Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 05.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Как сте след градушката?нови [re: cyrus-93580]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано08.07.14 20:16



Навсякъде сме хора, жалко и за загубите, които търпят хората от Ново село, жалко и за софиянци, които доста пострадаха днес.

Иначе, за медии не ми се говори, ясно е, че те са там, където имат интерес и им се плаща.



Тема Re: Как сте след градушката?нови [re: Lira Emerald]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано08.07.14 20:27



автостъкла Кобра. Правили са ми и лепени и в гумен държач предни стъкла. Мъжа ти знае къде са. Има и тънкана турски и оригинални немски.
Други не съм ползвал.



Тема Re: Как сте след градушката?нови [re: cyrus-93580]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано08.07.14 20:28



Добре де, Киро, ти нали разбираше от метеорология. Защо днес не съобщиха за тази буря синоптиците? Прогнозата за дъжд беше 30 процента. Кога най-рано може да се правят прогнозите за подобни бури?



Тема Re: Как сте след градушката?нови [re: Lucky Eva]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано08.07.14 20:31



В Случая(днес) - около 15 минути. Ако ми беше любовница или жена - нямаш проблем: ш'ти звънна да туриш картонче на мини-то). Но как да предупредят стотина К души и какво АКО ги предупредят?) М?))



Просто - за Свиню пеевски виновни има. За градушката - не. Освен, повтарям, ако не вярваш в бог)

Не понравилось кино, Наступили вы в говно…
Знает каждый демократ - Это Путин виноват!

Редактирано от cyrus-93580 на 08.07.14 20:32.



Тема Re: Как сте след градушката?нови [re: Lira Emerald]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано08.07.14 20:41



Ако ти е възможно - Автостъкла Кобра - НЕ!!

Смениха ми предно стъкло преди 2-3 години. Добре, че на другия ден валя и ме окъпа от колената надолу, направо струя си течеше, щото ако беше минало повече време - нЕмаше да си признаят вината! Правиха корекции с нЕкакъв силикон, омърляха всичко...после вече не течеше, обаче беше грозно, и сега си е така. Не донесоха нова гума, някак слагаха старата, сега е скърпена и на места има разстояние между кърпените места!!





Тема Re: Как сте след градушката?нови [re: cyrus-93580]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано08.07.14 20:41



Киро, нямам фейсбук, трябва да вляза през този на дъщеря ми и да чета.

Не си падам по фейсбук нещо.



Тема Re: Как сте след градушката?нови [re: Lira Emerald]  
Автор forti (заслужена)
Публикувано08.07.14 21:52



Дано майка ти не е пострадала сериозно.
При нас само навесът на терасата даде фира- ондулайнът направо е на решето и дупките са колкото яйце, синът рече добре, Велуксът(покривните прозорци) не пострада , че щеше да се вкараме в приключение. Но си беше страшничко, най-вече от шума, ама единият шум не си струва да се преживява...има и много по-лошо, да не дава Господ.



Тема Re: Как сте след градушката?нови [re: Lira Emerald]  
Автор portokal77-138786 (Surfer, dude)
Публикувано08.07.14 22:11



излязох към 19.30...всичко беше в стъкла и клони, няколко мои приятели са с потрошени коли, на входа ни почти всички стъкла са счупени, а на съседния блок саниран целия, всичко е все едно е бомбардиран....на мойта санировка и няма нищо....но като излязох беше много гадна гледката

‘За да стигнеш предела, трябва да платиш съответната цена!


Тема Re: Как сте след градушката?нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано08.07.14 22:16



Току-що чух по новините, че и Монтана и околните селища са пострадали от силна градушка и буря.





Тема Re: Как сте след градушката?нови [re: cyrus-93580]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано08.07.14 22:20



... така значи... другарката Коларова... колко имаш по литература?

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.