Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:50 29.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: И аз да се оплачанови [re: MupaM]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано21.07.14 16:54



Възможно е жилището да стои празно 11 месеца в годината и просто да не са се сетили, че Ариел се прибира от време на време. Това - ако тя е последният етаж. И комшиите да са казали на майсторите - няма проблем, по-нагоре никой не живее...
Има неизяснени подробности, но няма как.

Редактирано от Crrafterr на 21.07.14 16:54.



Тема Re: И аз да се оплачанови [re: Crrafterr]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано21.07.14 16:55



Има доста загубени хора, дори и на по-високо ниво от майсторите.
Да се стигне до съд и да се печелят дела на инстанции, но да се стои без вода-не е най-намерената ситуация.
За съжаление.
А ако аз почна да се ебавам с тебе, можеш ли да летиш?



Тема Re: И аз да се оплачанови [re: vozac]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано21.07.14 17:04



не че не си го правил.

На Ариел проблемът й е, че не живее тук, а отдалече как да се оправя. И пълномощници някакви да има, не е същото...
От друга страна, алавата комшийка явно не е толкова алава, може би си има синове и други. Как така действа рационално и тя.

Най-добре Ариел да купи от нея нейния апартамент и нещата заспиват.



Тема Re: И аз да се оплачанови [re: vozac]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано21.07.14 17:16



Нищо не си разбрал.
"Ако мине през коридора, въпросната шашава, има право да не разреши, защото и тя има право на глас при управление на "общи части".
Не мислиш ли как точно може да забрани, само за два часа тръбите ще са прекарани от мазето до етажа...и ариел ще има вода.... какво шашавата ще реже тръбите ли, или си мислиш че съдебно решение за рязане на тръбите ще дойде след 20 минути....

А изтакател и водомер разбера се че в мазето, няма да е по стените или коридора...

Праскам и два шамара насаме в коридора и тя ме игнорира завинаги.
В краен случай...защо не? Щом и ако са и предлагани пари като обезщтетение и и се поемат разноските....защо не? Малко бой няма да и навреди никак, напротив, ще започне да мисли...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: И аз да се оплачанови [re: Crrafterr]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано21.07.14 17:17



не че не си го правил.
Нямам спомен да съм "се ебавал с теб", ако това с "италика" е за ебаването.
Ако има такова нещо-напомни ми. Сериозно, да си откоригирам поведението.
Спорихме за газ/природен/, не съм на твоето мнение за сваления самолет в Украйна, но "ебавка" не съм спомням да съм отправял към теб.
Бях написал, че "геврек" е жена, ама се проправих, като ме поправиха.



Тема Re: И аз да се оплачанови [re: PYTnik]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано21.07.14 17:25



Всичко съм разбрал и с такива съм се занимавал, за съжаление. Лудият човек не осъзнава, че е луд.
Тя може по коридорите да ходи с чук и пирон и пирони в полимерните тръби да набива. Канали за тръбите трябва да копаят, дупки в плочите, да замазват, да защитят полимерните тръби с метални отгоре, за да не ги начука с пироти лудата. Знаеш ли за кви пари става въпрос? Ти си немаш на представа кви идиоти живеят по блоковете.
С шамари, с фъргане от терасата - не е вариант при сегашната съдебна система. Ще се съдят с години и ще стоят без вода, но ако едни шамар и отпереш - за отрицателно време ще те осъдят.



Тема Re: И аз да се оплачанови [re: ariel$$]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано21.07.14 18:28



Ужас!! Не мога да помогна, но ти съчувствам...

А как живеят целогодишно тези, които нямат вода там? Спомена 2 етажа - значи има още един апартамент?



Според мен!


Тема Re: И аз да се оплачанови [re: Crrafterr]  
Автор Lilla My ((мюх))
Публикувано21.07.14 19:25



Това, че са и крейзи не означава, че не действат и рационално. Крейзи ги прави предимно антисоциалното им поведение.



Тема Re: И аз да се оплачанови [re: vozac]  
Автор Lilla My ((мюх))
Публикувано21.07.14 19:27



то обще взето по много неща дори външно взе да си личи къде живеят баш тези



Тема Re: И аз да се оплачанови [re: ariel$$]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано21.07.14 20:00



И тоя сериал не е ли БГ?
Ха, ха!
Е, педокрацията е заебавно нещо.



WALL·E


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.