Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:03 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Гонките по околовръстното инови  
Автор Дpъндoлeтa (воайор)
Публикувано02.07.13 01:08



централните булеварди.

Днес, прибирайки се у дома към 21 ч., едвам пресякох булеварда, нищо, че ми светеше зеленото.

За "гонките" с коли и мотори по околовръстното и булеварди с дълги прави отсечки се знае от години. Имаше специализирани предавания по Тв-та, но какво от това?

Днес бяха Отпочнали от рано, та без да искам им се нахендрих... Добре, че не ме разпльокаха на платното, че иначе жална им майчица, щеха да го отнесат за двама.

Докога т.н. МВР служители ще закрилят самовлюбените мамини синчета, "уморени" от скука и бездействие, да тероризират жителите на града и, когато трябва да спиш ти трябва да търпиш капризите на някое депутатско, министерско и прочее изчадие, тръгнАло да си чеше крастата по никое време...

МВР, къде сте?

Искам да си легна а не мога... Гонките продължават!!!!!!!!!!



Тема Re: Гонките по околовръстното инови [re: Дpъндoлeтa]  
Автор ШokoЛaдa (елф)
Публикувано02.07.13 01:21



Продължават разбира се и аз ги чувам, особено сега като прозореца ми е отворен. Само не мога да разбера на каква периодичност са...



Тема Re: Гонките по околовръстното инови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Дpъндoлeтa (воайор)
Публикувано02.07.13 01:51



При тях няма такава... Те са на "пистата', когато на тях им е угодно.

ОК, ще си купим климатик и няма да има отворени прозорци, но винаги ще има жертви в такива "гонки", но жалкото е, че при злополука си е виновен този, който е бил пряко в управлението на транспортното средство и не е знаел за какво иде реч..........

Лека!
Спокойна!
Мека и................. в крайна сметка, каквато си я "сготвите" :)
ЦУНК! :) :) :)



Тема Re: Гонките по околовръстното инови [re: Дpъндoлeтa]  
Автор Някой който се шляе (тревно зелен)
Публикувано02.07.13 08:35



хвърляш една торба шипове на асфалта. при 150+ км/ч ще се получат красиви спирания в крайпътните дървета. така, малко по малко бройката ще се редуцира до санитарния минимум :)

М+З=ВЛ




Тема Re: Гонките по околовръстното инови [re: Дpъндoлeтa]  
Автор ariel$$ (рекордьор)
Публикувано02.07.13 10:23



Едно време гонките се правеха на пистата в Божурище, но откакто Олимпи Кътев я получи за лоялна служба към царя, вече няма такова място.
За да можеш да контролираш едно нещо, трябва да го легализираш и да му създадеш условия!



Тема Re: Гонките по околовръстното инови [re: Дpъндoлeтa]  
Автор ШokoЛaдa (елф)
Публикувано02.07.13 10:33



....Аз не искам климатик...Задушавам се, когато прозорците са ми затворени...
Дано няма злополуки, никога не съм го разбирала адреналина от високите скорости, но явно го има...



Тема Re: Гонките по околовръстното инови [re: Дpъндoлeтa]  
Автор JenniferLove ()
Публикувано02.07.13 11:34



Обади се на полицията, Дрънди!

Почти знам какво ще ти кажат, каквото и на мен преди време - ние нямаме как да засечем скоростта им, няма как да ги хванем, без да имаме уред.
Ще мрънкат, че не може, но ти си настоявай.

Един пример от тази неделя.
Чувам яростно ръмжене на няколко мощни мотора зад нас, докато ги видя и осъзная, че не спазват правилата за престрояване и карат между двете ленти, чувам друго пър-пъър-пъъъъър, придружено с полицейска сирена и виждам полицай на мотор, който изникна някъде от нищото и ги подгони.

След няколкостотин метра успя да ги догони и ги спря, ама само единия. Не забелязах полицаят да има някакви уреди по себе си и не мисля, че би се хабил да им се обяснява. Просто ги подгони и ги хвана. Толкоз.
Не знам какво стана с другарите на хванатия, но не вярвам да им се размине. Със сигурност някоя камера ги е засякла.



Тема Re: Гонките по околовръстното и [re: ariel$$]  
Автор Kи. (не позна)
Публикувано02.07.13 11:39



Не знам дали още не се правят там ,но така не им е интересно - легално,с охрана,с пожарна и линейка...платен вход за зяпачите...




Тема Re: Гонките по околовръстното инови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано02.07.13 18:22



адреналина от високите скорости е хубаво нещо - важно е обаче, да е с мярка!
А мярката е една мноого тъъънка граница, която трябва да си я тъъърсил, тъъърсил, намерил и да се пазиш да не я прекрачваш вече! Даже с годините да я сваляш надолу, до още по ниско ниво.


Това го тръбя обаче, от сегашната си възрастова камбанария.
От предишната си, май тръбях нещо друго, ма съм "забравил" какво беше.



Тема Re: Гонките по околовръстното инови [re: Дpъндoлeтa]  
Автор Слънчице (тракийско)
Публикувано02.07.13 18:35



Аз не се моткам вечер из града, но се случи да карам голямата до гарата да си пътува за София. Беше около 9 без 20 вечерта. На Кукленско шосе от кръговото на околовръстното до ОМВ-то преди моста на сточна беше фул автомобили и хора и гонките бяха започнали.
Набрах 112, представих се и споделих проблема.
На връщане от гарата (десетина минути по-късно) имаше 3 патрулки по дистанцията (около 2 километра) и спираха на поразия.
Звъни и сигнализирай смело. Ако трябва и на "господарите" на Нова



Life was like a box of chocolates. You never know what you\'re gonna get.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.