Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:44 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: България се продаде на НАТО за немного паринови [re: Lucky Eva]  
Автор the bag (торба)
Публикувано05.09.14 17:40



аз съм му фенка на норвежеца, защото изборът за шеф на нато беше между него и фратини.
а италианецът не ме кефи изобщо.

норвежецът е бил премиер цели 2 мандата и е от работническата партия (ляво-център). демек комуняга:))
то се вижда, че потен вода не е пил и никога не е бил работник, ама така е думата.
и цецка цачева не прилича на розов гербер, ама и тя си е шефка





Тема Re: аконови [re: MupaM]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.09.14 17:40



можеш, аз, като част от народа, то разрешавам







Тема Re: България се продаде на НАТО за немного паринови [re: Lucky Eva]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано05.09.14 17:43



Ти питай вашите какъв е бил ББ преди това, кой е баща му и т.н. Псосле ги питай как си е натрупал милионите сега. Ама не ти стиска, нали?




Майка ми е на 91 години. Някак не ми се струва логично да я питам за биографията на Бойко. Тя не се интересува. Тя знае само, че ако зависи от нея - НИКОГА ПОВЕЧЕ комунистите няма да дойдат на власт.

Не е реститутка. Обикновен социалистически счетоводител е. Но е живяла ПРЕДИ комунистите, по тяхно време и сега, в демокрацията. Три периода на развитие на България. И ВИНАГИ ГЛАСУВА.

НаправИ си изводите.

Като говориш от името на НАРОДА - не забравяй майка ми, моля. И НИКОГА ПОВЕЧЕ НЕ СИ РАЗРЕШАВАВЙ да говориш от нейно име.



Според мен!

Редактирано от UnicaDonna на 05.09.14 17:46.



Тема ПОСЛЕПИСнови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано05.09.14 17:51



Ти питай вашите какъв е бил ББ преди това, кой е баща му и т.н. Псосле ги питай как си е натрупал милионите сега. Ама не ти стиска, нали?


Баща ми пък почина преди 3 години. От негово име СЪЩО не си разрешавай да говориш. Той имаше висше образование - архитектура, но без диплома. Не му бяха разрешили да се дипломира заради дядо ми - лежал в лагер. По времето на прекрасния социализъм, разбира се. Когато сме си живели райски, спонсорирани от братския Съветски съюз.





Според мен!

Тема абе къде е Гърция в цялата патаклама -нови [re: Lucky Eva]  
Автор the bumpkin (европростак)
Публикувано05.09.14 18:04



нито я пишат на срещата, нито ще участва в учение в Украйна, нито ще изпраща свои войски там, нито храни, нито оръжие, нито пари, нито ще приема украинци, нито е обявила Русия за свой враг №1...

къде е Гърция,
що се спотайват тия хитреци, ами не се правят на храбреци като нас?

политкоректното говорене убива Мисълта.


Тема Re: абе къде е Гърция в цялата патаклама -нови [re: the bumpkin]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано05.09.14 18:07



Те са бедни бе, не знаеш ли...бедни и нещастни...и много протестират, та не ги закачат!





Според мен!

Тема Re: ПОСЛЕПИСнови [re: UnicaDonna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.09.14 18:08



Съжалявам за баща ти.

Моят баща почина преди 5 години, майка ми, преди 10 почина. И двамата бяха млади. Така се случи, и двамата починаха без да боледуват.



Тема Re: ПОСЛЕПИСнови [re: Lucky Eva]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано05.09.14 18:10



Благодаря, постът НЕ БЕШЕ с цел да буди съболезнования, а с цел - да буди РАЗМИСЛИ в бедната ти промита главица...



Според мен!

Тема Re: абе къде е Гърция в цялата патаклама -нови [re: the bumpkin]  
Автор HOBAKOB (красавец)
Публикувано05.09.14 18:10



ми гърка не зависи 100% енергийно от руснака
ся сещаш ли се кой е по-хитър, между нас и гърците



излязох изнервен и измислих измамата, изневярата и изкърското дефиле !

Тема Re: абе къде е Гърция в цялата патаклама -нови [re: the bumpkin]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано05.09.14 18:10



Защото византийците винаги са си гледали собствените интереси. А може би политиците им са по-малко дупедавци от нашите. А може би са и по-сплотени.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.