Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 23.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ся ше стане интригата!! (политическа)нови  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано03.07.14 15:14



Орешарски щял бил да номинира Станишката за НОВ ЕВРОКОМИСАР! (това се предполагаше, че той ще е номинацията на БСП, но още не беше придобило конкретен характер)

Те си имат мнозинство и могат да си го изберат.

ОБАЧЕ!!
Нали напоследък усилено се говори, че голяма част от БСП са силно решили да свалят съсела от главата на партията, кървави писма се пишат (там кокорбашията е синът на Николай Добрев - Бог да го прости), та - УЖ БСП вече му нямали 100% доверие...Я да видим сега, ако се стигне до гласуване - ДАЛИ БСП за пръв път ще посмеят да НЕ гласуват еднакво, или ще постъпят както при Пеевски?

Пък и там има и друга интрига...Атака излязоха от парламента, златен пръст вече няма - с какво ли мнозинство се избира еврокомисар? Изобщо - гласува ли се от Парламента, или просто го издига Правителството?

Тук не съм наясно...май е второто....Преди години май Боко сам си взимаше решенията и сам се оля, та изпрати оназ Румяна там...та се наложи да ходи на поправителен...

Редактирано от UnicaDonna на 03.07.14 15:16.



Тема Re: Ся ше стане интригата!! (политическа)нови [re: UnicaDonna]  
Автор duotrio (любопитен)
Публикувано03.07.14 15:23



"Орешарски щял бил да номинира Станишката за НОВ ЕВРОКОМИСАР!"

пак ще го кажа ЗА тоя гризач, избягал първи от кораба, ЗА тоя анти-българин, на неговия си роден език, чийто акцент не си направи труда да поизчисти за около 45 години съселски животец...

"какая гадость, какая гадость эта ваша заливная рыба!!!" Пфуй!





и друго.



"Лидерът на партията Сергей Станишев е една от най-ярките политически фигури в Европа: Фигура, която България не е имала 60 години назад и едва ли ще има 60 години напред, защото Сергей Станишев не е капитал само на БСП, той е национален капитал и трябва да го използваме в бъдеще време."

???????????????????????????????????????????????????????

тоя...тоя... на каква база определя "национален капитал"?! референдум ли е имало, що ли, ...мен, близките ми, приятелите ми-кой, КОЙ? ни е питал дали смятат националния вредител-гризач за "национален капитал"?!

Редактирано от duotrio на 03.07.14 15:35.



Тема Re: Ся ше стане интригата!! (политическа)нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано03.07.14 15:35



Тук и аз не съм наясно как се номинира еврокомисар.
Знам, че правителството излиза с някакво решение, но къде го праща - не знам. Може би го праща директно в Европейския парламент или в ЕК?



Тема Re: Ся ше стане интригата!! (политическа)нови [re: duotrio]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано03.07.14 16:35



"Лидерът на партията Сергей Станишев е една от най-ярките политически фигури в Европа: Фигура, която България не е имала 60 години назад и едва ли ще има 60 години напред, защото Сергей Станишев не е капитал само на БСП, той е национален капитал и трябва да го използваме в бъдеще време."






Тема веченови [re: UnicaDonna]  
Автор the bumpkin (европростак)
Публикувано03.07.14 17:11



не е интересно!
да вървят на майната си, барабар с бойкоюнак и сидерибрикага -
една скъпоплатена детска градина...

закривам ги!

политкоректното говорене убива Мисълта.


Тема Re: Ся ше стане интригата!! (политическа)нови [re: UnicaDonna]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано03.07.14 17:58



Боклуците нека се трепят и тропат един друг.
Но енергията ти да се занимаваш с тях е удивителна. Не те ли омърсяват?

WALL·E


Тема Re: Ся ше стане интригата!! (политическа)нови [re: Naglets]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано03.07.14 18:27



Но енергията ти да се занимаваш с тях е удивителна. Не те ли омърсяват?

Вероятно съм мазохист.



А иначе...да, омърсяват ме. Омърсяват целия ми живот, и вероятно - живота на детето ми. НЕ МОГА да се абстрахирам.



Тема Re: веченови [re: the bumpkin]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано03.07.14 18:48



да вървят на майната си, барабар с бойкоюнак и сидерибрикага -

Ти нещо пак си се разсърдил на Бат Бойко...Немой с лошо!





Тема Re: Ся ше стане интригата!! (политическа)нови [re: UnicaDonna]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано03.07.14 18:56



То за абстрахиране ясно. И да твърдиш, че се абстрахираш, няма как да ти се случи, щото животецът околовръст си те буфка ежеминутно.

WALL·E


Тема Re: Ся ше стане интригата!! (политическа)нови [re: Naglets]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано03.07.14 19:48



И да твърдиш, че се абстрахираш, няма как да ти се случи, щото животецът околовръст си те буфка ежеминутно.

Ами - не е точно така. Знаеш ли колко много хора има, които ИЗОБЩО не се интересуват... Някои от тях са и в големите градове, с претенции да са модерни и интелигентни хора... А по селата - да не говорим. Мъчат се да преживяват някак и това си е...къде им остава време да се интересуват от политика! Ако ги питаш - ни знаят кой-кой е в политиката, ни партиите дори. Погледни лайф-анкетите по улиците - повече от 70% от хората просто казват - "Не се интересувам" и толкоз...

И ако не участват в клуб 40-50 на дира, където разни досадници/чки непрекъснато им навират политически теми - ще са си на седмото небе от щастие!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.