Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:56 18.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Хей, клубари,нови  
Автор Neptunia ()
Публикувано01.07.14 18:58



най - сетне - здравейте и от мен!
Понеже съм в поредното си ( осмо !!! ) напускане на работа и съответно с повече свободно време, реших да попитам Нептун защо така ми се случва и все не успявам да намеря мястото си под слънцето; Нептун ме изпрати в клуб астрология и астролози, но тях нещо ги няма, поогледах се и видях вас.. Два месеца ви чета вече и трябва да ви го кажа - ВИЕ СТЕ ЖИВИ, ВИЕ СТЕ СТРАХОТНИ, този клуб наистина по един особен начин се саморегулира (както някой беше писал тук ).
Въпреки, че мен жените не ме харесват (аз тях също ), тук има няколко, на които се възхищавам искрено: Уникална, 2 бири, Минута, Мила и Мира, Врабчо..Страхотни сте, дори и помежду си да не се харесвате, страхотни сте..
От мъжете - Пътник, Силверадоооооо, бореком (дано не греша ника ), Нерв, Селянинооооооооооооо - ОБИЧАМ ВИ ! Очаквам среща в "пчелата", боза и баничка - моооооже, примерно - в края на септември, а??? За да съм с гръцки тен, а??
От всички останали и неспоменати имам само един мазен мъжки ник и 2 -3 противни женски такива, но голям праз, без това не може..Даже без тях клубът нямаше да е същия, то е ясно..Толкова неща исках да ви кажа, но нещо се напрягам и не ми се получава.. Все - пак исках да ви кажа "здравейте и благодаря", доставихте ми толкова много дни радост, от това, че ви има и удоволствие, че сте точно каквито сте.. Обичам ви всички, бъдете здрави...
За пчелата не се шегувам, Селянино, какво викаш???





Тема Re: Хей, клубари,нови [re: Neptunia]  
Автор Melany99 ()
Публикувано01.07.14 19:07



Аа, не може така изведнъж да се появиш и да искаш боза със Селянина!





Тема Re: Хей, клубари,нови [re: Melany99]  
Автор Neptunia ()
Публикувано01.07.14 19:10



Хахаха, ама защо, моля те, кажи ми как да го направя, че да се получи добре -

(тихо да не чуе селянина )



Тема Re: Хей, клубари,нови [re: Neptunia]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано01.07.14 19:16



Добре дошла,






Тема Re: Хей, клубари,нови [re: Neptunia]  
Автор Nerv (far far away)
Публикувано01.07.14 19:17



Пчелата ми идва малко далеч. Тюх.

Ти ходи ли на море?

Ако не си или, ако по друг повод имаш работа насам - пиши на бележки. До нас има мн. хуба баничарничка, Втасето ще се сети къде е. Боза има няколко марки. По заявка може и вкисната. Бански може и да не си носиш. Имаме нещо предвид.



Тема Re: Хей, клубари,нови [re: Fish L]  
Автор Neptunia ()
Публикувано01.07.14 19:21



Добре заварила, Вкусно - Марципанена, много ми е приятно..





Тема Re: Хей, клубари,нови [re: Melany99]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано01.07.14 19:22



Да бе ебаси! Никаква субординация не се спазва тук начи!
Не може тъй - оп и веднага доайена!





Тема Re: Хей, клубари,нови [re: Nerv]  
Автор Neptunia ()
Публикувано01.07.14 19:27



И ти ако идваш насам, да речем - командировъчно, свирни ми ( на бележки, или на каквото си избереш ), иначе ходих вече по нашето Черноморие, но на юг - към Варвара ни избива..Иначе бански тц, не ползвам често, щото сме нудисти, така де..


Кой е Втасето??
Не искам вкисната боза, ако може сладка да е.. Еххх, във Варна станало било много хубаво, ще ми се да я видя, отдавна не съм била..



Тема Re: Хей, клубари,нови [re: Neptunia]  
Автор suleymanpasha ()
Публикувано01.07.14 19:30



еба си ташакът


толко ли го е закъсала клубната геронтокрация, че да пуска като попълнение нов тролски рег.
вайвай.



Тема Re: Хей, клубари,нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Neptunia ()
Публикувано01.07.14 19:31



Леле сигурно не спазих йерархията (или вътрешния ви ред ), но ще ме извините ли, Лейтнанте, моля, искам да спазвам правилата..Само ми кажете какво, как и ще видите - изпълнителна съм!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.