Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:33 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Хей, клубари,нови [re: 163226]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано01.07.14 20:57



ти вместо да донесеш рози да посрещнеш новото попълнение, взе да говориш за добри обноски..дано пак не ви избие на философстване вместо на реално създаване на радост на тъй новата за клуба дама.
Ако искаш рози, аз имам много в момента и се чудя къде да ги събера, та съм ги пръснала из работа и у дома...но се надявам, че няма да имаш нужда от розите (ми). ;)



Тема Re: Хей, клубари,нови [re: NUT]  
Автор Neptunia ()
Публикувано01.07.14 20:58



Аз теб да чета - е това няма как да стане..Четох какво те направиха тези дни съклубарите ти, направо те съжалих..



Тема Re: Хей, клубари,нови [re: UnicaDonna]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано01.07.14 20:58



мн си наивна Уни!!!
грам не познаваш провокаторите в дира





Тема Re: Хей, клубари,нови [re: Blackeyes]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано01.07.14 20:58



много правилно се надяваш :)



Тема Re: Хей, клубари,нови [re: Blackeyes]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано01.07.14 20:58



дай снимка на розичката си.



Тема Re: Хей, клубари,нови [re: UnicaDonna]  
Автор Neptunia ()
Публикувано01.07.14 21:00



Верно ли???
Ама че лудница, значи не го разбирам това, ама..явно толкоз ми е акъла..



Тема Re: Хей, клубари,нови [re: 163226]  
Автор Neptunia ()
Публикувано01.07.14 21:02



Защо?? Обичам рози, грешиш, не прибързвай..



Тема Re: Хей, клубари,нови [re: 163226]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано01.07.14 21:02



нима? Т.е. ти не крадеш емоциите на другите, така ли? Или просто си любезен, защото си възпитан?



Тема Re: Хей, клубари,нови [re: NUT]  
Автор UnicaDonna (Заядница)
Публикувано01.07.14 21:03



мн си наивна Уни!!!
грам не познаваш провокаторите в дира


До момента Нептуния провокира само оживление, весело настроение и свеж въздух. Ако имаш предвид това - права си!



Нути, какво ти става?? Да не ти е влязъл някой вкъщи, та си толкова подозрителна и насъскана?? Какво ти пречи това, че някой влиза тук и пише някакви неща, който и да е той??? (въпросът е и към останалите, които се ослушват наоколо и подозират световна конспирация)

Честно казано - предпочитам хиляда пъти ТАКИВА писания, отколкото вечните скучни и "поучителни" мрънканици на ПътНика...



Тема Re: Хей, клубари,нови [re: 163226]  
Автор Neptunia ()
Публикувано01.07.14 21:03



На бележка.. Ама защо е този разпит??




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.