Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:45 02.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Имам сериозен проблем!  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано19.06.13 20:39



Когато съм скапана от работа само две неща ме отморяват и ми дават сили за следващия ден : малко бърбън и много секс.

Бърбъна е лесен, може да се замести даже-с уиски. Второто обаче е проблемно, понякога.

Вие как отморявате? Споделете опит.... щото съм толко съм скапана, че



Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.06.13 20:45



Да ти заема един вибратор?

Шегувам се. Не си го давам, че не знам кога ще ми потрябва.
Когато съм скапана и няма споменатите екстри, 2 километра в басейна или бясно каране на колело ми вършат идеална работа.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано19.06.13 20:49



Имам си-два. Няма ли топлинката на мъжкото тяло не е същото. Аз обичам да допира на телата.

Е когато ходя командировки не си карам и колелото

. ... ти си лесна щом спортът те отморява. В случаи на психическо и умствено натоварване това не ми помага

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано19.06.13 20:49



Готвя и чета





Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано19.06.13 20:53



слагам в такива случаи слушалките и си пускам



при мен работи без грешка





Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано19.06.13 20:59



хапвам и пийвам



Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: chavdar4e]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано19.06.13 21:04



Няма как да готвя в хотел. А от четенето нищо не ми остава в главата щото акъла ми все в онези две неща, особено в едното



Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано19.06.13 21:06



Ееее, в хотел, нямаше го в условието


Тогаваааа..... плуване, ядене, разходка, сън....
А между разходката и съня не се знае какви варианти може да изникнат!



Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано19.06.13 21:06



"Когато съм скапана от работа само две неща ме отморяват и ми дават сили за следващия ден : малко бърбън и много секс. "

Колко точно, малко бърбън и много секс?
Знаеш ли вица за онази с големите длани и другата с мъничките?
И както казва Джоана, като ги хванат с ръцете си , на едната все големи и се струват, а на другата малки.
Малко , малко бърбън, ама колко малко.
Пробвай с много бърбън, ако не се получи увеличи дозата докато се получи.
Това несериозно, а сериозното:
Има ли нещо, заради което мислиш, че е възможно, да се лишиш доброволно завинаги от секса?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор Drona (чирак)
Публикувано19.06.13 21:17



Шия гоблени ....сложни.... без да си отбелязвам до къде съм стигнала.... след половин час тотално забравям ядове, нерви..... самото пипане на цветните конци ме успокоява ....



Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: Molly]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано19.06.13 21:18



Да, музиката наистина ми помага. Отдавна не бях слушала Гершуин....сещам се, че като си затрих предишния ГСМ там ми остана музика, която не можах да възстановя на сегашния. Ето сега ще си я метна на мп3 рапсодията. Макар че в моят случай повече ми помага ето това

, това

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: shshtt]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано19.06.13 21:21



това си го правя ежедневно даже и когато не съм скапана.



Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано19.06.13 21:27



аз щото не ходя никъде без лаптоп и всичко си ми е под ръка обикновено

да, и тези са добри също

изобщо музиката ми е слабост

и за мен специано си е работещ отдушник винаги... дори я предпочитам пред питието,примерно





Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: ПЪTниka]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано19.06.13 21:28



малко бърбън-50 гр, с мерак може и 100.
много секс-тук мярка нямам. колкото-толкова, но не по-малко от 4 часа толкова ми трябва, за да разтоваря.

да се лиша доброволно? Не знам, вероятно нещо свързано с добруването на децата, като всяка майка. Ако изключим това, защото то си е по подразбиране, не знам... не съм се замисляла. Човек ти казва, че е скапан щото цял ден бъхти за баничката, а ти ме занимаваш с отказ от жизнено необходими минимуми за добруване на тялото и ума.

Абе как може да ти идват толко идиотски идеи в главата? Животът е прекрасен, знаеш.. ето ти поздрав

Слушай, чети превода, макар и да не е по по най... и продължавай с трудние философски теми, които се пеят в песента...

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: Drona]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано19.06.13 21:30



Няма начин да проработи при мене. Взирането не е за мене като се има предвид, че работата ми свързана с взиране. Шила съм гоблени-цели два. Недовършени са и до ден днешен. Ама бях млада тогава....

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.


Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: Molly]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано19.06.13 21:33



лап топа и на мене винаги ми е под ръка, но аз обичам да слушам музика със слушалки пътувайки, вървейки... да остана сама с мислите и музиката. И... волумето на мах... това наистина ми помага ....

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.


Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано19.06.13 21:39



аз пък не обичам да слушам музика правейки нещо друго, дори и вървене само да е... просто имам нужда от пълно потапяне, само слушам

еми имам си и съответните такъми към лаптопа де, слушлки също :)



Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: Molly]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано19.06.13 21:53



Различни сме... всеки със своя начин...

аз не мога да вървя без музика, просто не мога. Уличният шум, мърморенето на хората, които минават покрай мене, високото говорене по телефон... досаждат ми, уморяват ме, дразнят ме.... Когато върша нещо пак съм с музика, но тогава вече не съм със слушалки, защото се отнасям в музиката и онова, което върша ми остава на заден план. Освен това няма как да върша нещо и да си нося лап топа в ръцете.

Не мога обаче като тебе : да слушам музика без да правя нещо друго. Просто ей така да седя и да слушам музика... няма начин, щръклицата ме хваща.



Аз се потапям пълно, ако те разбирам добре, само като чета. Тогава рядко слушам и музика дори.

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано19.06.13 22:19



Е, аз много често съм скапана след работа. Тия 4 часа, ако са всяка вечер - горко на човека насреща



Най-лесно отморявам с "празни приказки" на кръчма с компания. При екстремно скапване - категорично не ми се прави секс, а най-ми помага сънят (ако успея)

Музика така и не се научих да слушам. Ми на мен ми се допява винаги



Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано19.06.13 22:33



Да бе, моето мнение било идиотско, а твоето не е!

"Животът е прекрасен, знаеш.. ето ти поздрав http://vbox7.com/play:d7343044 Слушай, чети "

Прави ми се секс с такава жена като теб, а ти ми предлагаш музика да слушам...ами ти си слушай музика, що на мен ми я предлагаш...твоето е идиотско мнение, а не моето!



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: 2biri]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано19.06.13 22:41







Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: 2biri]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано19.06.13 22:46



е няма как всяка вечер по простата причина, че не се прибирам при него всяка вечер. И слава богу, щото иначе не го виждам- така и така плете крака вече. Най-гадното е като и двамата сме скапани. аз искам, той не може. Той почива с активно лежане и зяпане на ТВ или с чоплене на некви техники

като всички мъже.
е те тогава скапаните от работа жени ходят на разходка

ами що не си пееш. аз си пея, няма да повтарям как пея, но го правя с кеф! е, по улиците се спирам или поне така си мисля. но май не пея щото се заглеждам в хората срещу мене-не виждам някой да ме зяпа с особен интерес и глатейки с глава в стил : Е,,, а изглежда още млада, горката

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: ПЪTниka]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано19.06.13 22:49



за моето две мнения няма, а и нямам претенции... ама ми е простено, ,щото съм много скапанааааааааааа



ти нали не правиш секс, къде си ръгнал. Ааа, чакай, само ти прави... какво очакваш ? Шпагат вече не мога да правя. Лотос още мога, ама вече и там ме стягат колената

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано19.06.13 22:58



Ади сега връщаш темата назад с това:"какво очакваш ?"
Ами очаквам това, което ти ми отговори когато те попитах колко секс и ти ми отговори поне 4 часа....и аз това очаквам.
Това със шпагат и лотос аз не знаех, че е задължително за секса.
По твоите думи сведох очакванията си до 4 часа секс и нищо повече.

Да де, ама то като шпагат и лотос не е секс, какво е секс?
Ти какво очакваш през тези 4 часа които ги наричаш секс?
Това, че аз не правя секс не е много сигурно, щото и аз не правя шпагат!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: ПЪTниka]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано19.06.13 23:02



е то без шпагат и лотос сексът секс ли е? НЕЕ, просто еба..е си е. ние сме изтънчени хора. 4 часа секс се различават от круцарско еб.е
от тебе очаквам през тези 4 часа да си здрав,, прав и корав. и няма начин да не си.

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.


Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано19.06.13 23:24



да, различни сме, и това е съвсем нормално :) и професиите са ни различни и това вероятно също има значение - аз примерно ходя точно по 20 мин на ден само пеш по улиците, до и от офиса и не успявам изобщо да се изнервя, напротив дори:)

с четенето пак е потапяне, обаче от друг вид, щото мозъкът работи на пълни обороти и смила прочетеното, докато като слушам музика, просто зазтварям очи и не миисля за нищо :) един вид проветряване на съзнанието, не знам как да го обясня по-точно, ама горе долу така ми действа на мен :))



Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано19.06.13 23:31



Започвам да разбирам проблема ти, а и нали за това е темата.
Проблемът ти иде от очакванията ти, те ти носят разочарования и се превръщат в проблем.
Въпреки, че животът е прекрасен, тези неща трябва да се решават на време и щеше да е добре да ти го обясня след 4-те часа секс, по лесно се възприема истината за красотата на живота.

Решенията са две, даже имаш и избор.
1. Опитай да осъзнаеш, че решението на един проблем, не е нищо друго освен предпоставка за нов- по сериозен проблем.
Или казано за конкретния случай, щом решиш проблема си за 4 часовия секс, то непременно ще се появи новия проблем за качеството през тези 4 часа.
Така че карай както до сега, със стария проблем защото го познаваш и с нищо ново не може да те изненада и защото си и твоя проблем, пази си го и не го заменяй за друг.

2. Да промениш очакванията си. Това става лесно, секс, секс и колкото часа толкова. Защото така няма да имаш никакъв проблем, а човек не може да живее без проблеми и е много вероятно да се появи проблем точно като за теб...примерно някой готин пич да те скъса от чукане не 4, а 6 часа и то редовно, да се чудиш къде да избягаш и какво да лъжеш само и само да не са 6 часа....тогава да видиш проблем...

Това обаче, трябва да ти го обясня не по интернет, щото така изглежда съвсем идиотско.
Но това само когато не си уморена щото аз пари за бърбън нямам.


Знам че не си заспала още, щото си уморена и аз си гледам часовника, 4 часа не са минали още!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано19.06.13 23:32



Ми аз мога да си пея и без да слушам музика



Обаче друго се замислих. Днес се прибрах в 21. Много уморена. Ако имаше човек до мен и трябваше 4 часа... чакай да го сметна. Първо детето - пет лафа и ме отсвири, после манджорно, щот той все повече яде и повече слабее, после зареждане пералня, бърз душ. Поне час, ако всичко е много бързо, по-реално час и половина (дотук без чинии или чистене). Изключвам детето, да кажем, че е заспало в 22 (оххх, мечти). В 22.30 секс до 2.30. Обаче ще ставам в 6.30 и имам ужасен ден утре. Тоест ще се прибера още по-скапана, а и недоспала. Същото и утре, ако трябва и мога да намразя секса

Инак не ти опонирам за нуждата. Но 4 часа са... 4 часа. Това е лежерен секс. Че аз поне 10 пъти ще се сетя за нещо служебно през това време, ако съм преуморена от работа



Тема а бенови [re: лгДивч]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано19.06.13 23:37



едно не мога да разбера: каква е тази работа, дето те скапва и след това те ... активиагира?!
Ще ни развалиш семействата бе, Дивачева - къде сега да търся нова жена като тебе

Мойта кат'се просне и иска масаж и после ме отпраща при другата ми жена (компютъра), че съм си бил добре с нея, а на нея й било толкова хубаво, че се отнасяла, заспивала



Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: Molly]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано19.06.13 23:41



Явно сме различни.
Различно ни действа едно и също нещо...
Аз навремето когато ме изгаряше огъня отвътре, трябваше задължително да убия сексуалният огън, щото и бромът , който ми даваха в казармата не действаше.
А сега като ме хвана действието на брома, дето тогава ми го ,се успокоявам с ракийка, студена и с приятели ...и музика ...ама музиката накрая по важност и като фон на всичко друго...
Но вече съм опитен и избягвам да се уморявам, така, че не се нуждая от отпочиване и пийвам ракийката по навик..



Малко съм притеснен щото навикнах да живея ей така по навик и притеснението ми иде от това да не би случайно съвсем да съм навикнал и да не мога да умра никога...ами аз съвсем ще се опианча...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: 2biri]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано19.06.13 23:55



Че аз поне 10 пъти ще се сетя за нещо служебно през това време, ако съм преуморена от работа

Ще се сетиш ако правиш секс със съпруга си. ако правиш секс с някой от любимите ти артисти, няма въобще да се сетиш...
Този проблем с Дивачева го оставяме за утре...

Това не е обвинение към човеците, това е принцип на човешките сетива...тяхното предназначение е да предават информация отвън навътре, да опознават и търсят нови обекти за опознаване и така изглеждат ненаситни.
Тези сетива ни носят наслади, но временни и почти винаги с отрицателни последствия с времето....ако ще взимаме предвид секса и щастието и нещастието.

Понеже съм от трудноразбираемите ще допълня, че всичко което ни заобикаля е създадено за наша употреба и нищо няма за отхвърляне, остава ни само да се научим как точно да го употребяваме и сексът е едно от тези неща, които са ни дадени на разположение...когато овладеем себе си , сексът ще ни се отдаде!

А сега съм много уморен и 4 часа вече минаха...благодаря, че ми даде повод да си кажа мнението за секса



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: а бенови [re: Ecнaф]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано19.06.13 23:59



Дивачева вече спи, утре ще я питам с трима мъже по час 20 става ли за общо 4часа или е задължително всеки поотделно?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Стоп!нови [re: лгДивч]  
Автор eдинak (пристрастен)
Публикувано20.06.13 00:09



Четири часа ли каза?

Какво се случва на 4-ия час? Защо точно тогаз ти се разлабват връзките, че да се отпуснеш и разхендриш и размандрахерцаш?
Имаш си бройка?

2х2 става ли?

Колко дълго те държи?


Бааааасииии.... Единачката като е скапана, горката, заспива на дивана още докато е седнала.
Пък аз си сипвам един бърбън...
Тогава, чак, заспивам.
Когато съм скапан.
Ама ако съм позитивно скапан, от онова скапване, дето ти се получават нещата, докато се скапваш, е друго. Тогава има енергия, която е независима от другата, скапаната, само че и тогава не отиват четири часа. Щот, нали, скапан е ключова дума, нали...



Тема Амииии .... тава е нирвана !нови [re: лгДивч]  
Автор Батко (Bath`men Со)
Публикувано20.06.13 00:21



Дай, Боже всекиму!


И замирисва на груповиха .....



Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор Melany99 ()
Публикувано20.06.13 03:19



Храна и сън!



Това с 4-те часа го мога само ако съм се наспала, маникюрирала и т. н.

Редактирано от Melany99 на 20.06.13 03:33.



Тема Re: Амииии .... тава е нирвана !нови [re: Батко]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано20.06.13 06:45





Мъж се обажда на "Бърза помощ":
- Ало, трябва ми помощ!
- Какво ви е?
- Пих виагра, и ерекцията вече ми е четири часа.
- Е, и?
- Ами в инструкцията пише: ако ерекцията продължи над 4 часа, повикайте доктор!
- Добре, сега ще ви пратим кола.
- Само имам молба!
- Каква е молбата?
- Може ли вместо доктор да пратите медицинска сестра? А най-добре ще е две!



Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: ПЪTниka]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано20.06.13 08:38



Да, съгласна съм с всичко, което казваш. Ама толко години си живея със стария проблем, че вече ми се иска нов


Бележката ти, че може да ми дойде нещо ново, което да има като моя проблем, но още по-голям си е съвсем реална възможност. Едно само ми дава "спокойствие", че може да не се случи : аз съм по-големия проблем на Дивака, на който му се връща На мене ако дойде пък същото-абе много дълъг става синджира за този живот, ще остане за следващия

заспах снощи, преди да минат 4 часа. щото нямаше с кого да си играя. сама като куче, мамка му.... кат бившия ни примиер. сега го разбирам защо всеки ден по 5 пъти се вяваше по ТВ да говори нещо-неуспокоена умора е било. виж сега как го няма никакъв

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Стоп!нови [re: eдинak]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано20.06.13 08:42



Ааа, трая за 2Х2.

на 4-ия час ставам и правя баница. това се случва!

Направи добра разлика между позитивно и негативно скапване. При мене обаче някакси няма кой знае каква граница.

А и като кажа 4 часа що всеки си мисли, че 4 часа скачам на кревата. Сексът не е само физически упражнения.

викни като скапан поне по един бърбър на разменим



Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: Melany99]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано20.06.13 08:44



не мога да ям като съм скапана. Хапвам колкото да не е без хич, вероятно защото принципно не мога да стоя гладна. винаги имам нещо в чантата за подкрепяне-

а иначе аз винаги съм маникюрена, гримирана, червирана.... виж спането ми е малко, но аз и нямам нужда от много спане!

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.


Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано20.06.13 08:47



Доста сериозен проблем имаш, наистина.
Освен, да смениш и двете неща.



Тема Re: а бенови [re: Ecнaф]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано20.06.13 08:50



каква е работата ми... ми не копам, ни бера череши. по цял ден си мътя мозъка на компютъра, па чат пат ида да видя някой клиент кви ги сдробил. Има хора, на които ми иде да им извия врата, ама аз си ги обичам и такива. Нерядко имам групи от по 10-20 човека, които обучавам, не рядко са младежи, друг път дъртаци като вас



умората ми не е физическа, а умствена и психическа.

А семействата си ги пазете. Можете нещо да компенсирате встрани, но така че в семейството ви да има мир и спокойствие дори с цената на нещо, което не ви допада. Абе с една дума-трай да се обичаме. прай се на добър, за да не ти забелязват прегрешията, ако се наложи. Инвестирай доброта и ще имаш добро семейтвото.

а тя като заспи ти що дремеш при другата си жена, отивай при третата. научи се на вечерни разходки.

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: ALONE911]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано20.06.13 08:52



кои двете? бърбъна и мъжа ли? или бърбъна и работата.
Работата не я сменям за нищо на света. Тя си е моя, отгледала съм я от прашинка мисъл в главата.

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.


Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: 2biri]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано20.06.13 08:58



Всеки си има различни дни. аз нямам деца, за които да се грижа. напротив-те се грижат за мене, вече. Ако са у дома де. Ако ги няма са се погрижили преди това-поизчистили, посготвили, понапазарувал. е, остава и за мене, но семейните задължения се делят. Работя повече у дома, така че няма как да кажа в колко се прибирам, а по скоро в колко излизам, вечер



абе това, което казвам, скапана, не е точната дума. аз даже место казвам, че някак не се уморявам. даже ми е странно като каже дивака-уморен съм. Абе как ще си уморен, та чак ще лежиш, странно. но, зваиси разбира се от работата. моето скапване е в главата. даже вече ми личи, май

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано20.06.13 08:58



За работата не съм разбрала.
Кой "луд" на днешно време си сменя работата, ако не е за по- добро.
"бърбъна и мъжа", но ми се струва, че те вървят съвместно. Така, че ще трябва да смениш и двете. Например с музика и аеробика, планина и приятелка и нещо подобно.



Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: ALONE911]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано20.06.13 09:03



Музиката си върви винаги с мене, това го обсъдихме. аеробиката не е за мене. не обичам стадните забавления. Ходех до скоро на фитнес, откак се помня съм в залата, но се наложи да спра този вид спорт. Смених фитнеса с йога...
но това са различни неща.
Планините ги обикалям уикендно....

приятелките ми одъртяха и ги мързи



Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано20.06.13 09:13



Брей, освен да намалиш темпото.



Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано20.06.13 09:27



"Едно само ми дава "спокойствие", че може да не се случи : аз съм по-големия проблем на Дивака, на който му се връща"

Това за теб е важна мисъл, но ти можеш да видиш как и от какво се е родила, а именно от "проблема" ти. Тази мисъл не е твоя и не е от теб родена. За нея не трябва да има осигурено място в твоята глава, и ти имаш дадена възможност да я игнорираш, защо я търпиш и храниш, изгони я веднъж завинаги....ЗАЩОТО всичко което ни се случва са случва по неумолими, жестоки, но справедливи закони....които ти сега не познаваш, но усещаш-приеми ги и не се съмнявай в тях.
Страстта и силата на сексуалната енергия затъмнява яснотата на съзнанието ти.
Безспорно сексуалната енергия със своето важно предназначение за продължението на човешкия род, е много силна енергия. У нас човеците тя е почти равна по силата на духът ни...тя притиска духът ниско у човека и заема неговото място в управлението на човека....и заради това след секс човек се чувства олекнал и свободен, при теб при след 4 часа секс...

При теб има особеност породена и от още други сетива. Особеност в изискванията ти за секс, особеност, която е формирала представата ти за секс, възвишена особеност...което ти "страхливо" споделяш в темата си с думите : че секс не е задължително 4 часа клатене. Аз познавам тези други сетива и принципите им на въздействие върху нас, познавам техният ненаситен глад-тези сетива са от висш тип и имат нужда от развитие, тези сетива показват и водят към истинската "Любов" това е възвишеното им предназначение, но и те като сетива са лъжливи и измамни, въпреки възвишените си цели.

Темата ти я копнах издълбоко, но това е защото ти зададе въпроси които имат нужда от отговори и защото аз тук не мога да правя секс с теб и имам единствената възможност да дам някакво обяснение за "проблемите" ти, които ни споделяш.
... и все пак, диагнозата не те устройва...ти може би се интересуваш от терапията, която можем да ти предложим



Личното ми предположение е следното: Живей си живота спокойно и естествено, това е твоят дом. Освободи душата си от зависимости и и дай възможност да те води и се Учи. В общите случаи като твоя , това може да се случи само чрез собствения ти живот, чрез личните ти изживявания , чувства и емоции, съвсем лесно и простичко е.
За целта ще ти е нужно само да погледнеш на случващото ти се на практика в живота, като на Училище и Урок който трябва да научиш. всичко около теб са твоите Учители, дори и тези които правят или ще правят с теб секс по 4 часа. Защото това което ще се случва с теб ще се случи със сигурност или по начин разбран и овладян от теб или ще го вършиш подтиквана от собствената си природа.
С една дума казано -ЖИВЕЙ!

За усилията и разходената енергия по мнението ми за проблемите ти, ми дължиш едно уиски и един секс, от оня твоя вид секс...и всичко това на твоя сметка и отговорност

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема тоест питаш как да си осигуриш секс?нови [re: лгДивч]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано20.06.13 09:31



да, най-търсените хора са четвърти за карти и втори за секс






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано20.06.13 09:39



Аз живея и отморявам с хобитата си /и моя работа де:)/.
Самата мисъл за тях ме кара да се чувствам отпочинала, доволна и усмихната.



Така и не разбрах какво е да си "скапан от работа", защото това, което правя е най-голямото ми удоволствие.

Пробвай да работиш единствено това, което ти доставя удоволствие. Ако може де

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Редактирано от Lira Emerald на 20.06.13 09:45.



Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: Lira Emerald]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано20.06.13 09:50



неее, не става дума за онова скапване, което е резултат от работа, която се работи. дори преди 20-ина минути написах, че се чудя на хора, които казват, че са уморени. аз нямам нито ден трудов стаж като работа. защото работя онова,което си правя с кеф дори и като не ми плащат.
това не означава, обаче, че мога да съм на педала нон стоп. човек се уморява и от удоволствието. Не е точна думата уморен, не знам коя дума да ползвам. ако можеш, формулирай състоянието, при което толкова си си правил кефа, че хем искаш още, хем не можеш поради особености във физическото, психическото, емоционалното състояние, които са присъщи на човека.

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.


Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: ПЪTниka]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано20.06.13 09:53



както обикновено си написал психологическо есе, което се отнася точно до мене.
ще си го копна и ще го чета всяка сутрин и вечер вместо Отче наш.

Започвам да събирам пари за уискито, с което ще те черпя. Ще събирам и енергия за секса, който ти дължа.

Но... отговорността ще си е твоя. Ти го пожела



Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор Фиш Л (Емарципанена)
Публикувано20.06.13 10:04



Провокаторка!






Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор Mila06 (ветеран)
Публикувано20.06.13 10:08



е, ся с тебе двете трябва да се борим за първенство по "секс, когато си скапан" ли!?

Няма лошо

... обаче, една доста по-възрастна приятелка ми каза, че това било явен признак за наближаваща менопауза - засилване на щенията и особено в моменти на пълна умора от всякакво естество... ха, дано пепел й на езика



Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано20.06.13 10:08







Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: Фиш Л]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано20.06.13 10:08



Разкри ме!



Ще пробвам и трите

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор Чудеси (познат)
Публикувано20.06.13 10:11



Изобщо не се въздържай!Прави си и двете на воля! Не бих ти повярвала, че ако не винаги, то почти винаги имаш възможност, на една ръка разстояние.
Типично е за възрастта ни...






Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор Фиш Л (Емарципанена)
Публикувано20.06.13 10:12



Хаххаха Верно ли?



Успешен и бодър ден



Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано20.06.13 10:12



Ами като изпадна в подобни състояния, особено характерни за ЕГН-то ми напоследък...се скривам от света и си лежа и си чета или си гледам Виасат хистори/много ме успокоява/...или си седя и просто си съзерцавам една точка


Винаги съм се контролирала да не съм все на педал! Много го контролирам това Работата не е заек да избяга...и нас да ни няма пак ще има работа:)
Балансирай...с една дума...и ти си човек. Наложи си да балансираш. Ако трябва се скатавай от време на време...ама казвай, че си адски заета...през това време си почивай както знаеш

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано20.06.13 10:14



...готини парфюми:))

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: Mila06]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано20.06.13 10:14



И ти ли? как се справяш? И ... от колко години чакаш менопаузата? Щото аз от около 25



Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: snowprincess]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано20.06.13 10:15



Я пак, на човешки език



Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: Чудеси]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано20.06.13 10:16





Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: Фиш Л]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано20.06.13 10:16





Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: Lira Emerald]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано20.06.13 10:19



Скатавам се аз. даже често се скатавам, като казвам че съм командиовка, а аз си работя на едно тайно място



ох, чек че наскоро един клубар тука ми каза един виц по този повод :
аха, сетих се, аз ще перифразирам : мъжът ми мисли, че съм при любовника, любовникът ми мисли, че съм при мъжа ми, а аз съм се скрила и си работя

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Амииии .... тава е нирвана !нови [re: snowprincess]  
Автор Батко (Bath`men Со)
Публикувано20.06.13 10:21



Млад мъж плахо чука на вратата на лекарския кабинет, открехва леко вратата и вижда самотна блондинка с касинка на медсестрьонка да си пилва ноктите ... "Тук ли е лекарят" - учтиво пита младежът ..... "Няма го .... влизай!" - разгорещено отговаря медсестрата.

Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор Чудеси (познат)
Публикувано20.06.13 11:04



Много човешка темичка си пуснала.
Аз съчетавам инерцията от бивш брак с абсолютно различна действителност.Резултатът доста прилича на твоя

.
От бившия научих да си пийвам.Сегашният ми другар е художник.Алкохолът не му е присърце и аз пия много в сравнение с него.Затова пък съм веща по въпроса и си правя сезонни коктейли за удоволствие.
Вечер, когато се прибера си сипвам питие, а той се е върнал от "човешка работа".Тогава започва да рисува.Рисуването ме омагьосва и успокоява и мен.Слушаме телевизия говорим си интересни неща.Но, рисуването го изсмуква и секс-желанията му се преобразуват в творческа енергия и после сън.
Еми, тогава превключвам от Нешънъл Геогр. или Хистори на чисто порно.Човешка топлинка разменяме с погалване, ма много и нееежно.
Много обичам и да си общувам с приятели на кафето-фитнес-кръчма, със съседи звездобройци.Ама истински звездобройци!



Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор Mila06 (ветеран)
Публикувано20.06.13 11:49



ам то и аз тва и казах... че съм тъй има-нема 20-ина и повече години... пък тя ми рече, че то човек си чака смъртта откак се роди, че и с менопаузата било тъй...





Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: ALONE911]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано20.06.13 12:30



е как да го намаля? кой ще работи вместо мене?

толко пък да не се намери никой вуйчо в Америка да ме осинови



и за осиновяване не ставам де.

ама аз не се оплаквам, всъщност. това, че имам проблем не е оплакване. някои имат проблем да си харчат парите. да им имах проблема, нали.. ама се оплакват

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано20.06.13 12:38



Не, работата да намалиш. Как си мислим за най-лесното.
Имах предвид - алкохола и секса.


Не остаряваш ли, вече?



Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: Чудеси]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано20.06.13 12:43



хареса ми това, което си написала. имаме общи неща, наистина. доста общи.
Аз смятам, че човекът до мене има досттъчно енергия и мощ, само дето работата ни е различна. Аз седя в офис, в учебна зала, а той по цял ден организира един куп хора на разни обекти и тича като луд.

аз почивам по един начин, той по друг. ама си е пич, не разбирай темата ми като оплакване. Дори нямах толко сериозни намерения като я писах. Просто внезапен импулс за нещо по-различно в клуба, за нещо шеговито, в моя си стил. Не е нещо генерализирано, неее. Е, има такива случки нерядко, в повечето случаи като не съм до него, а това е около 70% от времето ни. Като пътувам непрекъснато, а пък после яко му дупе



аз обаче не си допадам със съседите, защото те са възрастни хора, разбирай над 70, и си лягат към 21 часа, когато моята кръв кипва. Много са готини иначе, но годинките им вече са множко.
Къде броите звездите да дойда да помагам? Щото моите пирятели нещо много одъртяха и те и едва ги изкарвам с кран вече да пийнем по нещо. Веднъж месечно и това е.

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: ALONE911]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано20.06.13 12:52



е то от 50 грама 2-3 пъти седмично, даже и по -рядко, а къде да намаля повече алкохола? Шеста година не пуша, след 20 годишно яко пушене, алкохолът да намял, после и секса и айдааааааа



а защо да остарявам? За сега не усещам такива признаци, а може да са скрити, без да ги усещам...
да, но съм казала на децата като усетят нещо такова да ми кажат. Не са ми споделили, напротив, питат ме все още кога ще порасна.

Абе... има един признак. Станала съм лека киселица напоследък

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор ALONE911 (yes or no)
Публикувано20.06.13 12:54



Добре, смени мъжа за по- млад или си намери любовник.



Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор Чудеси (познат)
Публикувано20.06.13 12:58



Правилно съм те разбрала, ама пак не съм изразила себе си добре.
С приятели ходим на един квартален фитнес, който отдавна е променил смисъла си.
Целогодишно си пием напитките на бара му.През лятото спортът загрубява и излизаме навън с биричка.Тогава се вади и скарата, а от кооперацията се свалят разни мезенца, подправки, люти чушки и пр.На отсрещния тротоар има реална кръчма.С нас пият собствениците на кръчмата, а ние си поръчваме глезотийки, без да ставаме от "фитнеса".
За капак, от миналата година в съседство се появиха и те:"Звездно общество"Офисът им е точно до вратата на фитнеса.Децата взеха да обикалят звездобройците и да ги посещават, а звездобройците се подхлъзнаха

от нас.
Върхът беше преди седмица.Залетяха звездните братя от почерпки и точно се бяха пренесли в нашия свят, когато детско представителство ги порица.Ама точно в тоя момент имало особена подредба на планетите, а отговорните лица бяха вече замагьосани и на друг свят.



Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: ALONE911]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано20.06.13 13:00



той си е пич, ама като го няма....


а любовник е дума, която не ми прилича. Бих го нарекла семеен катализатор.
абе що нямаме многомъжство в БГ. Само полиандрията решава въпроса. все някой ще има време да пътува с мене

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор esti ()
Публикувано20.06.13 13:29



Когато се почувствам скапана предпочитам да се усамотя. И не само в случаите на скапване, имам си нужда от периодично усамотяване, така зареждам батериите.
Но, долкото имам впечатления теб усамотяването те убива, затова моята рецепта няма да има ефект.





Тема огледалнонови [re: лгДивч]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано20.06.13 13:31



Ще взема да пусна огледална тема - "Имам сериозен проблем с ку.одървицата... как да го реша?





Тема Re: огледалнонови [re: Ecнaф]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано20.06.13 14:03



ще ти отговоря веднага!

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.


Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: esti]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано20.06.13 14:05



Да, няма да има ефект. Самотата ме убива. Имам си и аз своите минути, часове, в които ми е хубаво да съм си сама. Но... това време аз го наричам "лични моменти" и по никакъв начин не са свързани с определени психологически или физически състояния.

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.


Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор пopyчиkPжeвckий (същият)
Публикувано20.06.13 16:39



Ами свиркай по-овреме - у секи регион на страната се шсе намери по некой клубар.

Алкохолик-събеседник.





Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: ПЪTниka]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано20.06.13 16:46



...примерно някой готин пич да те скъса от чукане не 4, а 6 часа и то редовно Това научно-фантастична тема ли е или просто фентъзи?



Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от Kpoacaнчeтo на 20.06.13 16:46.



Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор kotarak_a (познат)
Публикувано20.06.13 20:33



Ами аз си насъбирам умората и се старая да не я усещам през седмицата. Всъщност я усещам през уикендите когато, както всички знаят ходя на планина. Тогава се случва така, че първите няколко часа ходя като че имам люта чушка в задника! нито чувам, нито виждам! Дори не мога да се порадвам на природата!

И всъщност осъзнавам напоследък, че съм се пристрастила към усещането на "изпразване" от стреса.
Ако не си взема дозата, съм мъртва!
Наистина!



Предпочитам оптимизъм, но ме избива на реализъм. /Пътник/


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.