Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема ама г-жо,нови [re: Vtasahme q]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано20.07.14 23:08



нека не бъркаме Киро като събеседник и Киро като администратор.
Нека имаме малко чувство за самосъхранение, понеже без него - няма това място.

Аз самият понякога трудно разгадавам иносказателния му изказ (напр. за Роси от Италия, за футбол става въпрос), понеже понякога надценява широтата на нашите интереси. Но като провокация и подбуждане към диалог, спор, дебат и както щете го наречете, няма равен. Да, на моменти е на границата...

take it easy, много е горещо (пардон - влажно, tks дионис) днес.



Тема Re: въпрос за NUTнови [re: tartarianeyes]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано20.07.14 23:11



Няма лошо, нали вече се разбрахме, че едно си искала да разбереш, а съвсем друго си написала...аз го приех като подобно на правописна грешка или на несъвършеният ни език на общуване.
Аз ти вярвам и не се съмнявах че само си искала да знаеш до кога е бана на НУТ.

Ние с теб вече се разбрахме, само се опитах да ти покажа какво си написала и как се възприема отстрани.
Вярно че не беше меко и приятно и за двама ни, но не е ли по- важно, че не си такава каквато ни написа и че аз ти вярвам?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: въпрос за NUTнови [re: Munyta]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано20.07.14 23:14



въпросът ще получи отговор
въпреки афишираните си пристрастия, админът не е някакъв льольо, да се влияе от глупави разправии

така си мисля





Тема Re: подкрепи Ума Търманнови [re: suleymanpasha]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано20.07.14 23:16



нищо де, поне опитах да те разконцентрирам.
А инак, някои неща се приемат такива, каквито са. telle quelle. Предлагам да заебеш темата.



Тема Re: ама г-жо,нови [re: Crrafterr]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано20.07.14 23:17



Не ми викай госпожо:-))))

Щеше да си прав, ако Киро администратора, санкционираше редовно другия си ник, с който словохвали потребителите. Такова справедливо раздвоение на личността и функциите му обаче, аз не съм виждала.

Моля те, не ме разочаровай ти поне.:-)

Леко казваш. А аз веднага се сещам за "Пределите" на Аедо и някак не ми пука дали съм леко.:-)



Тема Re: роковая женщинанови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано20.07.14 23:18



Ако не беше "обидата", щеше да е заради цвета на ника й.
Не знам дали ме разбираш... с КТБанка нещата не се случиха заради опашките, които се виждаха на снимките пред офисите.



Тема Re: въпрос за NUTнови [re: tartarianeyes]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано20.07.14 23:19



Отговорът на въпроса е вече тук-в мненията ни.
Който както иска и както може да си го чете!
Ако някой не вижда, то е от гредата в окото му, докато говори за сламката в чуждото око.
Така и привършвам участието си в тази тема.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: бе моли....;)))))нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано20.07.14 23:20



Тарти, тарти...милата ми тя...

Защо си мислиш, че някой, освен теб, забеляза тази случка? Може би и прекрасниците, които злорадичко потриха ръце, че някой ПАК ме е "поставил на мястото ми"...

Е, и аз, естествено...и това ме кара да се чувствам виновна...

Ако не беше се получило това с Нути - щях да съм много доволна, защото случката отново даде възможност да се разбере кой какво ниво има в тоя клуб.





Според мен!

Тема Re: ама г-жо,нови [re: Vtasahme q]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано20.07.14 23:22



значи госпожица?


а бе най-добре е да се пише с различни никове. Да си има един администраторски със знак и един потребителски без "пагон". Добре де, знам, че няма да стане, ама да си кажа.

"Limites", викаш...



Тема Re: бе моли....;)))))нови [re: tartarianeyes]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано20.07.14 23:22



ако Киро не беше баннал НУт за това обръщение,
понеже не е обидно
аз щях да започна във всеки пост и към всяка от вас да се обръщам с курво.
И ако нут не се извини, то аз така ще се обръщам към всички, които не разбирате и питате.
То не е обидно, нали.

Като вица за цигарите: Един си купува цигари и му подават кутия, на която пише " пушенето води до импотентност". Мъжът се отказва и вика - а по-добре ми дайте с рака/

Да ти кажат, че си глупачка, че живееш в панелка, че си проста в процеса на спор, дразги и пр. може и да не приятно, да е обидно - но може да се понесе.

Но ей така в гръб, от нищото, без да я закачи, се обърна с
курво - извинявай, но коя е Нут да съди?!

Киро й направи услуга на Нут да не се излага, а вие й правите мечешка

Сложно стана, всеки както си




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.