Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:19 29.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: хааахаах...нови [re: sladunka medunka]  
Автор 1sparrow ()
Публикувано17.01.14 16:32



абсолютно точно : )
торба е върхъ и това е положението



и освен тва нищо анонимно...

абе кво е тва, глупости на триъгъллници... анонимни, с-имни...дръндрънки на тръндайки.
кво значение има с кого си пил кафе в чаша, с кого на картинка... се тая е.
катчели няма случаи в които човек е 20 години с някого в една къща даже и един ден осъмвате с взаимен шут в гъзъ.то и двамата, обикновено шутът е във взаимен гъз и тва остава единственото взаимно.
или, например, имаш рода, приятел... с които хора ви делят хиляди километри и сте си пак близки както винаги сте били.
или хора, с които се срещате - на работа например, или комшии - десетки години ден след ден и никога няма какво да си кажете. е - голям праз.
или кво ли не.
ми аз, с големи прекъсвания, но все пак - би трябвало да познавам от 40 години хората, с които обитаваме сега една кооперация.
познавам дзвънци.
изобщо не бих различила над 70% от тях в тълпа. и то казвам само 70 щот от срам, че са бая повече.
какво ти... познавам по лик наистина обитателите на 2 от къщите и тва е.
просто ги забравям останалите как изглеждат, не мисля за тях индивидуално.
... какво да им мисля, като един няма, да земе да смени тъпата брава на тъпата входна врата, ми аз се занимавам, за резил... то какво, излиза, че съм една деликатна и не искам да ги засрамя като ги позная на улицата, мъжките уж особено :))
дрънкам, да, обаче нищо.
казвам, че

хората са си каквито са, независимо дали са анонимни, или се познавате от детската градина.
даже бих казала, че като се опитва човек да стои анонимен и да прикрива своите некачества, колкото по-силно се старае да ги скрие, те толкова по-ярко изпъкват.
и кво, чудо голямо.
кой ли пък е ангел небесен : )
но това всеки го знае, разбира се.

стават смешки, де : )
особено клубно, щото нали е вид трибуна.
например когато някой доста лимитиран човек, като не познава събеседника си и съди за него по своите силно ограничени способности и възможности, земе, та се изкаже за него, че бил глупав, или нещо такова - това ме разсмива често като го срещна тук.
но не е ли така във всеки вид контакти.
колко пъти ти се е случвало например някой глупец да ти дава акъл от висотата на тъпотата си на улицата.
какво значение анонимен ли е, или суратят му е пред очите ти.
има го и това, че ако издържиш да изтърпиш достатъчно време и не държиш на капедето - и от най-глупавия можеш да научиш нещо. разбира се, че вероятността се доближава по-скоро до тази при която маймуната написва сонет а-ла-шекспир, но все пак не е изключено да се случи още в този живот... преувеличавам, разбира се. боли ме корем, може би затова, а не само от чистак арогантност и изблик на нетърпение



Тема Re: Всички сме за изправяне!нови [re: Nerv]  
Автор 1sparrow ()
Публикувано17.01.14 16:53



уф, сигурно вероятно си прав.
ти често си, понеже си чувствителен човек.
обаче па наш колко ми пука за каква ме мисли все едно кой, като кажа все едно какво.
казано - казано.
понякога греша, понякога не... всеки човек така.
голямото страшно човек да каже, че е разбрал, ако е сбъркал нещо.
или че нещо не е по силите му...
но разбирам какво казваш, де.
все пак по-стабилно бих се чувствала, ако не ме хвалиш само...
абе дъщеря ми, като беше на към 5 ненавършени, беше представила първата си самостоятелна изложба на малки пластики.
то беха радиа, телевизии, лудница отсекъде : )
и я питат на някаква сцена се развива поредното действие, изобщо не хваната за ръка от мен, да речеш, ами осветена, потопорена там, с тикнат микрофон в муцунката и то преживяла току що чичото режисьор да й е неодобрил тоалета - "ау, ами това момиченце... защо не му намерихте една рокличка... щеше да седи по-добре на екрана..." - което я беше разгневило. и с право, ако ме питат : )
та стои нашата такава накокържена цялата, всяко очарование за момента е излетяло за нея, и я питат какво означава според нея - приятелството.
за секунда изглеждаше, че се готви да тегли една на журналистката, но се събра най-отговорно - какво е виновна публиката, че оня чичо е суетен неприятен дебил, нали така - и каза, че според нея приятелството е като здравия под под шарения килим.
колкото и да е мекичък, шарен и красив външно килимът, ако здравият твърд под го няма под него - ще паднеш на долния етаж и това е.
след като децата на 5, и то в стрес, го знаят тва - ...



Тема Re: е добре де, може ли да се вярва на анонимните?нови [re: chavdar4e]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано17.01.14 16:54



и аз мисля така, просто не ми се е случвало да харесам писанията на някого от клуба и в последствоие ако се случи да пием кафе или да се запознаем да не го харесам

някак си личи по стила на общуване чрез писане какъв е човек, колкото и да се старае някой да изглежда по-учен, по-добър или по-знаещ, ако не е в действителност такъв, колкото и да го декларира писмено, не звучи убедително...

и продължава да има хора, с които не се познавам, но ги чета с удоволствие

обаче има и хора, с които не би ми се и искало да се познавам, също така

както и има хора, които просто не чета, щото съм преценила, че не си струва



Тема Би било ползено, Моле,нови [re: Molly]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано17.01.14 17:15



Би било ползено да изредиш и конкретни никове във всяка от тези категории. За едни ще подейства вдъхновяващо и ще се зарадват, а на другите - отрезвяващо и може да добият желание за самоусъвършенстване. Кажи сега?



---
Сигнатура: Търся си подходяща ...

Тема Re: хааахаах...нови [re: duotrio]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано17.01.14 17:20



ем то това хубаво, ама не съвсем

ти за мен не си анонимен, път те харесвам
не може да имаш за стопанин кучо дакел и да си анонимен
отнюд







Тема Re: Би било ползено, Моле,нови [re: Phillip]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано17.01.14 17:26





е няма пък, Филипе, няма изреждам нищо

кого не чета и не харесвам си е мой проблем само, и надали касае някого, както и не ме засяга дали някой ме харесва мен, аз съм си читатель само, и това съм си го признала още преди хиляда години някъде

а, да и като много съвестен читател, мога чистосърдечно да си призная, че досега (откакто съм се научила да чета) ми се е случвало само две книги да не дочета докрая - едната беше "Островът на пингвините" на Анатол Франс (и още не ми е дошло вдъхновение да я почна наново), а другата се казваше "Джони грабна пушката", забравила съм името на автора дори



Тема Re: е добре де, може ли да се вярва на анонимните?нови [re: Molly]  
Автор 1sparrow ()
Публикувано17.01.14 17:31



от сравнително новозабелязаните от мен не мога да не се сетя веднага за 2бири и вълчето дете. изобщо не ме интересува ще се виждаме ли, няма ли.
просто ми е приятно да им срещам писаниците. дори когато ми се разкукуригат за нещо - пак


и ми е много приятна деликатната лунна цвета. вероятно поради равновесието на света :))



Тема Re: хааахаах...нови [re: 1sparrow]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано17.01.14 17:31



аз в реала съм анонимна


в блока, в който живеем, ни имат за такива,
защото за толкова години не сменихме табелката с имената на бившите собственици.

на всичкото отгоре също не познавам съседите си
ами не ме бива по тези неща - "вий от кой етаж бяхте", "тази от втория еди-какво си"

кимам обаче на всеки, когото срещна по стълбите. сигурно точно така любезно и учтиво съм кимнала и на крадците, които посред бял ден в 11 часа обраха апартамент на последния етаж (петия).

полицаите, които дойдоха да ме питат дали съм забелязала нещо, бяха удивени - "как така не познавате съседите си".

на такива като мен им викат "борсук"





Тема Re: Би било ползено, Моле,нови [re: Molly]  
Автор 1sparrow ()
Публикувано17.01.14 17:34



азззз те харесвам, бе, не ти ли стига поне малко : ))))))))))
а моби дик прочела ли си докрай?
аз, че докрай - докрай, ама някъде към средата...


а помнешели всичките действащи лица в наследникът от калкута, че да те поставя и на пиедестал?
...дали не се лигавя прекалено вече... : )))



Тема Re: хааахаах...нови [re: tartarianeyes]  
Автор 1sparrow ()
Публикувано17.01.14 17:37



да, верно си леко борсучеста на вид


пу, тва с крадците е било гадно
добре, че не са те... нещо... пу-пу...




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.