Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 26.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема И аз да се оплачанови  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано21.07.14 15:19



Ей така да си окна, нищо че не можете да ми помогнете. Вече цяла година сме без вода. Миналата година по това време потече при съседа от 3 етаж и взехме решение да подменим щранговете. За такава подмяна говорим поне от 4 години. всичко вървеше добре, докато съседката под нас не реши, че няма да пусне майсторите. Майсторите се спогледаха, па затвориха системата на 5 етаж и така последните два етажа останахме без тръби и съответно без вода. Вместо да я убиваме, заведохме дело, щото макар и по спешност всичко сме изпипали документално. Макар и бавно за 10 месеца успяхме да я осъдим на първа инстанция. Тя - обжалва, но такси не внася. Тръбите й били годни! Успоредно и тя заведе прокурорска преписка. Миналия ден имаше оглед у нас. Два дена се опитвах да разбира по кой номер и по чие назначение е бил този оглед. РПУ-то се спотайва. Призовкарката - и тя се спотайва. Ходих в съда да питам що тъй вече 45 дена призовката не се връчва, отнесох грандоизен скандал , а съдът излиза в отпуска. Та пишете ни още една година без тръби и съответно без вода.

П.С. Предложихме й ние да и поемем разходите. Отказа. После започна да залива входа с урина. Съседите вдигнаха ръце. И те предложиха да й поемат разхода. Пак отказа. Новите тръби били канцерогенни. Ей така си живеем, а на 1 се прибираме в Бг за 1 месец.



Тема Re: И аз да се оплачанови [re: ariel$$]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано21.07.14 15:28



Извикайте майстори да отворят системата, където предишните са я затворили, с един преходник от пвц тръби към метални, и ще имате вода.
пък пак си съдете съседката, че не дава да се сменят вертикални щрангове.



Тема Re: И аз да се оплачанови [re: ariel$$]  
Автор the bag (торба)
Публикувано21.07.14 15:31



После започна да залива входа с урина.



Имате ли доказателства, че е тя тази, която прави това?
Ако е тя, значи преспокойно може да й отвъртите една процедура по прибиране на обезопасено място в риза с дълъг ръкав.

Чудно ми е как може да има такива хора. Ни се води, ни се кара. И това нещо е било в училище, на работа, женило се е, деца е имало, приятели, колеги и роднини е имало, някой се е влюбвал в нея, тя се е влюбвала в някого... Как се живее с такъв катил?

И ако психиатър не свърши работа, няма ли един по-сериозен човек от блока, който да я понатисне тая кака в някое кюше и да й обясни точно как биха стояли с нея нещата, ако утре майсторите не влязат у тях?



Тема Re: И аз да се оплачанови [re: alisalisa-147324]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано21.07.14 15:34



Не става. Ние можем да се вържем към съседния щранг или да прокараме директно тръба през нейния етаж, но това е форма на самоуправство. Следващото вещо лице директно ще напише, че ние имаме вода, а тя е жертва на тормоз.



Тема Re: И аз да се оплачанови [re: the bag]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано21.07.14 15:36



Има зеведена преписка от съседите, както и молба до общината да им позволят да си направят козирка, че пикнята се стича по прозорците им.
Много пъти сме сезирали прокуратурата, че жената има психо отклонения, но засега никой не смее да я озапти.



Тема Re: И аз да се оплачанови [re: ariel$$]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано21.07.14 15:52



Съберете парите, дето сте ги събрали да платите нейните пари, добавете до 500 лв и всичко може да й се случи, баси. Те тези хора понякога неволно падат от 2-рия етаж. Тук сме балканите...

Редактирано от Crrafterr на 21.07.14 15:53.



Тема Re: И аз да се оплача [re: ariel$$]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано21.07.14 15:55



тия неща с бой стават, не със съд




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: И аз да се оплачанови [re: ariel$$]  
Автор alisalisa-147324 (Лиса)
Публикувано21.07.14 16:00



май не схванах. нали вертикални щрангове? етажът под нея, 4-ти има вода, щранговете са подменени до средата - там са коленцата между две тръби - вероятно там са затапили. Тръбите продължават към апартамента на 5 етаж - съседката и 6 етаж - вие. Махат тапите и слагат преходници на 4 етаж - при разбраните съседи и 5 и 6 етаж ползват вода, но по старите тръби. Е, и съседката ще има вода, но и вие няма да мъкнете с кофи.

Или целта е тя да стои на суша, докато и уври главата?



Тема Re: И аз да се оплачанови [re: Crrafterr]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано21.07.14 16:02



Ти пък.



Тема Re: И аз да се оплачанови [re: the bag]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано21.07.14 16:04



Ще я приберат толкова, колкото прибраха оня с половин дозина пушки, който застреля баретата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.