Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:41 23.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Върнах се, когато  
Автор уф (терореро)
Публикувано16.04.14 21:39



Демокрацията е победила, огледах се..., заблудила съм се, затова пак изчезвам. Злобарите имате команда - яжте уф, мила и селянина покажете на какво сте способни. Криле, ти също, разбрах, че си ми във фейса без да си се обозначил, защо, бе комплексар, ако не ти харесвам... се махай, утре всички пъпчиви и непознати ще бъдат изритани в твоя чест. Жалко малко момченце.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: уф]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано16.04.14 21:44



макар и за малко, на мен ми е приятно да те видя тук , уфи :)



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Molly]  
Автор deseni-96217 (терореро)
Публикувано16.04.14 21:48



Здрасти, Моли.
Ще се върна като демокрацията победи. И криле да се самоизчисти сам, докато не съм го разпознала и пльоснала със снимки даже тук. Адски мразя дребни душички и гнусни пубертетски, пъпчиви, чекиджийски номерца.

Редактирано от deseni-96217 на 16.04.14 21:52.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: уф]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано16.04.14 21:51



Добре дошла.
С какво пак криле е сгазил лука.
Раздуй, тъкмо щяхме да го избираме за модератор на клуба...
Кажи кой е криле и какви ги върши зад гърба ни?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Върнах се, когатонови [re: deseni-96217]  
Автор Munyta (цяла)
Публикувано16.04.14 21:53



тя демокрацията от само себе си трудно ще победи.
Защо не поостанеш да помагаш?!
И не ни подхвърляй трохи, ами направо го размажи.
Гладни сме за хляб и зрелища





Тема Re: Върнах се, когатонови [re: samson-126646]  
Автор deseni-96217 (терореро)
Публикувано16.04.14 21:53



Той си знае и го е написал в архива си стои... Много мразя пъпчиви дебелаци, загладени дебили. Той прекрасно се вписва в това число, скапан комплексар.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Munyta]  
Автор deseni-96217 (терореро)
Публикувано16.04.14 21:55



О, защо ми е... Казах каквото ми е на душа, да се сещат пъпчивите скапани пубери... И каките и батковците им.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: deseni-96217]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано16.04.14 22:06



Уф тук сме почтени хора, не може така.
Казваш ни че не е крилат а е пъпчив, а не ни показваш и ние да видим пъпките...
Тук всеки държи на думата си. Като каже нещо, трябва да го покаже...айде де не го доказва, ние и без доказателства ги съдим.


Не се майтапя, Уникална каза че в нейната махала имало 5 цигането които пеят като Павароти и Джени поиска от Уникалната да и ги прати в Лондон да изнесе концерт с тях...
И уни , само и само да докаже думите си, платила на някакви студенти от консерваторията, били руси, но уни ги боядисала с черна боя, та голяма разправия стана тук в клуба.
Никакви циганета не били, някакви русоляви холандчета били,..... те там нали са все вундеркинди ли викингини ли какви да бяха...

Вярно ли че криле пъпчясал?
Ако я вярно ще го лишим от правото на глас за модератор и ще го баннем...за 100 години.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Върнах се, когатонови [re: samson-126646]  
Автор deseni-96217 (терореро)
Публикувано16.04.14 22:08



Може така, не, не сме хора... Точка. Воайорите не са хора и точка. Пъпчиви дебили... Не съм с такива разбирания.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: уф]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано16.04.14 22:12



Здравей,
чест и почитания. Персонални. Драчил съм се с теб даже за дълго ти се бях намусил. Заради някаква си не точно моя война (в тема за тричането. Пардоксално посрано както и си е.) Не че съм си сменил позицията по която сме имали разногласия, но след това те обикнах. Малко по малко. Или поне писанията ти.

Усеща се липсата ти във форума. А фейс все още нямам. Всъщност имам един подарен, но не го ползвам.

А демокрацията е като бог.... Умря!

Прав или изправян


Тема Re: Върнах се, когатонови [re: deseni-96217]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано16.04.14 22:15



тя демокрацията скоро няма да дойде







Тема Re: Върнах се, когатонови [re: уф]  
Автор DarkSide ()
Публикувано16.04.14 22:16



явно съм изпуснал няколко епизода, обаче струва ли си изобщо да се вкарваш в този филм?



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Nerv]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано16.04.14 22:22



"А фейс все още нямам. Всъщност имам един подарен, но не го ползвам. "


Нерв, тя за криле говори там за фейса, че и влязал без тя да разбере...не за теб.
Объркал си се нещо?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Върнах се, когатонови [re: samson-126646]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано16.04.14 22:26



Аз исках да й направя фин намек, че лишавайки ме от присътвието си тук всъщност ме лишава от присъствието си навсякъде. И че [ще]ми липсва. Ставаш ли чак?!



Прав или изправян

Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Nerv]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано16.04.14 22:39



Пък аз си помислих че си криле под прикритие и си разменете някакви тайни с уф

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Върнах се, когатонови [re: уф]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано16.04.14 22:45



Ха назраве!





Тема Re: Върнах се, когатонови [re: уф]  
Автор kryle (сивия вятър)
Публикувано16.04.14 23:10




харесваш ми бе, как да не ми харесваш

ще ми го прехвърлиш в другия крачол като изриташ всички непознати в моя чест шегувам се, дори това няма.

ти си голямо куку, преди не подскачаше ли заради заяжданията на селянина към теб, щото те ядеше, че симпатизираш на бсп?

ееей, голямо си куку значи ама това ти е чарът



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: samson-126646]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано16.04.14 23:36



Сега разбрах. Сплетничиш демек.



Прав или изправян

Тема Re: Върнах се, когатонови [re: уф]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано16.04.14 23:53



Уфкатааааааа!



1. Радвам се да те видя!
2. Липсваш!
3. Не се връзвай на интернет плс.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: уф]  
Автор .Jess. ()
Публикувано17.04.14 02:20



Само не разбрах, що за включване бе това - да ни наругаеш и да изчезнеш пак





Тема Re: Върнах се, когатонови [re: уф]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано17.04.14 04:08



Само аз ли не разбирам смисъла на тази тема? Дотук разбрах, че Мила, Селянина и УФ са от добрите, но има и някакви лоши, сред които със сигурност е Криле... Няма демокрация, но не мога да разбера как това влияе върху добрите и лошите. Доколкото Уф напуска, значи липсата на демокрация пречи на добрите, а лошите си остават тук щастливи. Значи и аз съм сред лошите, защото пиша тук. Но Селянинът и Мила също пишат, знаи излиза, че и те са лоши... Обърках се.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Върнах се, когатонови [re: .Jess.]  
Автор deseni-96217 (терореро)
Публикувано17.04.14 07:14



Че аз и затова изчезнах, Джес, защото бях достатъчно ругана от разни дребни душици... А като капак разбрах, че са се намърдали и във фейса, визирам криле... Пък даже и си го е написал... Да, ругая, темата ще потъне и ще останете само с обичайните ругателства, няма да се пречкам. И да не забравя - да живее демокраЗията.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: kryle]  
Автор уф (терореро)
Публикувано17.04.14 07:20



Никога не съм симпатизирала на БСП, това е още една причина да не пиша тук, каквото ти каже злобарят дебелак приемаш за вярно. А куку си ти, щом си ми в листата без да се обозначиш, такива се наричат чети по-горе... Щом ти харесва да вярваш в каквото ти кажат по-големите няма изненада, че си се намърдал и мълчиш като... чети по-горе.
Всъщност, разпознах те... Не съм се съмнявала, че и на живо си също такъв комплексар, както и звучиш тук. Аре.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: hubavka69-110043]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано17.04.14 08:29



въпрос на пунктуация:

яжте уф, мила и селянина покажете на какво сте способни

вместо

яжте уф, мила и селянина, покажете на какво сте способни

и виде ли как една запетайка(и по-скоро липсата й) може да те прати от единия лагер в другия

пп. кат се замисля, и в двата случая си требе запетая. обаче човек требе да чете и между запетаите


Редактирано от 163226 на 17.04.14 08:30.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: уф]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано17.04.14 08:49



лелеле здраво си се разфучала, не смея да се обаждам, ама все пак да мъцна едно здрасти
обаче форумите са велико нещо, къде другаде така гот може да се изприказва човек, какъв фейсбук, какви пет лева



п.п. криле не е ли сивия вятър или съм в грешка, щото аз го харесвам, да не ме почнеш сега и мен



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Nerv]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 09:40



Ако не сплетнича в тази тема-ще е спам!
Не може да ви се угоди!



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Върнах се, когатонови [re: уф]  
Автор kryle (сивия вятър)
Публикувано17.04.14 11:08



каквото ти каже злобарят дебелак приемаш за вярно

е па кой е злобарят дебелак? аз си мислех, че селянинъt те яде, ама сега е в списъка с добрите, заедно с мила (?!)



па аз така и не разбрах защо толкова много ме мразиш мен, ама ми е забавно това



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: deseni-96217]  
Автор .Jess. ()
Публикувано17.04.14 11:26



Нямам впечатления криле да е "дребна душица", аз си общувам чудесно с него, а за фейса - как може някой да се намърда, без да си го пуснала? В моя списък с приятели няма нито един случаен човек.
Колкото до ругатните тук си права, хората не се променят, с възрастта пък съвсем

. И аз така си давам почивка като ми дойдат в повече или си общувам много избирателно, макар да е трудно, да. Ако някои хора можеха да се погледнат отстрани, щяха да потънат от срам от гледката, т.е. от мърсуването, което си позволяват със словото ...



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: kryle]  
Автор .Jess. ()
Публикувано17.04.14 11:31



па аз така и не разбрах защо толкова много ме мразиш мен, ама ми е забавно това

Аз пък не разбирам, защо ти е забавно.
Мен ако някой ме намрази, ще се чувствам адски кофти. Може да не ме харесват, ама за мразене се иска някоя много яка причина.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: shshtt]  
Автор kryle (сивия вятър)
Публикувано17.04.14 11:35



Недей бе, сакън, не съм за харесване

А уф сигурно ме мрази толкова заради - макар че идея си нямам за личния й живот, та неволно явно съм нацелил някаква болна струна може би (съдейки от обясненията на другите какво съм сгафил с репликата си). Ако не е за това - идея си нямам, може да ме мисли за някой друг. На фона на днешните разправии в 40-50, ми се струва като детско стихче онази тема

А това за фейсбука я е вбесило здраво, па аз може и да съм се пошегувал, знаеш ли...



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: .Jess.]  
Автор kryle (сивия вятър)
Публикувано17.04.14 11:39



Забавно ми е, защото имам чувството, че ме бърка с някой друг и ме е вкарала в някакъв филм



Иначе между любовта и омразата границата е много тънка, мен ме ласкае, че някой може да ме мрази толкова много - ако не е грешка и е само заради виртуалното ми присъствие (защото не я познавам на живо) - брей! I'm a bad bad boy!



Тема давам сериозен орговорнови [re: hubavka69-110043]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано17.04.14 11:53



Обърках се.


Причината е логистична грешка в начина по който Уф е изложила тезата си във встъпителния си пост.

Алтернативно - Може да е защото сме тъпи или защото просто четем отгоре, отгоре.

В първия момент и аз се зачудих, кога, по какъв повод и защо Криле е бруталничил със Селянин, Мила и Уф поставени [при]видимо в един отбор.

Но истината е, че от едно известно време Селлянинът откровенно прекали с Уф, тъй както само той си знае и умее. Мила няма да е етично да коментирам. Освен да кажа, че понякога - това с което се гордеем - казва повече за нас, отколкото всичко останало. В т.ч. всичката хартисала ненапсувана още от нас сволоч...

Най парадоксалното е, че Уф е доказана майсторица на перото, за която никак не са характерни непрецизен израз и стилистично-логистични грешки в изказа. Т.е. може наистина в нас да е грешката, а може да е просто афект.

Прав или изправян


Тема Re: давам сериозен орговорнови [re: Nerv]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано17.04.14 11:58



Без да разбирам от тези работи може би нямаше да се объркаме, ако беше така.



Демокрацията е победила, огледах се..., заблудила съм се, затова пак изчезвам. Злобарите имате команда - яжте уф; мила и селянина покажете на какво сте способни. Криле, ти също,

или дори още по-добре:


Демокрацията е победила, огледах се..., заблудила съм се, затова пак изчезвам. Злобарите имате команда - яжте уф.

Мила и селянина покажете на какво сте способни. Криле, ти също,


Прав или изправян


Тема Re: Върнах се, когатонови [re: kryle]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 12:02



Така е, този път си прав.
Не бива човек да страда от това , че някой го е вкарал във филма си.

Как може човек да участва в глупостта на друг човек... казвам го извън конкретният случай, за който тук никой не знае причините.

Уф е видно, че има проблеми и едва ли тук някой от нас може да и помогне тя да осъзнае, че има проблеми.
Единственото което можем да направим е да я оставим да говори свободно и да говорим с нея.
Това и правим.
Джесика също има проблеми, но тя вече се изказа


Нямам достатъчно сили да страдам и за Джесика и за Уф и за теб и за мен!
Който може нека ми прости, а който не може нека да не ме чете и да страда....и да иска и другите да страдат както той страда.
Страдание му е майката, никой тук да не смее да се шегува с този шибан свят и нашето неумение да живеем добре в него.
Колкото по сериозно толкова по- страдателно.

Внимателно избирайте приятелите си и във фейсбук, а при следващото прераждане изберете и времето и мястото където да се родите.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Върнах се, когатонови [re: уф]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано17.04.14 12:04



Нищо не ти разбрах, но се радвам да те видя отново тук!

Специално за твоето добро настроение:





Тема Re: Върнах се, когатонови [re: kryle]  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.04.14 12:12



стига бре, тва е от преди 5-6 години, дори и аз не мога толкова дълго да изкарам обиден





Тема Re: Върнах се, когатонови [re: DarkSide]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 12:13



Жените могат

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Върнах се, когатонови [re: уф]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано17.04.14 12:17



много страст



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: DarkSide]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано17.04.14 12:25



Това, че нещо е старо - не го прави по-малко гадно или не-цинично. Отварат е поне на прима виста четене - извън контекста на времето... А изравянето на темата от нафталина пък съвсем.

Обаче това си е попадение от всякъде. Навярно:

... дразнещите дрешки от стъклен памук и магарешка закуска, в каквито криле май единствено сполучливо умее да облича мислите си.


Прав или изправян


Тема Re: Върнах се, когатонови [re: DarkSide]  
Автор kryle (сивия вятър)
Публикувано17.04.14 13:30



Ми ние от тогава не сме си говорили, няма какво друго :)

Ако съм написал нещо в нейна тема или дори, ако съм споменял ника й (името й не съм го споменавал никога мисля), е следвало "не ми пиши в

" и аз съм се съобразявал :)

Освен ако не е било нещо още преди това, ама честна дума не помня! Както виждаш мислил съм по въпроса с какво съм заслужил честта да съм толкова неприятен и не съм го измислил (освен ако наистина не е със съществуването си - ако е така ще взема да напиша в завещанието си да й пратят един некролог, ако се капична преждевременно, че в клубовете я се спомене, я не...)



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Nerv]  
Автор kryle (сивия вятър)
Публикувано17.04.14 13:33



А изравянето на темата от нафталина пък съвсем.

Ами сметнах, че е редно да обоснова омразата на уф към мен, че да не решат хората, че е безпричинна или нещо такова :)

а това болднатото наистина е супер





Тема Re: Върнах се, когатонови [re: kryle]  
Автор Gevrekh ()
Публикувано17.04.14 13:42



мислил съм по въпроса с какво съм заслужил честта да съм толкова неприятен
много говориш, друже, много говориш...



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Gevrekh]  
Автор .Jess. ()
Публикувано17.04.14 13:46



Да. С мълчание понякога може да се каже повече.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: .Jess.]  
Автор kryle (сивия вятър)
Публикувано17.04.14 13:51



С мълчание нищо не може да се каже, но човек като си мълчи, определено става приятен на повече хора и неприятен на по-малко



Ама аз никога не съм си мълчал, нито в реала, нито във виртуала.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Nerv]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 13:52



"Това, че нещо е старо - не го прави по-малко гадно или не-цинично."

Ако си му привърженик, се казва злопаметност, и пречи на новото евентуално ако може би?!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Върнах се, когатонови [re: kryle]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 13:56



"Освен ако не е било нещо още преди това, ама честна дума не помня! Както виждаш мислил съм по въпроса с какво съм заслужил честта да съм толкова неприятен и не съм го измислил (освен ако наистина не е със съществуването си "

Колкото и да си изненадан, при наличните обстоятелства, съм склонен да ти вярвам.
Има сериозни видими причини да го правя!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Върнах се, когатонови [re: .Jess.]  
Автор Purply (Лил)
Публикувано17.04.14 14:24



Мен ако някой ме намрази, ще се чувствам адски кофти. Може да не ме харесват, ама за мразене се иска някоя много яка причина.


Особено в интернет никак не се изисква яка причина някой да те намрази, някой да намрази някого. Емоциите се преекспонират, задръжките падат, комплексите се развихрят, всичко не е баш съвсем същото. Според мен е грешка да търсиш проблема в себе си, не че задължително е и в другия, а по-скоро някъде по линията.
А и някои хора са доста по-склонни към мразене от средното, кеф им е, не смятат, че трябва да сдържат омразата си, че влияя преди всичко върху тях самите. Безсмислено е да се опитваш да си създаваш нормални отношения с такива хора.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Gevrekh]  
Автор Purply (Лил)
Публикувано17.04.14 14:27



много говориш, друже, много говориш...

Това май е единственото, което свързва споменатите ядачи селянина, мила и криле



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Purply]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 14:30



"Безсмислено е да се опитваш да си създаваш нормални отношения с такива хора."

Достатъчно е поне ненормални отношения да поддържа с ЛОШИТЕ хора.
Щом аз активно участвам с вас в темата и го мога, защо вие да не го можете?!



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Nerv]  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.04.14 14:56



Това, че нещо е старо - не го прави по-малко гадно или не-цинично. Отварат е поне на прима виста четене - извън контекста на времето... А изравянето на темата от нафталина пък съвсем.

преди 5 години някой си нещо подхвърлил в някакъв форум по твой адрес ... и затова се тръшкаш 5 години ... айде стига, моля ви се, големи xора сме



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: samson-126646]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано17.04.14 15:37



След като старата любов ръжда не хваща, защо трябва да е по-различно в света на противоположностите?

А ти защо още не си простил на БеКи за шебеците?

Човек забраавя Пътниче, но не прощава. Иначе щеше да е бог или поне свръх-човек.

Прав или изправян


Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Nerv]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано17.04.14 15:47



Човек забраавя Пътниче, но не прощава

но нищо не му пречи поне да опита







Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Purply]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано17.04.14 16:08



А и някои хора са доста по-склонни към мразене от средното, кеф им е, не смятат, че трябва да сдържат омразата си...

Аз откакто почнах да чета тука във форума съм останал с впечатление, че за всичко е виновна пустата повсевместна Недоклатеност.

Прав или изправян


Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Nerv]  
Автор s p a r r o w ()
Публикувано17.04.14 16:23



"Човек..."
хм.
човек или забравя: ако не може да запомни, или ако на самия човек не му е достатъчно важно да запомни дадено нещо - пресяването на дата е естествен процес и при най-паметливите, или защото се е променил - израснал, или изкуфял, или по някакъв начин променил вижданията си и прочие.
съществуват и рискове* при забравянето, както и при незабравянето.

или човек прощава: ако не му се носи повече даден товар, или ако е вникнал в случилото се и го е разбрал (тук трябва да пиша дълго, а аз няма), или ако прецени тежестта на наранилото го и заживее с нея, или я отметне от плещите си, или ако си каже, че колкото и да се сърди, мрази, ненавижда, презира някого - това няма да промени към по-добро нито онзи, нито самия него, или ако се досети, че Времето тече и всичко се променя и ако нищо в него не се променя - това е обезпокояващо, или просто защото - откъде толкова свободно място отвътре, човек да не е забравено мазе. в общи линии - нещото изветрява, Слънцето го прежуря, ветрове го веят, дъждове го валят... все пак това - карезът - би трябвало да е биоразградим отпадък, нежели радиоактивен.
обезпокоително е карезът да е радиоактивен...

както и много други илиакота след двуеточията.
"или ако" може да се чете и като "и".

"човек забравя, но не прощава" - твърдо изведено като единствено възможно за мен звучи слисващо, смайващо, като вникна в твърдението?**
сигурен ли си, че казваш точно това?


______________________
гони го ревящ тигър...
*рискове при забравянето: той успява да избяга. ляга и заспива. и забравя. на другия ден не помни, че тигър=опасност, тигърът посяга, хваща го, лапва го и го схрусква.
*рискове при незабравянето: всичко, което реве, или е на черти, или има мустаци, или има лапи, или има кръгли уши, или изобщо уши, или има опашка, или в оцветяването му се съдържа някой от тези 3 цвята, или има козина, или има очи - е тигър и непременно заплаха от схрускване.
...докато се опасява от всичко, което може да е тигър според изброените и други признаци, се спъва и пада в реката. тя не притежава никакви тигърски черти, не е тигър. тя, евентуално, го отнася...

** и нещото, което ме провокира да пиша тук.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: DarkSide]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано17.04.14 16:35






Прав или изправян

Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Nerv]  
Автор kryle (сивия вятър)
Публикувано17.04.14 16:46



Като непредубеден наблюдател, твоето мнение всъщност ми е интересно, така че съди на воля (ако мен ще съдиш, разбира се)



Редактирано от kryle на 17.04.14 16:47.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: s p a r r o w]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано17.04.14 17:00



Аз съм го написал с цел да провокирам в добрия смисъл на думата. Защото това в случая е онеправданата гледна точка. Не може просто така да си повзолиш някога да си зъл ... и да разчиташ на давност. Всъщност може, но е нечестно и използвачески цинизъм. Нали?

А не мислиш ли, че има много хора (навярно недоклатени), които мразят, но са забравили защо.

Малкото дете ч е с т о не вниква в съдържанието на думите отвъд формата на назидателния глас, когато възрастните му се карат. То недоумява и горчивината остава.

Големите хора също п о н я к о г а сме малки деца.

Пресилено ли ще е ако кажем, че по улиците, в т.ч. по пресечките и кръстопътищата на форумите е бъкано с обида, огорчение и в крайна сметка безформена омраза?

Иначе съм го поствал много пъти под форум и над форум:


- ЛЕГЕНДА - (Борхес)

След смъртта си Авел видял Каин. Вървели двамата през пустинята, високи, виждали се отдалеч. Седнали на земята, запалили огън и си стоплили храна. Мълчали като всеки, уморен след дълъг, труден ден.

На небето се запалила една, още от никого неназована звезда. Каин казал на брат си:
- Прости ми.
- Аз вече не помня. Ние пак сме заедно. Кой кого уби, братко?
- Ето сега ти ми прости, Авел. Да забравиш - това означава да простиш. И аз ще се постарая да не помня.
- Да, братко мой. Само докато помниш, си виновен.


Отделно от това:

Голяма част от хората са управлявани от другите поради насадено, вменено и прието съзнателно или подсъзнателно от тях чувство на вина. Голяма част от останалите ловко се възползват съзнателно или подсъзнателно от това. Има келепир в тази работа. Без майтап.

Прав или изправян


Тема анджак де!нови [re: 163226]  
Автор the bumpkin (европростак)
Публикувано17.04.14 17:10



аз нщо не разбрах от цялата тупурдия...
мога само да се почесам по дебелокората ми тиква, па да погледна нагоре - и да кажа - Господи, помогни и!
па после с другата пъка да си Го преместя...

пп- уф, коя беше уф?

политкоректното говорене убива Мисълта.

Редактирано от the bumpkin на 17.04.14 17:10.



Тема Re: анджак де!нови [re: the bumpkin]  
Автор 163226 (анонимен)
Публикувано17.04.14 17:24



уфката пише брилянтно, чел съм нейни разкази тук. ти също пишеш брилянтно. поради тази причина и двамата много ви уважавам. ама що се карате с нея - ич не знам, па и не ми е работа.






Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Nerv]  
Автор s p a r r o w ()
Публикувано17.04.14 17:33



ясно, да речем.
написал си го нарочно.
ти не мислиш така.
ок.

относно: "(навярно недоклатени)" - първият път помислих, че... абе просто го прескочих това "недоклатени". не исках да го има там, все едно го няма.
много е зло?
много.
особено като довод не в яд, ни в емоция, а просто в спокойна реч.
недоклатени...
климактерични...
бездетни, пъпчиви, тлъсти, куци, кьорави и грозни.
цссс... - докосвам капаците да млъкна фуса...



Тема Re: анджак де!нови [re: the bumpkin]  
Автор s p a r r o w ()
Публикувано17.04.14 17:38



пп- уф, коя беше уф?

едно момиче, което не можа да свикне например с езика ти, израза ти, начина ти на общуване и напусна клуба.
отвреме-навреме се връща, защото, предполагам, нещо я подтиква да се върне...
после вижда клуба какъвто е, а не какъвто я е подтикнал да дойде... обикновено изкрещява и си тръгва пак.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Purply]  
Автор MilaO6 (рекордьор)
Публикувано17.04.14 18:00



Я се изясни, ако обичаш, какво точно имаш пред вид. За кое точно мое "многоговорене" си си направила труда да ме свържеш с криле-те и селянина?



Тема Удоволствие ли ти доставя?нови [re: the bumpkin]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано17.04.14 18:06



пп- уф, коя беше уф?

Само една идея по-обидно щеше да е ако се беше направил дори, че не помниш пола й.

Прав или изправян


Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Nerv]  
Автор .Jess. ()
Публикувано17.04.14 18:13



"Човек забраавя Пътниче, но не прощава. Иначе щеше да е бог или поне свръх-човек."

Аз прощавам, но не забравям, свръх-човек ли съм? Очевидно не.
Мисля, че това е по-нормалният вариант.



Тема явно уф я няма,нови [re: уф]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано17.04.14 18:15



затова ще говоря в трето лице

съвсем не зная с каква цел пусна тази тема, може наистина нещо да й е дошло в повече.
мисля, че тези отношения биха могли да се нищят на лични, но, разбира се, всеки решава кое, как и къде.

ала гледам, че има вероятност да пламне поредната клубна разправия.


мноо кофти.





Тема Re: явно уф я няма,нови [re: tartarianeyes]  
Автор s p a r r o w ()
Публикувано17.04.14 18:19



да.
излизам напълно от темата.
казвам го, защото ако не го кажа има вероятност да вляза пак, да се ядосам на още нещо и да продължа да говоря, което в повечето случаи е, уви, безсмислено.
така че това - излизам от темата - го казвам на себе си.
абе говоря си сама наглас сега, тва е.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: kryle]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано17.04.14 18:22



Не съм непредубеден. Но мога да се престоря. А иначе всички сме за съд.

Прав или изправян


Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Nerv]  
Автор kryle (сивия вятър)
Публикувано17.04.14 18:23



Надявам се само да не е другарски...





Тема Re: явно уф я няма,нови [re: tartarianeyes]  
Автор MilaO6 (рекордьор)
Публикувано17.04.14 18:38



Държа специално на теб да ти кажа, нямам нищо общо с пускането на тази тема от последният скандал преди година-две, когато уф пусна онази тема с долните клетви, достойни за циганка-вретенарка - гледам, че никой не си спомня този факт. Темата мисля, че беше изтрита. Тогава напомних на уф и едни други нейни "грехове" отпреди 10-ина години, дължащи се на разхайтения й език, с който си изпроси да и кажа, каквото мисля по въпроса за злобния език.

Не и знам повода за пускането на тази тема, но очевидно не е "преработила травмата" от преди 2 години, която сама си предизвика. Напротив, допуснала е да се задълбочи, като е накупчила и други негативизми и влачи всичко като скачени съдове - проблема й във ФБ с криле, закача за минали неразбории и пуска тема, с която умишлено провокира всичко, което се казва по-надолу. В случая, не вярвам, че е толкова неконтролируема, че да не знае, какво прави, защо го прави и какво ще последва. Не е вече в първа младост, та да мине в графа младежка незрялост.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Nerv]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 18:42



"А ти защо още не си простил на БеКи за шебеците? "
Докато не разбереш, че външното поведение и вътрешното състояние на човека са две различни неща, то аз няма как да ти дам отговор на въпроса ти.

Не че няма какво да отговоря и в това състояние в което си, но в момента го играя сериозен!



Твоята Бе Ки, никога не е получавала моята сериозност, за да я осъдя.
Така, че нямам какво да и прощавам.

"Човек забраавя Пътниче, но не прощава"
Такъв ли да те приема?


За какво си ми такъв? Че и да те съдя и прощавам на всичкото отгоре.
Следвай логиката, може и да стигнеш до отговорът на въпросът си към мен.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Върнах се, когатонови [re: hubavka69-110043]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано17.04.14 18:47



има една запетайка, която мисля прескачаш.



яжте уф, мила и селянинът...

Той, фейсът, ми се види като да мяза на плаж.
Там, ако не искаш да ти зяпат дупето - ми не се разфъргай по бански.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: tartarianeyes]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 18:50



Не ме коментирай, че ставам лош!
Така 2/3 от вината ми е твоя!

Благодаря, че ме нарече човек!



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: анджак де!нови [re: s p a r r o w]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано17.04.14 18:52



викаш, селския да земе да свикне с езика и, а?


Ми да се засрами от белите му коси, поне!



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Silverado]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 18:54



Видя една хубавка у клуба и веднага и налетя на банския!

"Там, ако не искаш да ти зяпат дупето - ми не се разфъргай по бански."

И тук е същото, и ни изкарват виновни, че гледаме хабавки дупета.
Тез хора не знаят ли, че карти и дупе се гледат!

Бралай мома къпини!



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Редактирано от samson-126646 на 17.04.14 18:55.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: samson-126646]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано17.04.14 18:56



яла'й мома мед, па се надупила на/до/ плет


А да те видя сега?



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Silverado]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 18:58



Цъфналуй бело кокиче!

Сложи му запетайката или тере!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Редактирано от samson-126646 на 17.04.14 19:00.



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: samson-126646]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано17.04.14 19:00



предавам се и ще си налея и аз като нея кисело вино... или оцет, направо.





Тема минови [re: MilaO6]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано17.04.14 19:00



аз никого нямам пред вид, не съм си и помислила нито за теб, нито за криле, нито за селския
реших, че й е преляла чашата от нещо (не непременно свързано с клуба), и то, нали знаеш, човек оква....

видя ми се много странно, стана ми и едно криво, все пак празници са
бе де да знам

то по празници на мен все мий криво ;))))))

пп "оная" тема мисля, че всички я помним





Тема Re: Върнах се, когатонови [re: samson-126646]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано17.04.14 19:04



бе това беше цитат, нерв ти писа, а аз писах на нерв. е как в цитата да изпусна името ти, нали няма да е точен
ако го направя, ще нме обвиниш в манипулация



малииии, колко обяснения за един цитат, не е истина





Тема Re: Върнах се, когатонови [re: .Jess.]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано17.04.14 19:08



Аз прощавам, но не забравям, свръх-човек ли съм? Очевидно не.
Мисля, че това е по-нормалният вариант.


В интерс на спора:

Сигурна ли си, че наистина прощаваш след като не може да забравиш?

Какво помниш от обидата? - огорчението, гнева, безсилието, ако помниш всичко това и си простила значи си свръх-човек.

Това са реторични въпроси де.

Но понякога думите, които ползваме заблуждават. И често заблудените сме самите ние.

Както обясняваха по-умните от мен един ден, един път по телевизията във връзка с прошката по заговезни - на човек може да бъде простено, той може дори да се поправи завинаги след това, но той вече става простеният изневерник или простеният крадец, простеният грешник. А това е много, много безсмислено, ако наистина е така.

Грешката, вината и прошката - не ги ли забравим и не ги ли хвърлим в океана като ключе от непотребен катинар - винаги ще ни тежат. Ако съхраняваме на удобно и лесно достъпно място споменът за тях - готов да изплува и да се възползваме от него при необходимост..., ами не е хубавио или по-скоро тежко ни.

Предпочитам да съмн злопаметен, нежели лицемер-простител.

Уф, дълго стана, а се бях зарекъл да не логорействам за щяло и нещяло. Ама ка щяло?!



Прав или изправян

Тема Re: минови [re: tartarianeyes]  
Автор MilaO6 (рекордьор)
Публикувано17.04.14 19:11



о, да... всички я помнят, но никой и дума не продумва за това, а то е, което както виждам в основата на непреодолимото озлобяване на уф, което носи със себе си повече от година вече и най-важно - което сама си причини...

казваш, да се оправят на лични. Ми "онази" тема беше почнала на лични - някой й казал на уф нещо там, а тя идва и пуща тема, кълнейки тук... аз се опитвам да и кажа нещо, което нямаше нищо общо с нейния език, тя си изтрила един грозен пост междувременно и аз и пускам на лични, като и напомням, че преди 10г. постъпваше точно по същия начин - след което тя идва и тряска поредния бълвоч... и така до края на света...

сега имала с криле проблеми във фейса, но вместо да си го разреши там, идва и пуска дразнеща тема тук, като пъха и мене, и селския в новия си проблем...

и да, всичко най-мръсно се случва по празниците, особено около такъв празник като Великден още от време оно, когато е бил разпнат Христос - някои хора специално ги тегли да си изхвърлят нечистотиите точно по такива празници...

Поканих Метрополис, като най-подходящ да пусне тема за "страстите Христови" за празника, малко да се посмирим, ако можем. Отказа ми човекът, просто усещал, че няма подходящо отношение и настроение за подобни теми в клуба...

Редактирано от MilaO6 на 17.04.14 19:25.



Тема Re: минови [re: MilaO6]  
Автор kryle (сивия вятър)
Публикувано17.04.14 19:14



о, да... всички я помнят, но никой и дума не продумва за това,

аз не я знам въпросната тема



защо не пуснеш ти за страстите Христови?



Тема Re: минови [re: tartarianeyes]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 19:15



"пп "оная" тема мисля, че всички я помним"

Оная тема не е еднаква за всички и това, че всички я помним, не означава че всички мразим и не прощаваме.

Това трябваше да поясниш в мнението си, иначе ни изкарваш всичките злобари.
До тук в темата злобарите сме, аз, селянинът, криле, Мила, останалите сте добродушни светци.

Това са изнесените факти като информация в темата, върху която правиш аналитични умозаключения!



"то по празници на мен все мий криво ;)))))) "
За да се оправиш пусни тема в която да наплюеш някого за нещо, но не казвай за какво, а кажи :"Той си знае" , кажи ни в очите че сме простаци и никога повече няма да пишеш сред простаци, тръшни вратата и излез и не се връщай до следващите празници...

Някои така правят, а други от това търсят под вола теле.


Нищо де, хайде сподели ни с подробности за какво ти стана криво, за оная тема ли?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: минови [re: kryle]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 19:18



"аз не я знам въпросната тема "
Значи там си сгафил...тарти ще ти каже какво там си сгафил, тя помни тази тема!
Тя казва че всички я помним, ама какво помним никой не си спомня...както и ти сега....и аз де...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: минови [re: tartarianeyes]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано17.04.14 19:22



пп "оная" тема мисля, че всички я помним


Аз не я помня. Не съм бил в клуба по него време. И както казах: предубеден съм с хубаво към Уф и много - много не ме интерсува. Е ако е убила човек или изгорила на клада двама трима клубаре - значи не е направила хубаво. Ако е така трябва да се покае. Ако е така редно е да ме просветите. Но, ако няма кръв, сополи, сълзи или в краен случай други телесни течности на килограм..., 'ич не ме и занимавайте!



Прав или изправян

Тема Re: Върнах се, когатонови [re: samson-126646]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано17.04.14 19:32



външното поведение и вътрешното състояние на човека са две различни неща,

Не вярвай на сетивата си Пътник!



И са различни, и не са!

Прав или изправян

Тема Re: минови [re: Nerv]  
Автор MilaO6 (рекордьор)
Публикувано17.04.14 19:34



Темата я няма, тя сама е помолила да й я изтрият.

физическо убийство няма, но имаше грозно кълнене, досущ като циганките, за физическо унищожение и разфасованe на кокали. За мен, като православна християнка, подобно нещо е по-грозно от всичко друго, което може да бъде казано по адрес на някого. Така че, тебе никой не те занимава да влизаш и пишеш в тази тема, но мен въпросът за подобен акт на словесно насилие, много даже ме занимава. И въпреки това, издържах да не се намеся цели 20 часа, въпреки, че никът ми беше спряган без никаква връзка и причина.

Редактирано от MilaO6 на 17.04.14 22:00.



Тема Re: минови [re: Nerv]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 19:36



"Ако е така редно е да ме просветите"
Нищо особенно.....уф и селянинът бяха първата двойка от този клуб които завъртяха клубна любов по тяхному..
селянинът като истински лъв, мъжкар, я хапеше по гривата, а уф като истинска лъвица щракаше с острите си зъби близо до топките на селянинът.

За съжаление поредната любовна драма не издържала на крясаците на клубните моралисти: "Какво прави той, какво прави тя? Какви са тези зъби, каква е тази вълна, лъвът е простак, лъвицата го дразни..."

Така клубните маймуни убихме чувствата на една голяма зараждаща се обич...
Лъвицата се завърна пак да дразни лъвът и да се порадва на крясъците на маймуните от гората...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: минови [re: MilaO6]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано17.04.14 19:56



Мога само да кажа, че Уф ми е симпатична. Не мога да я оправдая, ако е избрала персонална атака срещу ти по именно най-болезнения за теб начин. Особенно, ако е било умишлено.

Но наистина съм предубеден.

Обективността обаче изисква да приемаме, че и другите са раними, макр и навярно по различному. И както за нас има свръх болезнени начини да бъдем уязвени, така навярно има такива и за тях. И аз си мисля, че ако можем да спестим чуждото унизение, омерзение, обида - щеше да е много хубаво.

тебе никой не те занимава да влизаш и пишеш в тази тема

Всъщност исках да кажа няколко добри думи за Уф. И мисля, че го направих.

Прав или изправян


Тема не е изтрита.нови [re: MilaO6]  
Автор duotrio (любопитен)
Публикувано17.04.14 20:00



"Ми "онази" тема беше почнала на лични - някой й казал на уф нещо там, а тя идва и пуща тема, кълнейки тук.."

"Темата я няма, тя сама е помолила да й я изтрият"

предпологаемо, кълнеше и плюеше мен.(това "разконспириране" на привидно анонимната тема за кълнежи го направи гъркинята-слънчице)
с никаква уф на никакви лични не съм си приказвал никога, пазил ме Господ. (пу-пу-пу).аз и във форума нямам спомен да съм комуникирал изобщо с този никнейм. просто на никнейма не му беше харесало нещоситам в някакваси съвсем друга тема, при мой разговор с някойси друг. и заради това-изтропани споменаваните от теб кълнежи като нова тема.

там не съм й влизал във вулгарно-кълнящата тема да се обяснявам, след като прочетох "разкритието" на гъркинята-слънчице, никава не ми е, че да й дължа каквито и да е обяснения. истеричното кълнене и в реала ме отвращава до немай къде, дори повече и от кьор-кютюк пияна жена. пък си е и неин проблем, не мой. да се оправя с тоя дивашки бумеранг сама. аз просто се отдръпнах, както бих направил и при внезапно разпръскване на л...кална локва в реала от злостно преминаваща през въпросната локва таратайка. но на теб давам тия обяснения тук и сега, защото ти беше от малкото, които не почнаха да я подкокоросват и гъделичкат подло за още истерии и кълнежи, да се лендзят хахо-хихи, да я чешат зад ушетата или да ръсят библейски притчи.



единственото, което ми мина през ума като отговор тогава, това го помня, е... едно заглавие на жан-пол сартр.(да, има хора, които пишат и истинска литература, започваща ударно даже от заглавието.)





Тема Re: минови [re: samson-126646]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано17.04.14 20:01



Значи Уф е лъвица с грива?!

Бравос.

А ти защо се сложи в отбора на ядящите. Уф не те беше споменала. Не си ли придаваш важност? И защо не я защити. Нали си живковист?!

Прав или изправян

Тема Re: Върнах се, когатонови [re: Nerv]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 20:12



"Не вярвай на сетивата си Пътник! "

Добре!

Ако имаш кола, не вярвай на уредите по арматурното табло!
Не вярвай и на пътните знаци.
Първото е от сетивата на колата, а второто е от сетивата на човека!
Не им вярвай!



При животните е друго.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: минови [re: Nerv]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 20:16



"И защо не я защити"

От какво да я защитя?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: минови [re: samson-126646]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано17.04.14 20:18



От това, че са я набедили за комунистка?

Прав или изправян


Тема тази я знамнови [re: duotrio]  
Автор kryle (сивия вятър)
Публикувано17.04.14 20:20



ама изобщо не я познах от описанието на мила



А не би ли било редно да пуснеш и за какво те кълне? Него вече не го помня, най-интересното в цитираната тема ми беше това за кълбовидната мълния



Тема Re: минови [re: Nerv]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 20:38




"От това, че са я набедили за комунистка?"


Защото , ако е била комунистка идеите на комунизма са достоен идеал за реализация.
Човек за човека е брат!
Запознат ли си или не членуваш?



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: минови [re: samson-126646]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано17.04.14 20:43



Запознат съм:

Тогава вълк ще живее заедно с агне, и леопард ще лежи заедно с козле; теле, лъвче и вол ще бъдат заедно, и малко дете ще ги кара.

Прав или изправян


Тема Re: минови [re: Nerv]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 20:55



Аз не съм чак толкова напред.
Зная само за човек за човека е брат.

Тези дето ни мислят за животни не са комунисти.
Те са капиталисти!

Ползвал съм си правото да избирам свободно човек ли искам да бъда или животно и съм избрал.

Уф са я нарекли човек, а ти ме питаш що не съм я защитил.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: не е изтрита.нови [re: duotrio]  
Автор MilaO6 (рекордьор)
Публикувано17.04.14 20:58



значи, около въпросната неизтрита имаше съвсем скоро, в един от близките дни втора, със същото или подобно звучене и тогава вече доста хора се поусетиха, че не е съвсем редно да я поощряват и се пробваха да я турят на мястото й. Нея явно помоли да й изтрият, за да не се види, че беше отвратила дори и протежиращите я.



Тема Re: не е изтрита.нови [re: MilaO6]  
Автор duotrio (любопитен)
Публикувано17.04.14 21:17



вярвам ти напълно, че е било нещо такова.
сефте...



Тема Ето ти тема !нови [re: MilaO6]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано17.04.14 21:19





Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Последнонови [re: уф]  
Автор deseni-96217 (терореро)
Публикувано17.04.14 21:44



Съжалявам, но не съм чела цялата тема, но да кажа на споменатите и обадилите се... Мила, онази тема, която толкова те е жегнала е нещо лошо, да... за суеверните хора, сред които съм и аз, но... какво да направя като мисля точно така. Човек обидил жестоко друг би трябвало да може да понесе същото и на свой гръб. Тарти, пуснах темата публично, защото криле публично бе обявил, че се е намърдал в пространство, където определено не му е мястото, а и взаимно не сме си симпатични. Публично съм спомената - публично изрязявам отношение... Такива хора и такива постъпки наистина ме озадачават, а и намирам такова поведение за крайно инфантилно...
Желая светли празници на всички. На Нерв специално. И на всички добронамерени хора, сред които все по-рядко мога да намеря място. Не съм ангелче с крилца и лошите... да си... ляляля.
Докато ме е нямало обичайните мои любимци са си нарочили нови врагове, та не вярвам много на думи, които ме убеждават, че едва ли не съм прекратила някаква розово весела на зелени точки идилия.
Хубаво е, че нещата не се променят. Наистина.
Ваша много лоша,
уф.



Тема Re: Последнонови [re: deseni-96217]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 22:38



Липсваш ни!

Когато пак наминеш насам ще ни разкажеш с какво ти си по- различна от всички нас, та не можеш да ни търпиш и да чатиш тук също както нас.

Ако си със синя кръв ще те разбера!

Весели празници и на теб!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Последнонови [re: samson-126646]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано17.04.14 22:47



Ако тотално се разминеш с нечий светоглед, разбиране за живота, няма как да присъстваш в битието му. Сега не бързай да се подлъгваш, че ти давам сламка. Мярата е и в количеството простотии, които се ръсят, за да ни се внуши, че сме еднакви. Ти явно трудно разбираш, но различните ценностни системи няма как да те уеднаквят.
Както и да е. Живееш си в свой свят, пък този на другите не само, че не го признаваш, ами и го иронизираш като излишен емоционален товар за "крехката" ти същност.
Инфантилно е, да.



Тема Надявам сенови [re: deseni-96217]  
Автор kryle (сивия вятър)
Публикувано17.04.14 22:51



да ти е поолекнало след тази тема, уф.

Весели празници!



Тема Re: Последнонови [re: deseni-96217]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано17.04.14 22:55



хубави празници, уфка

ако можеш, не се измъчвай и си свиркай.
ако можеш, пожелавам ти го.





Тема Re: Последнонови [re: Blackeyes]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 23:00



имам сериозни проблеми значи!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Последнонови [re: samson-126646]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано17.04.14 23:04



Имаш проблем, да, но ти сам си го дефинираш, а ние тук виждаме последствията от проблема. Не е много хубаво да ти викат "къш, ма, кучко" и ти да се правиш на неразбрал.



Тема Re: Последнонови [re: Blackeyes]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано17.04.14 23:15



и кой ти го рече туй - само ми го покажи, за да му избия два зъба, дето така те обижда, мискининът му с мискинин.





Тема Re: Последнонови [re: deseni-96217]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано18.04.14 01:26



Мила всичко я жегва, не се тормози излишно. Понякога да преобразуваш от негативното позитивизъм си е жива болест. Обаче, нали знаеш коя жена се съгласява на всичко/с всичко?! - леката. Така че, зарязвай всякакви поучители и си остани непроменена. Наистина е хубаво, че някои неща не се променят.



Тема фиксация някаква...нови [re: s p a r r o w]  
Автор the bumpkin (европростак)
Публикувано18.04.14 02:28



на непозната за мен дама... неин проблем...

политкоректното говорене убива Мисълта.


Тема Re: Последнонови [re: Blackeyes]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано18.04.14 09:18



""къш, ма, кучко" "
Кой, кога е станало това нещо?
Аз защо не съм разбрал?



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Последнонови [re: samson-126646]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано18.04.14 18:55



каквоо, някой се е осмелил да рече ""къш, ма, кучко" " на Очката ли?


Безобразие, просто.



Тема Re: Последнонови [re: Silverado]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано18.04.14 18:59



Вчера някой във фейсбука и го казал, като поздрав към нея!
То и аз за малко щях да и го кажа, след като тя ме каза, че не те познава!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Последнонови [re: samson-126646]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано18.04.14 20:54



има такова нещо - оня ден я заварих да учи американски от учебник.
Намислила е да бяга в Америка, май?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.