Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 24.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема България се продаде на НАТО за немного паринови  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.09.14 11:49



пише вестник Правда.



Аз някак не се усещам натовистка, но никой не ме попита. А съм българка, отраснала и възпитана в България, майка ми и баща ми бяха родолюбци, честни и почтени хора, получих образование, но се оказах в лапите на някакви хора, политици, които решават съдбата ми, без да ме питат, включват ме в блокове като НАТО, играят си със съдбата ми и това на детето ми и семейството ми. Питам се защо се случва това? Явно тези хора, политиците, обслужват нечии интереси, но не моите и не на народа ни. Обслужват личните си интереси. Докога?

Питам се, колко от вас се чувстват горди членове на НАТО и колко от вас с радост бихте се включили да осъществите повелите му?

Редактирано от Lucky Eva на 05.09.14 12:00.



Тема Re: България се продаде на НАТО за немного паринови [re: Lucky Eva]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.09.14 12:24



добро утро, лъки



смея да отбележа, че никой не е питал дядо ти и баба ти дали искат да са членове на варшавския договор, но ти някакси пропускаш този факт.


в твоя линк има едно кратко изреченийце, а именно, че официозът "правда" много удобно пропуска, че
"......няма да има постоянни бази на НАТО, което не се съобщава в информацията"

от вестник като "правда" няма какво друго да очакваш, това е още едно потвърждение, че строителите на новия ссср-2 продължават да смятат нашата държава за тяхна територия.

по това, последното, ще трябва да се разберат с македонците.






Тема Re: България се продаде на НАТО за немного паринови [re: tartarianeyes]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.09.14 12:30



Няма да има постоянни, а не няма да има бази на НАТО. Значи, ще има бази, но може да са непостоянни. Много хитро завоалиране на това, че има бази. Това за кой го пишат и кой им вярва? То бива, то може, но медиите и политиците съвсем ни взеха за кукумицини и немислещи.



Тема Re: България се продаде на НАТО за немного паринови [re: Lucky Eva]  
Автор DarkSide ()
Публикувано05.09.14 12:32



не ти кеф че страната ти е в НАТО, обаче замисляла ли си се че ако тя не беше в НАТО, добрите (в холивудските продукции) американци задължително щяха да й спретнат я югославска, я украинска пролет?



Тема Re: България се продаде на НАТО за немного паринови [re: DarkSide]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.09.14 12:34



Замисляла съм се. Нали са добрите американци, защо да го правят тогава.

Знам какво направиха в Сърбия.



Тема Re: България се продаде на НАТО за немного паринови [re: Lucky Eva]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.09.14 12:35



Народът има един лаф: Всяко временно или непостоянно нещо, се оказва всъщност най-постоянното и продължителното.



Тема Re: България се продаде на НАТО за немного паринови [re: Lucky Eva]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано05.09.14 12:36



Аз някак не се усещам натовистка, но никой не ме попита.

И по-добре!



То все едно да бяха питали нечии баби и дядовци дали искат да си продължим в социализЪма рамо до рамо с Великия Съветски съюз, или да преминем към демокрация.

(За сметка на това пък видният червен Първанов беше яростен противник на НАТО, а гле след някоя и друга година как се превапца!

Да не говорим за цялата силна група Джуров, Лилов, Луканов и кой ли не още, които до един момент бяха върли атеисти, а на първия Великден 1990 г бяха първа писта пред Александър Невски със свещичките...)



Според мен!

Тема Re: България се продаде на НАТО за немного паринови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано05.09.14 12:37



Господи, Тарти, колко си търпелива...





Според мен!

Тема Re: България се продаде на НАТО за немного паринови [re: Lucky Eva]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано05.09.14 12:41



"Питам се, колко от вас се чувстват горди членове на НАТО и колко от вас с радост бихте се включили да осъществите повелите му?" Аз! Що?


Наистина се чувствам горд, че най-накрая страната ни е с правилните държави в един съюз.



Тема Re: България се продаде на НАТО за немного паринови [re: UnicaDonna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.09.14 12:41



Всички български политици са свързани със СССР, по пряк или косвен начин. Обаче, като им снесоха хамериканците парички, веднага се обърнаха на 180 градуса, без да се замисят за народа. Себе си гледат само. Не народния интерес. Ти видяла ли си беден политик? Ако си, дай го за пример. И какво толкова направиха за България, та забогатяха? Да не би България да процъфтява? Май цъфтят само политиците и обслужващите ги медии.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.