Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:36 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема е добре де, може ли да се вярва на анонимните?нови  
Автор selianinat (европростак)
Публикувано16.01.14 07:25



1. анонимни хора пуснали в анонимни сайтове новината, че Горбачов бил умрял... умрял или не - няма потвърждение от неанонимни хора...

2. тук в клуба се нищи тема за руско-немско-англоамеликанския морал във войната... оообаче -
а/ единия лагер са все хора, които ясно са се идентифицирали, показали са се, знаем се кои сме, виждали сме се...
б/ другият лагер са изцяло анонимни, скрити в тъмното, неидентифицирани, неясни електронни облаци...

та - на кого да се вярва?
на този ли, който казва - ето ме, това съм аз, жив, несъвършен, но твърдя това...
на този ли, който казва - няма ме, това не съм аз, но аз съм велик и не заслужавате да ви се покажа... и твърдя онова?

а кажете де?
чии думи са по-достоверни -
нормалните човешки думи
или
пуделските високомерни врясъци...

на този, който стои зад думата си с цялата си реалност?
или този мъгляв виртуален облак, който произвежда само врясъци? че и по-лошото - нравствени високомерни поучения...


ще да кажа и аз като геомилевът
"два свята - единият е излишен!"

политкоректното говорене убива Мисълта.


Тема Re: е добре де, може ли да се вярва на анонимните?нови [re: selianinat]  
Автор auslaender ()
Публикувано16.01.14 08:10



ти си най-големия софист на българщината,
на демократичния живот и на сърцето по тези
страници, но се държиш като обикновен
класически тиранин от ранната цивилизация.



Тема Re: е добре де, може ли да се вярва на анонимните?нови [re: auslaender]  
Автор samson-126646 (Оня)
Публикувано16.01.14 08:42



Не е Софист, а ревностен пазител на националната ни човешка ценностна система, който ревностно пази и предава старите ни български традиции към новото поколение млади хора.
Това е българската мъдрост, а ти се заблуден човек, който не знае какво говори и върши!
Пудели нейдни, въздържайте се да оплювате всичко свято и да леете отровата си върху самите себе си ....
Селянинът каза какво мисли по темата, а ти кажи в какво свято вярваш, пазиш и предаваш.
Аз ти отговарям, на теб и на останалите пудели, че сте бедни и нямате нищо, а вие ни покажете какво имате?
Вместо да оплювате.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема И язе прУтестирам!нови [re: selianinat]  
Автор bathko-4298 (Bath`men Со)
Публикувано16.01.14 08:50



Аусиии, каква българщина в селския .... виж, че и той се е полатинчил! ..... и се държи като "урбанист-глобализатор".

С изказването си неправомерна накърнява правата на породата кучета пудел и обижда една неанонимна за мене дама( защото не е чувал нейните врясъци ....

В изказването си "два свята - единият е излишен! личи нескрита носталгия по Студената война и презрение към едноличниците страдащи от раздвоение на личността.

Последно! .... умрял ли е Миша Горбачов!?



Хойде, отивам да ми вземат кръвна проба .... не да давам, а да ми вземат .... не за алкохол, а за холестерол .....

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема точно така!нови [re: auslaender]  
Автор selianinat (европростак)
Публикувано16.01.14 08:52



все по-ясно става, че на България в тоя момент и трябва един тиранин -
ясен,
видим отвсякъде,
благороден,
широко скроен,
патриот,
умен,
който да разговаря на равна нога и с циганин и с еврочиновник,
човек, който да е носил в първи клас цървули и торбичка с читанката в нея,
човек, който в строг костюм да танцува в наай-европейската зала секънд валс с наай-красивата европейка - циганката Хатидже-Есмералда от село Добридол...
човек, който всяка сутрин ще разчувства и разплаква българите от екрана
и ще разпалва самочувствието им,
и ще ги кара да стискат юмруци, готови за градивни строежи, действия, бизнесинициативи,
който ще започва и завършва всяко свое слово с "Българино, братко - ти можеш!"

екце омо -
ний, Александър ІІ...


ей-сега отивам да си разгледам Двореца... картините ще ги оставя вътре, голямото огледало на входа - също...

политкоректното говорене убива Мисълта.

Редактирано от selianinat на 16.01.14 09:00.



Тема Re: е добре де, може ли да се вярва на анонимните?нови [re: selianinat]  
Автор whatever-48059 (Б.К.)
Публикувано16.01.14 11:00



добре де, ДОКОГА така?
докога ще използваш всеки повод на несъгласие с тезата на някого, за да правиш клубна пропаганда срещу него?
докога ще се опитваш да настройваш клубната общност - ако има такава - срещу определени потребители, само защото не си съгласен с тезите им?
ДОКОГА, бе?!



Тема Re: е добре де, може ли да се вярва на анонимните?нови [re: whatever-48059]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано16.01.14 11:11



а ти докога ше се изявяваш като разпоредител ?


ми не чети щом не ти харесва, лесно е



Тема Re: е добре де, може ли да се вярва на анонимните?нови [re: selianinat]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано16.01.14 11:12





селски, сериозно, в 7:25 сутринта наистина ли нямаше какво друго да правиш, освен да подхванеш пак тоя рефен....

как не те мързи да се драчиш посред нощ





Тема Re: е добре де, може ли да се вярва на анонимните?нови [re: Molly]  
Автор whatever-48059 (Б.К.)
Публикувано16.01.14 11:27



докато останалите си траете.

това не е теза, че да бъде подминато. това е пропаганда, нелепо водене на клубни войнички.



Тема Re: е добре де, може ли да се вярва на анонимните?нови [re: whatever-48059]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано16.01.14 11:37



еми ти правиш абсолютно същото, не виждам що и някой друг да не може го прави - то не бе антибългарска пропаганда, не бе чудо...

на мен лично селянина не ми пречи, освен това го и познавам твърде отдавна, за разлика от теб и сие




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.