Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:31 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Ако някой дръзненови [re: UnicaDonna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.09.14 21:25



Няма какво да ми обясняваш за другите страни. Просто там политиците не са толкова продажни като нашите. Нашите много евтино ни продават. То това се казва и в статията най-отгоре. Истината е, че българските политици, един от които защитаваш и ти, най-евтино ни продадоха.



Тема Re: България се продаде на НАТО за немного паринови [re: Lucky Eva]  
Автор sofka (горделива)
Публикувано05.09.14 21:26



А знаем, че няма нищо по-постоянно от временното.



Гледай натам, откъдето ти протягат ръце, а не натам, където ти обръщат гръб!

Тема Re: Ако някой дръзненови [re: UnicaDonna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.09.14 21:26



Ами да, няколко платени, не са народа.





Тема Re: Ако някой дръзненови [re: UnicaDonna]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано05.09.14 21:26



мога, но сега имам работа
и какво от това
на кого са му притрябвали отговори?



Тема Re: България се продаде на НАТО за немного паринови [re: tartarianeyes]  
Автор sofka (горделива)
Публикувано05.09.14 21:28



А защо и ти не знаеш.



Гледай натам, откъдето ти протягат ръце, а не натам, където ти обръщат гръб!

Тема Re: България се продаде на НАТО за немного паринови [re: UnicaDonna]  
Автор sofka (горделива)
Публикувано05.09.14 21:29



Бих казала неразумна.



Гледай натам, откъдето ти протягат ръце, а не натам, където ти обръщат гръб!

Тема Значинови [re: Lucky Eva]  
Автор Phillip (ван Ромпой)
Публикувано05.09.14 21:31



> Доста се качиха на клона да ме превъзпитават.

Значи доста голямо количество невъзпитаности и недоразбраности си събрала и са нужни повече хора да свършат работата.





Тема Re: България се продаде на НАТО за немного паринови [re: Lucky Eva]  
Автор Refurbished (:-))
Публикувано05.09.14 21:36



Аз не разбирам от политика и затова изобщо няма да коментирам случващото се.

Пирамидите са се състояли от... земен ресторант и множество коридори за объркване на учените.


Тема Re: Ако някой дръзненови [re: Lucky Eva]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано05.09.14 21:36



Просто там политиците не са толкова продажни като нашите. Нашите много евтино ни продават.

Ами да. Разбира се. И главната вина за това имат НАТО, ЕС, САЩ, Обама и...още кой, викаш?



Забравих - и БОЙКО БОРИСОВ!



Според мен!

Тема Re: Ако някой дръзненови [re: Lucky Eva]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано05.09.14 21:38



Аз не защитавам комунизма, той е утопия. Факт е, че докато руснаците ни спонсорираха и токът беше 2 лв. на месец, и бензинът беше стотинки и всичко беше евтино.
Е, да бензинът беше евтин, но като нямаше коли. През 1999 г. /това са цели 10 г. след 89 г./, стоя на кръстовището на семинарията, в делник, сутринта в 8ч. и 10 мин. и има само една кола - аз.

Мини сега в 8 и 10 там...
Целия соц. блок живеехме изкуствено, всичко това беше изкуствено, като в парник.... и нямаше как да не се срине в един момент. Срина се защото другият /нормалният/ свят се разви и дръпна много напред. Как не го разбрахте това, ми още ревете колко бил токът през нам си кой век... Ми дайте по-назад тогава. През турско колко е бил тока - 0,00 лв. Са да не ревнете па да се връщаме там?
Виж Куба още са си такива... а Венецуела. - Във Венецуела бензина сега струва 1,5 цента/литър, и уж са богата на петрол страна, и какво? - Социалистическа бедност...




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.