Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 28.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Върнах се, когатонови  
Автор уф (терореро)
Публикувано16.04.14 21:39



Демокрацията е победила, огледах се..., заблудила съм се, затова пак изчезвам. Злобарите имате команда - яжте уф, мила и селянина покажете на какво сте способни. Криле, ти също, разбрах, че си ми във фейса без да си се обозначил, защо, бе комплексар, ако не ти харесвам... се махай, утре всички пъпчиви и непознати ще бъдат изритани в твоя чест. Жалко малко момченце.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: уф]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано16.04.14 21:44



макар и за малко, на мен ми е приятно да те видя тук , уфи :)



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Molly]  
Автор deseni-96217 (терореро)
Публикувано16.04.14 21:48



Здрасти, Моли.
Ще се върна като демокрацията победи. И криле да се самоизчисти сам, докато не съм го разпознала и пльоснала със снимки даже тук. Адски мразя дребни душички и гнусни пубертетски, пъпчиви, чекиджийски номерца.

Редактирано от deseni-96217 на 16.04.14 21:52.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: уф]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано16.04.14 21:51



Добре дошла.
С какво пак криле е сгазил лука.
Раздуй, тъкмо щяхме да го избираме за модератор на клуба...
Кажи кой е криле и какви ги върши зад гърба ни?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Върнах се, когатонови [re: deseni-96217]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано16.04.14 21:53



тя демокрацията от само себе си трудно ще победи.
Защо не поостанеш да помагаш?!
И не ни подхвърляй трохи, ами направо го размажи.
Гладни сме за хляб и зрелища





Тема Re: Върнах се, когатонови [re: samson-126646]  
Автор deseni-96217 (терореро)
Публикувано16.04.14 21:53



Той си знае и го е написал в архива си стои... Много мразя пъпчиви дебелаци, загладени дебили. Той прекрасно се вписва в това число, скапан комплексар.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Munyta]  
Автор deseni-96217 (терореро)
Публикувано16.04.14 21:55



О, защо ми е... Казах каквото ми е на душа, да се сещат пъпчивите скапани пубери... И каките и батковците им.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: deseni-96217]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано16.04.14 22:06



Уф тук сме почтени хора, не може така.
Казваш ни че не е крилат а е пъпчив, а не ни показваш и ние да видим пъпките...
Тук всеки държи на думата си. Като каже нещо, трябва да го покаже...айде де не го доказва, ние и без доказателства ги съдим.


Не се майтапя, Уникална каза че в нейната махала имало 5 цигането които пеят като Павароти и Джени поиска от Уникалната да и ги прати в Лондон да изнесе концерт с тях...
И уни , само и само да докаже думите си, платила на някакви студенти от консерваторията, били руси, но уни ги боядисала с черна боя, та голяма разправия стана тук в клуба.
Никакви циганета не били, някакви русоляви холандчета били,..... те там нали са все вундеркинди ли викингини ли какви да бяха...

Вярно ли че криле пъпчясал?
Ако я вярно ще го лишим от правото на глас за модератор и ще го баннем...за 100 години.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Върнах се, когатонови [re: samson-126646]  
Автор deseni-96217 (терореро)
Публикувано16.04.14 22:08



Може така, не, не сме хора... Точка. Воайорите не са хора и точка. Пъпчиви дебили... Не съм с такива разбирания.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: уф]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано16.04.14 22:12



Здравей,
чест и почитания. Персонални. Драчил съм се с теб даже за дълго ти се бях намусил. Заради някаква си не точно моя война (в тема за тричането. Пардоксално посрано както и си е.) Не че съм си сменил позицията по която сме имали разногласия, но след това те обикнах. Малко по малко. Или поне писанията ти.

Усеща се липсата ти във форума. А фейс все още нямам. Всъщност имам един подарен, но не го ползвам.

А демокрацията е като бог.... Умря!

Прав или изправян



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.