Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:16 25.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Ето ти тема !нови [re: MilaO6]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано17.04.14 21:19





Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Последнонови [re: уф]  
Автор deseni-96217 (терореро)
Публикувано17.04.14 21:44



Съжалявам, но не съм чела цялата тема, но да кажа на споменатите и обадилите се... Мила, онази тема, която толкова те е жегнала е нещо лошо, да... за суеверните хора, сред които съм и аз, но... какво да направя като мисля точно така. Човек обидил жестоко друг би трябвало да може да понесе същото и на свой гръб. Тарти, пуснах темата публично, защото криле публично бе обявил, че се е намърдал в пространство, където определено не му е мястото, а и взаимно не сме си симпатични. Публично съм спомената - публично изрязявам отношение... Такива хора и такива постъпки наистина ме озадачават, а и намирам такова поведение за крайно инфантилно...
Желая светли празници на всички. На Нерв специално. И на всички добронамерени хора, сред които все по-рядко мога да намеря място. Не съм ангелче с крилца и лошите... да си... ляляля.
Докато ме е нямало обичайните мои любимци са си нарочили нови врагове, та не вярвам много на думи, които ме убеждават, че едва ли не съм прекратила някаква розово весела на зелени точки идилия.
Хубаво е, че нещата не се променят. Наистина.
Ваша много лоша,
уф.



Тема Re: Последнонови [re: deseni-96217]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 22:38



Липсваш ни!

Когато пак наминеш насам ще ни разкажеш с какво ти си по- различна от всички нас, та не можеш да ни търпиш и да чатиш тук също както нас.

Ако си със синя кръв ще те разбера!

Весели празници и на теб!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Последнонови [re: samson-126646]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано17.04.14 22:47



Ако тотално се разминеш с нечий светоглед, разбиране за живота, няма как да присъстваш в битието му. Сега не бързай да се подлъгваш, че ти давам сламка. Мярата е и в количеството простотии, които се ръсят, за да ни се внуши, че сме еднакви. Ти явно трудно разбираш, но различните ценностни системи няма как да те уеднаквят.
Както и да е. Живееш си в свой свят, пък този на другите не само, че не го признаваш, ами и го иронизираш като излишен емоционален товар за "крехката" ти същност.
Инфантилно е, да.



Тема Надявам сенови [re: deseni-96217]  
Автор kryle (сивия вятър)
Публикувано17.04.14 22:51



да ти е поолекнало след тази тема, уф.

Весели празници!



Тема Re: Последнонови [re: deseni-96217]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано17.04.14 22:55



хубави празници, уфка

ако можеш, не се измъчвай и си свиркай.
ако можеш, пожелавам ти го.





Тема Re: Последнонови [re: Blackeyes]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано17.04.14 23:00



имам сериозни проблеми значи!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Последнонови [re: samson-126646]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано17.04.14 23:04



Имаш проблем, да, но ти сам си го дефинираш, а ние тук виждаме последствията от проблема. Не е много хубаво да ти викат "къш, ма, кучко" и ти да се правиш на неразбрал.



Тема Re: Последнонови [re: Blackeyes]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано17.04.14 23:15



и кой ти го рече туй - само ми го покажи, за да му избия два зъба, дето така те обижда, мискининът му с мискинин.





Тема Re: Последнонови [re: deseni-96217]  
Автор Blackeyes (Очето)
Публикувано18.04.14 01:26



Мила всичко я жегва, не се тормози излишно. Понякога да преобразуваш от негативното позитивизъм си е жива болест. Обаче, нали знаеш коя жена се съгласява на всичко/с всичко?! - леката. Така че, зарязвай всякакви поучители и си остани непроменена. Наистина е хубаво, че някои неща не се променят.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.