Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:22 25.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Как сте след градушката?нови  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано08.07.14 18:42





Ние сме със счупено предно стъкло на колата, цялата е на решето...естествено нямаме каско
Улицата е цялата в клони и листа, зелен килим. Дъветата са изпочупени. Народа е навън с фотоапарати и всички си снимат колите, чистят улицата...абе голям купон. Много висящи някакви кабели има.

На майка ми са счупени стъклата на остъклен балкон. Нашата /на 75г., болна, едвам се крепи/ тръгнала да чисти поразиите, в това време се отчупило някакво висящо стъкло, за да го избегне рязко се дръпнала, завило и се свят залитнала и паднала , ударила си главата, паднала и половин час нямало кой да я вдигне. Мисли, че има нещо счупено около гръдните кости, сега ми звънна и след малко май ще ходим в Пирогов...въобще веселба

Надявам се при вас да няма поразии.

Бахти градушката...за първи път видях колкото голям орех парчета. Беше много страшно, апокалиптичен шум беше...ужас!

п.с. Гледам от балкона градинката на съсед в къща до нас. Човекът от 2-3 седмици си я правеше-домати, боб сади...тия дни колове заби, подреди си я. Всичко е сравнено със земята, няма прав колец. Още има сигурно 5 -10см вода по нея. Крушата в двора му май се е сцепила и се наклони застрашително...човекът само обикаля, гледа и се върти по двора.
Що ви го пиша това не знам...още треперя от кошмара.

Имало страшни задръствания, как ще я караме до болницата-идея нямам. Чувам пищят линейки някъде...уфф

Редактирано от Lira Emerald на 08.07.14 18:54.



Тема Re: Как сте след градушката?нови [re: Lira Emerald]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано08.07.14 18:44



Едната кола има не особено фатални десетина вдлъбнатини по предния капак и покрива (преди години сме имали много по-тежки последствия).

Другата, драсканата, Е В БОЯДЖИЙНИЦА - ВЧЕРА БЕШЕ ГОТОВА СЛЕД ЦЯЛОСТНО ПРЕБОЯДИСВАНЕ... на двора е...



Не смея да ида да я видя.



Тема Re: Как сте след градушката?нови [re: Lira Emerald]  
Автор portokal77-138786 (Surfer, dude)
Публикувано08.07.14 18:53



аз така се уплаших, че просто затворих всичко, и чаках да ме гръмне нещо хехе...и то най вече от гръмотевиците се уплаших.....гледам сега всички обикалят да си оглеждат колите, отпушват канали, навсякъде има счупени клони, тук хвърчаха и някакви дъски, има счупени прозорци на входа

‘За да стигнеш предела, трябва да платиш съответната цена!


Тема Re: Как сте след градушката?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано08.07.14 18:55



уф, съчувствам ви :(



Тема Re: Как сте след градушката?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано08.07.14 18:55



Бях в епицентъра на събитието, срещу 14та п-ка с една приятелка на кафе. Колата я бях паркирала до реката, има счупена предна решетка, тази под чистачките, и пукнато предно стъкло. Другата кола, току-що ми се обадиха, че е за смяна на преден капак. Още не съм я видяла.





Тема Re: Как сте след градушката?нови [re: Lucky Eva]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано08.07.14 18:59



Ако знаеш какви нови скъпи коли по улицата, щото или не са имали време да ги приберат по гаражите или са седяли вътре в бурята хората са на решето...направо имат повече поразии и по-дълбоки дупки по капаците от нашият "пернишки" Фолксваген...направо се учудих.



Тема Re: Как сте след градушката?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано08.07.14 19:01



Видях, току-що съобщиха, че бурята е убила и човек. Преджапах река, която се беше образувала. Едва стихнахме до колата от клони и стъкла.



Тема Re: Как сте след градушката?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано08.07.14 19:07



Съболезнования.
Само това мога да кажа.
Ако имаш нужда от някаква помощ или информация - кажи, ще направя каквото мога по темата.

По адрес на пораженията по колите - то е стар факт, че новите са като пластмасови играчки вече.

WALL·E


Тема Re: Как сте след градушката?нови [re: Lucky Eva]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано08.07.14 19:07



Леле, наистина много поражения имаш...Изглежда е имало разлика в големината на парчетата в различните райони - позната ми каза, че при тях били парчета с големината на детско юмруче, безформени и ръбести.



Тема Re: Как сте след градушката?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано08.07.14 19:09



Лира, съчувствам ти и най-вече за майка ти.



Редактирано от Lucky Eva на 08.07.14 19:12.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.