Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 29.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Знам, че има доста варненци тук...нови [re: Кикс]  
Автор sachog ()
Публикувано30.06.13 21:18




давам ти го...
ще сложа това:
...уникална кокошчице...това с резедата ти ли си?





Тема Re: Знам, че има доста варненци тук...нови [re: Кикс]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано30.06.13 21:18







Тема Re: Знам, че има доста варненци тук...нови [re: snowprincess]  
Автор 4ycмивkи (4миви)
Публикувано30.06.13 21:19



Ами той все ще си го иска - който и да е кмет.
Поне ако алед 2 години не стане чудо и се разрине статуквото.
Статуквото го има - идеята им е кой да е на масата.

....................

Идеята е областния прокурор да даде ход на делата....т.е. да заведе делата.
Щото ....който и да е кмет - се тая.

Редактирано от 4ycмивkи на 30.06.13 21:22.



Тема Re: Знам, че има доста варненци тук...нови [re: snowprincess]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано30.06.13 21:19



Бившият зам.кмет на Варна и дясна ръка на Кирил Йорданов - доц.Христо Бозов

Е хубаво де, може ли преди 3 месеца да се палят заради единия, а сега да избират дясната му ръка???



... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: Знам, че има доста варненци тук...нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано30.06.13 21:20







Тема Re: Знам, че има доста варненци тук...нови [re: snowprincess]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано30.06.13 21:22



То излезе, че Кирил Йорданов е имал ДВЕ ДЕСНИ РЪЦЕ!!



Такъв сръчняга да свалят - безумно!



... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: Знам, че има доста варненци тук...нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано30.06.13 21:29



"Облякъл се Илия, погледнал се - пак в тия"



Тема Re: Знам, че има доста варненци тук...нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано30.06.13 21:42



'бъ ли гу - ти кажи?



Тема Re: Знам, че има доста варненци тук...нови [re: snowprincess]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано01.07.13 00:16



Сноу, понеже знам, че си варненче:-)
Ако Господ беше с нас, днес не дъжд, а камъни трябваше да падат от небето, за да не може нито една вехта пенсия да се довлачи до урната. Избирателната активност трябваше да е нулева, ама като казвам нулева - нулева! Безобразие. Язък за Пламен и за всички, които бъхтихме по улиците цяла зима. На тази свинщина отговорът трябваше да е само един - голямо ЙОК! И без това нищо не се е променило, градът се командари по заварена схема, защо изобщо валидирахме едни избори?!
За да тронираме втори Кирил Йорданов?! Има да се пребоядисва още три мандата. Ше повърна.
По-добре анархия до дупка, отколкото тоя позор. Нещо толкова оляйняно докато не се обърка докрай, няма да се оправи.
Моля ви не гласувайте на балотажа. Аз не съм говедо да ме докарват до безизходица. Егати избора - червен боклук ( ако изобщо си знае цвета), срещу недоразумение от герб.
По-добре без кмет още една година, но да има време да се организира издигането на свестен кандидат. Варна беше синя и пак трябва да стане.

Искам да си направим ново дясно. Хората са узрели, умни и искащи, само малко неорганизирани. Дайте идеи. Писна ми на... да ме ползват за декор.

п.п. София, огромно браво! Няма да се отказвате:-)



Тема Re: Знам, че има доста варненци тук...нови [re: Втасахме_я]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано01.07.13 07:59



п.п. София, огромно браво! Няма да се отказвате:-) – ами – СТАРАЕМ СЕ...Ама си мисля, че фейсбукаджиите трябва да определят един ВСЕНАРОДЕН ден на протест, примерно – другия петък, за да е удобно като последен ден от седмицата, пък тъкмо и парламентарен контрол има (не, че те го правят, гадовете...). Да си вземете всички свестни хора по един ден отпуск, да дойдете стотици хиляди, да блокираме града и да не ги пуснем, докато не си подадат оставката!!

Избирателната активност трябваше да е нулева, ама като казвам нулева - нулева!
– Честно казано – мислила съм си го...Ама при тоя избирателен закон – каква полза? 5% купени да излязат – ПАК е признат вотът...Даже сега ме присещаш – МОЖЕ БИ в предложенията за нов изборен кодекс трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да залегне – ако не задължително гласуване – то поне някакъв минимален процент активност, под който изборите НЕ СЕ ПРИЕМАТ за валидни! Примерно – 51%...



... СПОРЕД МЕН!!

Редактирано от УниKaлнaтa на 01.07.13 07:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.