Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:51 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Няманови [re: Silverado]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано12.09.14 22:05



прави се на тъп - не ми пречиш. Няма как да ме изкараш кариеристка без да съм, а това, че реагираш като на Павлов простотията 'стимул-реакция', ми какво да ти кажа - такъв ти е матряла, язък. Виж там философите, които твърдят, че човек е социално животно и се опитай да си се представиш в ролята на мишката на Павлов...язък, язък, че толкова се стараеш да не произнасяш думичките в значението им.



Тема Re: Няманови [re: Blackeyes]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано12.09.14 23:10



за мен си една кариеристка и туй то!



Тема Нови и важни документи на сайта на МОН.нови [re: DRa ka]  
Автор Phillip (ван Ромпой)
Публикувано13.09.14 09:00



На сайта на

са качени съвсем пресни документи по темата. Стратегии за наука и образование, описание на оперативна програма „НАУКА И ОБРАЗОВАНИЕ ЗА ИНТЕЛИГЕНТЕН РАСТЕЖ“ (съкр. НОИР), 2014-2020 и др. Това са още чернови за обсъждане, както пише там, до 18.09. Естествено, някои от .pdf-те са оплескани малко технически, видимо от компютърна некомпетентност, а не от бързане, но се четат.

Аз още не съм ги прочел внимателно, но мисля има интересни намерения там, ако някой хубав ден се реализират. Ама ми се вижда малко странно служебно правителство да се е разработило чак толкоз в това немного уважавано от управниците направление, но предполагам заради сроковете на ОП НОИР няма как другояче.



Тема Re: Няманови [re: Silverado]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано13.09.14 09:23



чудесно. А ти за мен си щраус със заровена глава в пясъка, който смята, че може да се живее от въздух и вода, и разбира се с много страст

. Говорех за системата на висшето образование, но аз самата дори не съм доцент, така че нямам нужда нито от почивни дни, нито пък заслужавам уважението на великите хора в страната ни.Всичко се полага на милата ни държавица - и постове, и данъци, и признание. Затова ви смятат за корумпирани и всички, ама всички млади хора са отвратени от държавата - ако не знаеш, питай Т И М.
А, и Силверадо, достойнството обслужва не личните нужди на другите, изобщо не се съобразява с професионализма им. Когато ти завират в очите истината, няма как да не заболи. Държавните ВУЗ-ове с държавни пари си строят нови корпуси, нови сгради и спортни зали, а пък частните се оправят както могат. Едните са граждани на България, другите обслужват гражданите и си се правят на невинни, сякаш някой цял живот ще им осигурява рахатлъка. Е, дойде време разделно. Прави си харакири, че срамота, наистина, да не мога 2-3 добри думи да кажа за теб.

Редактирано от Blackeyes на 13.09.14 09:31.



Тема Re: Нови и важни документи на сайта на МОН.нови [re: Phillip]  
Автор TheSameOne (Същият)
Публикувано13.09.14 10:55



Нямам на този комп по-старата версия на Стратегията, от времето на Клисарова, че да ги сравня. На пръв погледи по спомени не виждам много разлики.

Когато на готин човек му е кофти - това е блус
Когато на кофти човек му е гот - това е чалга



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.