Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:38 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: унката да каженови [re: the bumpkin]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано05.09.14 19:30



Каза, че веднага ще докаже казаното, стояла зад всяка нейна дума, и че за нея било чест да го докаже тук пред всички...и ти благодари за предложението да и помогнеш...каза още, че въобще не се е досещала до сега, че университетските архиви са живи...и не са секретни


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Редактирано от PYTnik на 05.09.14 19:33.



Тема Re: ПОСЛЕПИСнови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано05.09.14 19:30



ПРЕД КОГО да чистя името на баща си бе, ПРЕД ТЕБ ЛИ??

Дрисльо.



Според мен!

Тема Re: ПОСЛЕПИСнови [re: UnicaDonna]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано05.09.14 19:33



Уни
оставиги да потъват в селските си лайна
И сами да се давят!



Тема аманови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.09.14 19:37



как се поддаваш на провокации...

точно такава реакция от твоя страна целеше постът

и сега какво се получи?
ти обиди един невинен потребител







Тема Re: унката да каженови [re: the bumpkin]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.09.14 19:39



селски, моля те, много ниска топка е това твоето





Тема Re: унката да каженови [re: the bumpkin]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано05.09.14 19:42



Ако толкоз те интересува - намери една книжка, издадена по случая...Вътре има имената на всички завършили...ама не помня коя година беше...страничка за всеки. На неговата пишеше нещо от сорта "Недипломиран поради ненадежност" - в тоя смисъл. Още хора имаше с такива "присъди". Издадена е по демократично време, естествено. Иначе е завършил семестриално.

Предлагам да преустановим дискусията по въпроса. Човекът си отиде - споменах съдбата му в отговор на нахалните изказвания на червената ева. Това не значи, че простаците в клуба трябва да се гаврят с информацията и с паметта му. Дали вярват или не - ми е през...дЕдовия. Привилегии като репресирани не сме получавали, нито сме парадирали някъде с факта.

В състояние сте да о.ерете и най-святото на човека.



Според мен!

Тема Re: ПОСЛЕПИСнови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано05.09.14 19:42



"
ПРЕД КОГО да чистя името на баща си бе, ПРЕД ТЕБ ЛИ??

Дрисльо."



Не пред мен бе, пред другите "дрисльовци", за които го написа ти самата.

Дрислата в случая си ти, защото аз до тук не написах нищо неуважително към дядо ти и баща ти...

Аз ще бъда дрисльо една тогава когато ти докажеш думите си тук за пред дрисльовците...за сега дрислата си ти.
Но понеже освен лъжла си и дрисла, ще има много още да дрискаш, сама си го направи...триста пъти ти напомних, че тук е клуб 40 -50 и да се съобразяваш с пропагандата и лъжите..

Докажи обратното и тогава ни одрискай!


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: аманови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано05.09.14 19:46



точно такава реакция от твоя страна целеше постът

Какво е целял - не ме е грижа. От месеци обикаля около мен и точи лиги да получи отговор на какъвто и да е пост, дрисльото му с дрисльо нещастен. Накрая прибягна до крайни ходове - да хули по умрял човек...Не съм изненадана. Простащината му е ясна на всички.

Сега сигурно се самозадоволява от кеф...виж че замлъкна! Още малко и ще се появи доволен и успокоен...чакай да се забърше.





Според мен!

Тема Re: унката да каженови [re: the bumpkin]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано05.09.14 19:48



Каза да ти кажа, че в момента е заета на едно място с едни хора, вършели една работа:

"Ако толкоз те интересува - намери една книжка, издадена по случая...Вътре има имената на всички завършили...ама не помня коя година беше...страничка за всеки. "

Ако не и вярваш питай я!


Мнението е позиционирано и няма нищо общо!



Тема Re: Ако някой дръзненови [re: Lucky Eva]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.09.14 19:48



преди години американците имаше ли за какво да ни нападат, нас лично, та цели селищни системи номинираха рейгън за враг номер едно ?

РЕЙГЪН – ВРАГ НОМЕР ЕДНО НА ТУТРАКАНСКА СЕЛИЩНА СИСТЕМА!”








Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.