Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: въпрос за NUTнови [re: Munyta]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано20.07.14 22:24



Тя се обади само за да си осигури място сред пуделите, иначе не ни чете и не се обажда!
Уни ми заприлича на онази дама която решила от акуратност да не ака, ден не акала, два не акала, но на третия ден се наакала...но продължила да убеждава другите, че не ака!
Те с в отделна група, групата на уникалните!



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема ППнови [re: suleymanpasha]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано20.07.14 22:28



А кой знае - може би пък на ОНЕЗИ телефони от линка отговаря САМАТА МОЛИ? Затова така се е разпищолила да си защитава собствеността!





Според мен!

Тема Re: въпрос за NUTнови [re: suleymanpasha]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано20.07.14 22:29



еми не е приятно, че админът на форума (това не е системен администратор де, нека сме точни) е взел това решение. Със сигурност не го е взел с лека ръка и със сигурност не обича да го прави.
Така или иначе е станало, а фактът, че темата ти е допусната, е ... свръхдемократично, сравнявайки с повечето форуми в света. Обичайната политика е решенията на администрацията да не подлежат на никакво обсъждане (не съм мислил върху логиката, но допускам, че е свързано с репутацията. Доверието в решенията е нещо като доверието в банката).

След като обаче темата е допусната, мога да кажа само общи неща, не и конкретни.
/... тук мислех да пиша за Нут, но се отказах, ще се разводня/
- за пореден път призовавам и чистачи, админ да пишат в темите не в "служебно" качество. Виждаме, че Нут спами в тема на админа - и айде, отнася го. Какво да правим другите, в чиито теми се спами яко, но не разполагаме със същата възможност.
Не може да говориш с някого, който хем ти е събеседник, хем в един момент е по-събеседник.

Тоест, предупреждения и банове - от служебен ник (примерно, за чистачите - "чистач"). Мнения - от потребителски ник (примерно, Филип, Фиш и т.н.)
Това е само предложение, не че ми е работа. Ебати жегата, два душа на ден не са достатъчни.



Тема Re: въпрос за NUTнови [re: Vtasahme q]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано20.07.14 22:32



А за пашата и темата му какво ти е мнението?


Харесва ли ти, той да се опитва да забранява на Минута да има мнение в темата, а навива Фиш да пита Киро защо са такива правилата?
Са омъжиш ли за него?

Питам защо пашата се опитва да сложи бан на Минута?
Справедливо ли е пашата да ти дава право да говориш свободно тук, а да забранява на Минута?
Къде е вашата справедливост питам аз, и вас питам, а не Фиш?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: въпрос за NUTнови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано20.07.14 22:35



Виждаме, че Нут спами в тема на админа - и айде, отнася го. Какво да правим другите, в чиито теми се спами яко, но не разполагаме със същата възможност.

Е, дай да бъдем справедливи де...НУТ го отнесе не заради спама.

Иначе си прав.



Според мен!

Тема Re: въпрос за NUTнови [re: suleymanpasha]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано20.07.14 22:37




то се е видяло, че поне днес твойта работа няма да стане т.е въпроса ти няма да получи отговор.

кажи какво искаш да ти дам на Киро : скайпа, фейса, гсм?
Да се успокоиш, след като си получиш отговора.

Не се притеснявай потърси го. Утре все ще се намери някой, който да пита и за тебе и за колко време.



Тема Re: въпрос за NUTнови [re: UnicaDonna]  
Автор suleymanpasha ()
Публикувано20.07.14 22:38



правилата са ясни, написани са в потребителското споразумение.
сисадминът не го спазва, което бих приел за поносимо, ако не беше поканил публично на софрата си и други да не го спазват.



Тема роковая женщинанови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано20.07.14 22:40



Ако сме справедливи ще видим, че първо е заради спама като причина, а останалото е повод.

(3:42 мин. видео)



Тема Re: въпрос за NUTнови [re: Munyta]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано20.07.14 22:40



Е, дай да бъдем справедливи де...ако пашата го отнесе, няма да е заради тази тема

Иначе си права.




Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: въпрос за NUTнови [re: Munyta]  
Автор suleymanpasha ()
Публикувано20.07.14 22:41



не се коси.
ти нищо не можеш да ми дадеш, дори и неща от които не съм се сетил, че се нуждая.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.