Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:06 25.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Върнах се, когатонови [re: .Jess.]  
Автор kryle (сивия вятър)
Публикувано17.04.14 11:39



Забавно ми е, защото имам чувството, че ме бърка с някой друг и ме е вкарала в някакъв филм



Иначе между любовта и омразата границата е много тънка, мен ме ласкае, че някой може да ме мрази толкова много - ако не е грешка и е само заради виртуалното ми присъствие (защото не я познавам на живо) - брей! I'm a bad bad boy!



Тема давам сериозен орговорнови [re: hubavka69-110043]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано17.04.14 11:53



Обърках се.


Причината е логистична грешка в начина по който Уф е изложила тезата си във встъпителния си пост.

Алтернативно - Може да е защото сме тъпи или защото просто четем отгоре, отгоре.

В първия момент и аз се зачудих, кога, по какъв повод и защо Криле е бруталничил със Селянин, Мила и Уф поставени [при]видимо в един отбор.

Но истината е, че от едно известно време Селлянинът откровенно прекали с Уф, тъй както само той си знае и умее. Мила няма да е етично да коментирам. Освен да кажа, че понякога - това с което се гордеем - казва повече за нас, отколкото всичко останало. В т.ч. всичката хартисала ненапсувана още от нас сволоч...

Най парадоксалното е, че Уф е доказана майсторица на перото, за която никак не са характерни непрецизен израз и стилистично-логистични грешки в изказа. Т.е. може наистина в нас да е грешката, а може да е просто афект.

Прав или изправян


Тема Re: давам сериозен орговорнови [re: Nerv]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано17.04.14 11:58



Без да разбирам от тези работи може би нямаше да се объркаме, ако беше така.



Демокрацията е победила, огледах се..., заблудила съм се, затова пак изчезвам. Злобарите имате команда - яжте уф; мила и селянина покажете на какво сте способни. Криле, ти също,

или дори още по-добре:


Демокрацията е победила, огледах се..., заблудила съм се, затова пак изчезвам. Злобарите имате команда - яжте уф.

Мила и селянина покажете на какво сте способни. Криле, ти също,


Прав или изправян


Тема Re: Върнах се, когатонови [re: kryle]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 12:02



Така е, този път си прав.
Не бива човек да страда от това , че някой го е вкарал във филма си.

Как може човек да участва в глупостта на друг човек... казвам го извън конкретният случай, за който тук никой не знае причините.

Уф е видно, че има проблеми и едва ли тук някой от нас може да и помогне тя да осъзнае, че има проблеми.
Единственото което можем да направим е да я оставим да говори свободно и да говорим с нея.
Това и правим.
Джесика също има проблеми, но тя вече се изказа


Нямам достатъчно сили да страдам и за Джесика и за Уф и за теб и за мен!
Който може нека ми прости, а който не може нека да не ме чете и да страда....и да иска и другите да страдат както той страда.
Страдание му е майката, никой тук да не смее да се шегува с този шибан свят и нашето неумение да живеем добре в него.
Колкото по сериозно толкова по- страдателно.

Внимателно избирайте приятелите си и във фейсбук, а при следващото прераждане изберете и времето и мястото където да се родите.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Върнах се, когатонови [re: уф]  
Автор Fish L (Емарципанена)
Публикувано17.04.14 12:04



Нищо не ти разбрах, но се радвам да те видя отново тук!

Специално за твоето добро настроение:





Тема Re: Върнах се, когатонови [re: kryle]  
Автор DarkSide ()
Публикувано17.04.14 12:12



стига бре, тва е от преди 5-6 години, дори и аз не мога толкова дълго да изкарам обиден





Тема Re: Върнах се, когатонови [re: DarkSide]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 12:13



Жените могат

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Върнах се, когатонови [re: уф]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано17.04.14 12:17



много страст



Тема Re: Върнах се, когатонови [re: DarkSide]  
Автор Nerv (Will'o'TheWisp)
Публикувано17.04.14 12:25



Това, че нещо е старо - не го прави по-малко гадно или не-цинично. Отварат е поне на прима виста четене - извън контекста на времето... А изравянето на темата от нафталина пък съвсем.

Обаче това си е попадение от всякъде. Навярно:

... дразнещите дрешки от стъклен памук и магарешка закуска, в каквито криле май единствено сполучливо умее да облича мислите си.


Прав или изправян


Тема Re: Върнах се, когатонови [re: DarkSide]  
Автор kryle (сивия вятър)
Публикувано17.04.14 13:30



Ми ние от тогава не сме си говорили, няма какво друго :)

Ако съм написал нещо в нейна тема или дори, ако съм споменял ника й (името й не съм го споменавал никога мисля), е следвало "не ми пиши в

" и аз съм се съобразявал :)

Освен ако не е било нещо още преди това, ама честна дума не помня! Както виждаш мислил съм по въпроса с какво съм заслужил честта да съм толкова неприятен и не съм го измислил (освен ако наистина не е със съществуването си - ако е така ще взема да напиша в завещанието си да й пратят един некролог, ако се капична преждевременно, че в клубовете я се спомене, я не...)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.