тази)
Публикувано25.09.14 16:54



парите на данъкоплатците





Тема Re: И за какво се харчатнови [re: DRa ka]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано25.09.14 17:42



Не ми говори за тези американци, че ме яд на тях....
Те като постоянно си паркират самолетите в България да ни са ни платили нещо я????
То там се плаща, а у нас разграден двор...
Ако изберем народният избраник от клуба, ще съобщим на американците че ни дължат триста трилиона долари за самолетни винетки и паркинг сметки на самолетите им.

И ако искаш да знаеш, нашите депутати отдавна с политиката си са си платили на американците...

А и нашите депутати са пичове избрани с гласът на българският гражданин и никой няма право така да говори за народните избрани..
А ти ако не уважаваш изборите на съгражданите си, не отивай да гласуваш за такива депутати...
Други няма!
Туй то!


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: И за какво се харчатнови [re: PYTnik]  
Автор DRa ka (все тази)
Публикувано25.09.14 17:47







Тема Re: И за какво се харчатнови [re: DRa ka]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано25.09.14 18:35



Чух, на съседната маса, двама си говореха, че ЕС щели да ни дадат държавата на международен съд за КТБанката.
Все се надявах ние гражданите на България да платим само откраднатите от банката 6 милиарда, но се оказва че ще плащаме е съдебни санкции пак в пари.
Но колко са за нас десетина милиарда, само с 2 стотинки да вдигнем тока и горивата и сме ги избили, че и ще им остане......абе обичам си избраниците и ми е кеф как управляват с финес и замах....

С огромно нетърпение чакам кога ще гласуваме за тях с Любов?

ГЛАСУВАЙТЕ С ЛЮБОВ!


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: И за какво се харчатнови [re: PYTnik]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано25.09.14 20:26



ГЛАСУВАЙТЕ С ЛЮБОВ!

или ако не го можете, въобще не се хабете да гласувате, напразно ще е !



ГЛАСУВАНЕТО БЕЗ ЛЮБОВ Е ПРЕСТЪПЛЕНИЕ!



Тема леле маленови [re: DRa ka]  
Автор Naroden lzbranik (универсален)
Публикувано26.09.14 08:26



колко черен хайвер и сьомга е това, барабар със шампанското и девиците!

мене гледай ти!


Тема гласувайте за мен, [re: PYTnik]  
Автор Naroden lzbranik (универсален)
Публикувано26.09.14 08:31



гласувайте за любовта!
аз обичам
и черен хайвер,
и бяло шампоанско,
и розова сьомга,
и розови цици,
и розови девици!
е, девиците трябва да бъдат опитни, да не се губи време за обучение!

гласувайте за мен!
еректоратки, елате пиленца при батко!

мене гледай ти!


Тема Re: И за какво се харчатнови [re: DRa ka]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано26.09.14 08:48



Вчера на автогара юг спрях на една стоянка за таксита. Има една скара там кебабчета, пържоли и пред нея намерих свободно място. То беше за 15 минути работа- само скок до един офис, подпис, взим и тва е. Върших там квот върших, айде обартно към колата и гледам паяк! Спрял! До моята кола!!! Имаше и полицейска кола отпред. Мамка му, викам тия и до тука ли стигнаха, бе, сигурно таксиджиите са ги повикали, айде пак олекнах с 30-40 кинта. Опънах една крачка, хем да не тичам, ама хем пък далечко си бях и стигам до колата задъхан, обаче го давам куул и спокоен такъв отварям вратата. Се едно- кой, аз, ама аз не знам, че тука е забранено, къде пише, ама то не се вижда, не може ли да се оправиме.... Начи да си задъхан, пък да се правиш че дишаш спокойно не е лека задача, опитай някой път. Сърцето блъска, пот се лее, очите ти аха да изскочат.. такива работи. Отварям си небрежно, слагам раницата отзад и аха да седна и полицая ми вика Господине. Начи направо клекнах от нерви, така ли се вика господине на хората, бе егати! Да- викам - какво става- и въздъхвам, че да взема дъх. Тръгвате ли- вика- понеже сме ви запушили, извинявайте много.
Те били спрели да хапнат, молятисе! За малко сърдечен удар да получа, те ще ми ядат!
Точно дет викаш, за това ли плащаме ние почтените данъкоплатци?!

Редактирано от Green Light на 26.09.14 08:51.



Тема Re: гласувайте за мен,нови [re: Naroden lzbranik]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано26.09.14 08:55



С опитните девици ме спечели завинаги! В кой МИР си?

Оня ден един приятел ми вика- ти в кой мир си. Понеже говорих нещо за дсб и рб, и си помислих че ме пита- абе ти на тоя свят ли си, и стана малко обърквация.



Тема Re: И за какво се харчатнови [re: Green Light]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано26.09.14 09:01





"така ли се вика господине на хората, бе егати"

ее, начи много обичам като вляза в клуба и да прочета нещо такова, вместо дежурните жлъчно-отровни теми

хубав да ти е деня, даже и да няма от горе слънце, то отвътре ти извира на теб




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.