Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Няманови [re: 2biri]  
Автор DRa ka (все тази)
Публикувано10.09.14 13:30



Не малко, много е обидно, но не мисля, че голямата част от обществото го осъзнава и се вълнува. За съжаление с всяка следваща година, все по-страшно става и толкова абсурдно, че на моменти започвам да се питам дали моето възприятие не се е изкривило с годините...а може би така трябва, може би всичко си е 6, но аз не разбирам?!





Тема Re: Няманови [re: snowprincess]  
Автор DRa ka (все тази)
Публикувано10.09.14 13:49



Е, тук вече си абсолютно права.





Тема Re: Няманови [re: BATHco]  
Автор DRa ka (все тази)
Публикувано10.09.14 13:52



Значи проблемът е световен...
ЛОШО!



Тема Re: Няманови [re: echr]  
Автор moon_flower (поспаланка)
Публикувано10.09.14 13:58



Не мога да разбера дали си иронична или се смееш на положението, но то е повече от страшно.
Не зная дали разбираш сериозността на подобно производство.

Ако стане промишлена авария, ще бъде обгазен цял регион, а водите се изливат в р.Марица, която от своя страна протича през Турция и т.н.

Та скандалът от регионален ще се превърне в международен.

Та брат ми с право се тревожи, защото от разлика на някои на него МУ ПУКА за България и за всички нас!!!

Но утре като се пенсионира и гръмне завода, пак валежите ще са виновни.



"За да намериш правилния начин,
трябва да знаеш истинската причина." Оптимист


Тема Re: Няманови [re: TheSameOne]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано10.09.14 14:02



"И получават накрая 2 дипломи - наша и немска - бакалавърска,магистърска и ... докторска дори"

Ооооо браво бе, значи вече сте упълномощени да издавате и немски документи...
Много хубаво, сега остава и немците да ги признаят...на ръба на закона....

Въпросът е конкретен, наистина ли немците в Германия признават тези документи или само ги издавате?
Сигурно ли е това или може и да не ги признаят?
Това ли е то на ръба на закона?

Нищо лично , така се разбира от написаното и ще се радвам , ако покажеш че не е така..но това "на ръба на закона" не ми се вижда да е много немско...

Ебаси, хората ви плащат, вие ги учите и им давате документ за образование на ръба на закона??????
Браво, страхотни специалисти ще излязат , само така, само така ще ги поставим на мястото им тези немци, англичани и американци...
Бъдещето ни е в сигурни ръце..

Къде шега къде истина.. кой да каже как е?




Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Няманови [re: TheSameOne]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано10.09.14 14:08



Чета ви чета ви и се чудя и виждам как образовани и интелигентни хора могат и извършват все интелигентни неща...
Абсолютно ти вярвам и съм убеден че само образован и интелигентен човек може да издава документи за образование на ръба на закона!
Необразован и прост човек не може да направи такова нещо...

От дълъг опит забелязвам, че също интелигентни и образовани хора правят многоръбови закони.
Страхотно готино си живеем, много ни бива...


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: Няманови [re: DRa ka]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано10.09.14 14:09



Значи проблемът е световен...
ЛОШО!


ПОЧТИ всичките ни проблеми са световни...Е, някои са доста по-уродливи тук, отколкото по света, някои - обратното. Но общо взето - не сме автори на нито един такъв проблем. Ако това може да те успокои...




Нещо да кажеш И по темата?

Тема Re: Няманови [re: the bag]  
Автор esti ()
Публикувано10.09.14 14:30



Това е най-хубавата ми новина за днес - вече е на ход поколение, което няма спомен кой е ТЖ, коя е ДС и как изглежда пионерската връзка.

Това за мен не е хубава новина.
Напоследък все по-често срещам млади хора, които казват "е, хубаво де, какво толкова през комунизма..." - темата в училище е мината схематично и набързо, а те гледат сега по телевизията едни млади, образовани, цивилизовани и успешни социалисти и се чудят, какво толкова...
Това е идеална почва да се посее отново изродското семе.
Жалко...



Тема Добренови [re: esti]  
Автор the bag (торба)
Публикувано10.09.14 14:40



Хайде сега по-бавно и отново:

вече е на ход поколение, което няма споменкой е ТЖ, коя е ДС и как изглежда пионерската връзка.


Поколение, което няма спомен.
Което не означава автоматично, че не знае кои са горепосочените лица, институции и атрибути на властта.

Разбираш ли, аз също нямам спомен за Втората световна война, но знам (в общи линии) какво се е случило тогава.
Но не съм военно поколение. Не съм и следвоенно. Имам наблюдения от баба, дядо и родителите ми, които са били военно и следвоенно поколение, но само това.

Може би в гените съм наследила нещо от военните поколения, а то е да се тъпча с хляб без никаква нужда.



Тема Re: Добренови [re: the bag]  
Автор esti ()
Публикувано10.09.14 14:46



Хайде сега и аз да ти го кажа бавно (но само, за да ти върна отношението)

Или ме четеш предубедено, или аз не съм успяла да си формулирам ясно мислите.
Ако е първото няма смисъл да се обяснявам.
А ако е второто - съжалявам, но малко ме мързи, затова няма да правя опити за по-ясна формулировка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.