Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: въпрос за NUTнови [re: Munyta]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано20.07.14 18:39



е как пък реши, че "Нути не го дишаше" ?



Тема Re: въпрос за NUTнови [re: 163226]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано20.07.14 18:41



чела съм я. Каза си го директно, както тя си знае.
Ако се заинатя мога и линк да дам.



Тема Re: въпрос за NUTнови [re: Munyta]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано20.07.14 18:42



ами заинати се, ако обичаш :)



Тема Re: въпрос за NUTнови [re: 163226]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано20.07.14 18:44



а да бе, и после сюпашата да ме пита за чий чеп?!
обичам, но не смея





Тема Re: въпрос за NUTнови [re: Munyta]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано20.07.14 18:46



чел съм единствено положително отношение на нут към сюлейман. както и да е, темата е за друго.



Тема Re: въпрос за NUTнови [re: Munyta]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано20.07.14 18:53



заради двойния стандарт при слагане на банове, предполагам





Тема Re: да, и аз се интересувамнови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано20.07.14 18:55



боже опази, тук говорим за временно хлопната порта





Тема Re: въпрос за NUTнови [re: 163226]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано20.07.14 18:57



"a, ти очакваш киро да ти отговори ли?"

А ти искаш ли да му отговори?


Темата е явно провокативна, защото няма нищо за отговаряне.
НУТ нарече Гърки курва и Киро я предупреди, че това минава границите, тя да се въздържа, и че това е последно предупреждение. Което означава, че ако НУТ повтори, ще следва бан за нанасяне на лична нецензурна обида.
НУТ веднага повтори и Киро я банна.
На тъпият сюлеймански въпрос до кога, то всеки интелигентен човек, включително и ти, може сам да си отговори. Зависи от самата НУТ.
Ако се е успокоила и е в състояние да не продължава в същият стил, и пожелае отново да се върне на линия, то няма да има никакъв проблем, предполагам аз.
Защото логиката е такава за клуб в който имаме претенции за интелигентност.

Темата е провокативна и целенасочена. Аз не вярвам ти да се съгласен да бъде мината границата "КУРВА КУРВОЛЯЧКА" в смисълът в който НУТ го употреби.

Може и да си имаш нещо против киро, но не вярвам да използваш тази провокативна тема само и само да си против киро и решението му за предупреждение и бан на НУТ.
И ако го направиш ще паднеш в очите ми, защото представите ми за теб са като за интелигентен мъж.

Заради друго не бих се включил в тази тема, ако не беше твоето мнение.
По всичко изглежда че пашата използва случая за пореден път да демонстрира сила, връзки и самостоятелност, което не ме интересува, освен това, че въвлича след себе си и други хора..

Кажи ми, кажи ми поне една причина заради която НУТ да не може да се извини, да се върне сред нас и да се въздържи занапред?
Не е ли това нормалното поведение за интелигентни хора?...или дай да се дърлим сега...ами давайте бе, давайте...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: въпрос за NUTнови [re: Munyta]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано20.07.14 19:00



Ей, ама ти пък, секундо...ЗНАМ, че са от футбола, ама не може да ги взаимстваш едно към едно. Защото, като ти сама каза - не се отменят. А банът се отменя.

А защо казваш, че НУТ е с жълт картон? Той не е ли само предупреждение?? Ето още едно несъответствие.

(Нали искаш да ти опонирам?

)



Според мен!

Редактирано от UnicaDonna на 20.07.14 19:05.



Тема Re: въпрос за NUTнови [re: UnicaDonna]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано20.07.14 19:01



Червен картон не е предупреждение, жълтият е:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.