Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:08 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: "Внуци назаем"нови [re: Mila06]  
Автор Гeвpek ()
Публикувано04.09.13 08:26



Напротив, ще проработи. Ето - Jess, chavdar4e, shshtt, Фиш Л, Nerv, NUT, esti и Геврек са спецове "за". Допускам, че и спец Mila06, а вероятно пропускам някого.

Кви са тези спецове "против", я изброй никовете, че... нещо много спам в темата и ми се губи.

Редактирано от Гeвpek на 04.09.13 08:29.



Тема Re: "Внуци назаем"нови [re: Гeвpek]  
Автор Mila06 (ветеран)
Публикувано04.09.13 08:52



ааа, радвам се, че "ЗА" са достатъчно много... "против" са пътничището, 2-те бири, драката, лирата е "и тако, и вако"... сигур има и други, ма не ща да ги знам...



Тема Re: "Внуци назаем"нови [re: Гeвpek]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано04.09.13 09:49



и аз мисля, че няма да проработи
това не е нито лагер, нито бригада, а 5 дни гости
дали има дават на бабите и дядовците пари, за да посрещнат "внучетата" или за тях е безплатно, а парите отиват само в организаторите
тийнове на село, как ли пък не, само за това си мечтаят
явно нямам нужното въображение


а на 29 вече би трябвало да са семейни и със свои деца, ще седнат да се правят на внучета



Тема засеганови [re: snowprincess]  
Автор Гeвpek ()
Публикувано04.09.13 09:59



Кметът на Габрово Таня Христова твърди, че "Идеята се радва на много интерес. Откакто стана известно, не стихва желанието на различни млади хора от страната да се включат в инициативата." (

за "Приеми ме на село")

От другата страна - "Приемните баби и дядовци били възхитени от идеята" (от линка на Мила към "").

Впрочем, снимка от читалището на с. Новаковци:

Редактирано от Гeвpek на 04.09.13 10:01.



Тема Re: "Внуци назаем"нови [re: snowprincess]  
Автор Mila06 (ветеран)
Публикувано04.09.13 10:09





абе, стига с тез семейства и деца на 29 години, ве... беше то едно време..не до 29, ами до 25 дето бяха женени, ами и по 2 деца имаха... а сега, кой е луд да се жени и да създава деца до 29 години... не си ли чула ти, за най-голямата младежка безработица до 29 години... на пръсти се броят тез, дет бързат да се женят преди 29-те... и даже не единствено безработицата е причината, ами и свъесем други масови тенденции...

освен туй, ако и да се дават европейски пари по проект, те са само за началото... колкот да потегли идеята... от там-насетне всичко си остана на самоинициатива от едната и другата страна... а институции като читалищата, примерно, могат да служат и ще послужат за посредници, ако двете страни сами не могат да се свързват...

то верно, че по проекти, кви ли не глупости и изгъзици не се изписаха, само и само да се вземат и пораздадат и разпределят едни пари, ама точно па таз идея на мен лично ми изглежда, че ще потръгне...

така че, аз много добре разбирам, откъде идва черногледството и как с кеф и изотвътре ти идва на теб и останалите спецове по "тва нема да стане", "и тва нема да стане", а "тва пък хич нема да стане", ама ади най-после да дадете и вий нЕква идея за нещо, дето "ей тва ще стане"...

Дет някой е казал "И да няма Бог, по-добре е да се държим така, все едно че има", та и добре ще е и вий един път да се пречупите и да кажете "и да не стане, нек се държим тъй, все едно, че ще стане", пък да видим, какво ще стане.



Тема Re: засеганови [re: Гeвpek]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано04.09.13 10:09



довечера ще помоля голямата да публикува статията на стената си във ФБ и после ще кажа какви са отзивите
стана ми интересно





Тема Re: "Внуци назаем"нови [re: Mila06]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано04.09.13 10:15



ех, всичко разбираш ти, знаеш кой как мисли, телепатка





Тема Re: "Внуци назаем"нови [re: snowprincess]  
Автор Mila06 (ветеран)
Публикувано04.09.13 10:47



какво да прая като господ ми дал, дал, че се забравил... а ти що си ена такава никаква телегъска





Тема Re: "Внуци назаем"нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор гoлямaтa Бeти (golyamata_beti)
Публикувано09.09.13 20:42



Ето ме на среща Аз съм баба която с удоволствие бих приела да ми гостуват всякакви малки и попораснали (като теб) деца

Когато водата стигне до шията, всеки се научава да плува

Тема Re: "Внуци назаем"нови [re: Mila06]  
Автор гoлямaтa Бeти (golyamata_beti)
Публикувано09.09.13 20:45



Заповядайте при мен на село. Приемам гости! Не е задължително децата да бъдат придружавани от родителите, но и родителите няма да изхвърля



Когато водата стигне до шията, всеки се научава да плува


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.