Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 05.10.24 
Поколения
   >> 40-50
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Моля за помощнови  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано23.04.14 12:15





ей тва ми е хороскопа.
да се женя ли таз година или да отложа за догодина?

моля да пишат само експерти!!!
ПЪТник, най-вече заради тебе го казвам!


Редактирано от 163226 на 23.04.14 12:16.



Тема Re: Моля за помощнови [re: 163226]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.04.14 12:35



Женитба- няма какво толкова да му преценяваш- ядене, пиене, купон. Нито времето те бърка, нито ден ли е, нощ ли е, глобалното затопляне, нищо. Когат си искаш тогава го правиш. Експертите да кажат кога да сложим туршията тая есен, че две години поред се давя с киселак. Е тва е експертна работа.
А твойто- колкото по- рано го почнеш толкова по- рано ще св отметнеш сватбата, исках да кажа. Данданията ще свърши.



Тема Re: Моля за помощнови [re: 163226]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано23.04.14 12:46



Публукуването на лична информация тук в клуба води до пристрастяване и вреди на вашето сърце.
За женитба е трудно да се каже, ще е нужно и снимка на булката.
Но децата може да ги почваш веднага, не оставяй за догодина.



Редактирано от Munyta на 23.04.14 12:47.



Тема стига бе?нови [re: 163226]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано23.04.14 12:50



Разбрах че е само за експерти и не бива да участвам, но все пак имам право на едно мнение:
Мнението ми е: Заеби го този хороскоп, щом човек го интерпретира.

По добре се облегни на Знанието, което за женитбата казва две основни неща, за да си избереш решението.
1. Ако мъж случи на добра жена, живее щастливо до края на дните си, ако не случи той става Мъдрец.

2. Утре, Догодина са условни понятия, които за нас може и да не съществуват. За нас е важно днес и сега!

На твое място аз бих се оженил веднага, но преди това щях да отида в църква да кажа на Господ, че оставям в Неговите ръце и изборът си, и следствията от него и Той да се занимава с тази непосилна за мен задача....и да ми помага в изпълнението.
Не сме длъжни ние да ги мислим тези работи, прехвърли ги на Господ, щом Той така ги е измислил, да се оправя.

И така вече свободен можеш спокойно и активно да участваш в това което ти предстои, дори няма и да го предизвикваш, то само ще ти се случи, без никакво значени тази или следващата година.

Ти си готин, значи ще ти се падне зла жена, за да я научиш на добро, а тя теб да направи мъдър....шегувам се

Съжалявам, че не покрих очакванията ти за точен хороскоп...но ти не се отчайвай, а бъди внимателен към невниманието си, защото по божията промисъл е възможно и най- калпавият астролог да ти каже точните знаци на планетите...дори е възможно и от камък да го разбереш...виж историята как Нютон ли го беше ударила ябълката и онзи курвар Архимед който пък му го е казала ваната...че всяко женско тяло потопено във вода ...какво беше там...

Всъщност наясно ли си ти какво искаш?
Жена ли, трябва да си наясно че това е голяма грижа до края на живота ти, също като кола, само че говори...то си иска постоянна поддръжка, лъскане, ремонти, рискове от катастрофи, изчукване, пазене от автокрадци...
Но си е комфорт все пак....

Заеби хороскопа и експертите, не сваляй нивото си до тях




Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Моля за помощнови [re: 163226]  
Автор won (cool)
Публикувано23.04.14 12:54



Ха-ха!
Сега, че ти се разиграла кръвта и ти се пуца, то това е ясно с толкоз много планетарен матрял в Овен! Сега там е "бунтовника" Уран. Да вземем да те оженим (вържем) да е мирно селото! А?

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.


Тема Re: стига бе?нови [re: samson-126646]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано23.04.14 13:01



бреей, ти надмина очакванията ми.
дъ бест ъф пътника.
самае лучшее ат путина.
на цигански не знам как е, още няма такъв език в гугъла




Тема Re: Моля за помощнови [re: won]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано23.04.14 13:03



викаш, с пет планети в коч мисията става невъзможна






Тема Re: Моля за помощнови [re: 163226]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано23.04.14 13:15



ЖенИ се - хороскопът е не по-малко разумна причина за тая работа от всички останали.





Тема Re: Моля за помощнови [re: 163226]  
Автор won (cool)
Публикувано23.04.14 13:24



Що да е невъзможна мисия , стига да ти се напаснала някоя на изискванията на тия 4 планетки в Овен. Двете светила (Слънце, Луна) и Меркурий, Венера, Марс се наричат лични планети. Ти имаш 3 от тях в Овен. Вероятно търсиш пламъка, интелекта, любопитството, откривателството на живота и света.
Не ще да е избранницата ти от некоя чалготека или фитнес-клуб със сигурност.


Сатурн в Овен показва, че трудно започваш нещо ново, обмисляш, претегляш, ама то не толкова лошо, стига да не ти изяжда цялото време.
Успех!
(И между другото, знам кога си роден, нищо че картата е без данни)

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от won на 23.04.14 13:26.</EM></FONT></P>

Редактирано от won на 23.04.14 13:30.



Тема Re: Моля за помощ [re: 163226]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано23.04.14 13:33



Оооооо, и ти ли като мене ...... да те чака празно легло с руса жена на дълъг път .... щом Марс и Венера не са в един и същи дом ......

Не знам дали ще се ожениш, но работата въобще не е на омъжване .....



Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.