Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Оскаритенови  
Автор loverrock ()
Публикувано01.03.14 14:08



Не се вълнувам много от церемонии, но изгледах всички номинирани филми. Никога не съм вярвала, че позьор като Матю Маконахи ще изиграе уникална роля, не спиш два дни след такъв филм. Вие кои филми успяхте да гледате?

domino dancing


Тема те са професионалисти от класа-ще отслабват, я!нови [re: loverrock]  
Автор duotrio (любопитен)
Публикувано01.03.14 20:12



гледах го матю, много добра игра, да. точно като се има предвид кви лигави филмета бичеше години наред.

но тоя "подвиг" на холивудските киноактьори с отслабването вече е нещо виждано, не е като да не е правено...
-том ханкс, невероятно отслабна за едната си оскарова роля-именно на болен от спин, във филаделфия
втори път-пак се вдлъбна, заради корабокрушенецът....
-робърт де ниро-лепнати 35 килогарама заради ролята в разярения бик
-най-уникалното превъплащение, поне за мен
чарлийз терон, изумително красива жена-напълняла и погрозняла до неузнаваемост за ролята на лесбийка-серийна убийца. заслужи си оскара, та се пушек вдига!
-рене зелЕуегър- бая трътличка й се налага да се направи в бриджет джоунс

и т.н.

джаред лето, за ролята на травестита, във филма с матю м. също е свалил 30 кила и също добра роля...

но да видим-малко остана.

---
дотук съм изгледал филма с капитан том ханкс, с матю м., с кейт бланчет(бланшет?), със сандра бълок-гравитация, с леонардо ди к.-вълка на уолстрийт, американски hustle илитамкво, не знам как се превежда...
не съм гледал мерил стрийп и джулия р. още-чакам с нетърпение.
филма за робството мислА да го пропусна, ку ще 5 оскара да земе...не може сичко да изгледам, я! та, него съм набелязал за пропускане...

за десерт
спомен за оскара на чарлийз (а тя там и заекваше и имаше ужасни тикове два часа, освен "чудната визия")...който го може-го може...





Тема Re: те са професионалисти от класа-ще отслабват, я!нови [re: duotrio]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано01.03.14 20:27



чарлийз терон - освен че е красива и пластична балерина...
е болен мозък - който се е свързал с деграданта шон пен!





Тема Re:нови [re: NUT]  
Автор duotrio (любопитен)
Публикувано01.03.14 20:43



първо-нейна си работа. второ-не вярвам да е задълго с деграданта...спомням си, че точно ей пък този беше женен за някаква шашава нарцистична и току-що изгряла блондинка-ама, даже и тя не го изтърпя за дълго и с 200 километра в час си би камшика. както и една доста по-нормална и по-читава впоследствие, но пак блондинка...тъй че...

---
мда, красавицата и звярът е често срещана ситуация...направо като в приказка...




Редактирано от duotrio на 01.03.14 20:46.



Тема Re:нови [re: duotrio]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано01.03.14 20:49



явно му се привижда Мадона!!!



Тема Re: Оскаритенови [re: loverrock]  
Автор Lilla My ((мюх))
Публикувано01.03.14 21:46



позьор като Матю Маконахи

същото мнение за него,
но гледам фанатично Истински Детективи по НВО, в който прави страхотна, ама страхотна роля

Плийз, изреди филмите, които си струват за да не ги търся.



Тема Re: Оскаритенови [re: Lilla My]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано01.03.14 22:15



... великолепен и многообразен, само позьор не ми е хрумнало никога за него... при толкова различни роли, нито една слаба, в много и различни филми... расте момчето, дошло му е време за оскар... освен това, много продуктивен актьор! единствено тази изпосталялост не ми харесва, не му и отива много...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Оскаритенови [re: sladunka medunka]  
Автор Lilla My ((мюх))
Публикувано01.03.14 22:28



в детективите му отива много
всъщност на мен така ми харесва повече

преди адски ме дразнеше, но след антологията му добих уважението като актьор и то сериозен

очевидно съм го подценявала



Тема Re: Оскаритенови [re: Lilla My]  
Автор loverrock ()
Публикувано02.03.14 11:18



Уникален!

domino dancing

Тема Re: Оскаритенови [re: loverrock]  
Автор nicey ()
Публикувано02.03.14 21:07



Лайза Минели към Матю Маконъхи:



предлагам да не го мислим Матю ...вече има сигурен и напълно заслужен Оскар за ролята си в Dallas Buyers Club

аз успях да гледам около 6-7 от номинираните филми,
пропуснах съвсем съзнателно Гравитация и Капитан Филипс ...и към двата филма имам определени задръжки, оубаче ако Гравитация обере Оскарите днес ще се прежаля и ще го гледам на 3Д




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.