Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: 2biri]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано19.06.13 22:41







Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: 2biri]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано19.06.13 22:46



е няма как всяка вечер по простата причина, че не се прибирам при него всяка вечер. И слава богу, щото иначе не го виждам- така и така плете крака вече. Най-гадното е като и двамата сме скапани. аз искам, той не може. Той почива с активно лежане и зяпане на ТВ или с чоплене на некви техники

като всички мъже.
е те тогава скапаните от работа жени ходят на разходка

ами що не си пееш. аз си пея, няма да повтарям как пея, но го правя с кеф! е, по улиците се спирам или поне така си мисля. но май не пея щото се заглеждам в хората срещу мене-не виждам някой да ме зяпа с особен интерес и глатейки с глава в стил : Е,,, а изглежда още млада, горката

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: ПЪTниka]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано19.06.13 22:49



за моето две мнения няма, а и нямам претенции... ама ми е простено, ,щото съм много скапанааааааааааа



ти нали не правиш секс, къде си ръгнал. Ааа, чакай, само ти прави... какво очакваш ? Шпагат вече не мога да правя. Лотос още мога, ама вече и там ме стягат колената

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано19.06.13 22:58



Ади сега връщаш темата назад с това:"какво очакваш ?"
Ами очаквам това, което ти ми отговори когато те попитах колко секс и ти ми отговори поне 4 часа....и аз това очаквам.
Това със шпагат и лотос аз не знаех, че е задължително за секса.
По твоите думи сведох очакванията си до 4 часа секс и нищо повече.

Да де, ама то като шпагат и лотос не е секс, какво е секс?
Ти какво очакваш през тези 4 часа които ги наричаш секс?
Това, че аз не правя секс не е много сигурно, щото и аз не правя шпагат!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: ПЪTниka]  
Автор лгДивч (2Х1)
Публикувано19.06.13 23:02



е то без шпагат и лотос сексът секс ли е? НЕЕ, просто еба..е си е. ние сме изтънчени хора. 4 часа секс се различават от круцарско еб.е
от тебе очаквам през тези 4 часа да си здрав,, прав и корав. и няма начин да не си.

Ако писането изпреварва мисълта ти, а хуморът ти е заспал, НЕ ме чети, не МИ пиши.


Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано19.06.13 23:24



да, различни сме, и това е съвсем нормално :) и професиите са ни различни и това вероятно също има значение - аз примерно ходя точно по 20 мин на ден само пеш по улиците, до и от офиса и не успявам изобщо да се изнервя, напротив дори:)

с четенето пак е потапяне, обаче от друг вид, щото мозъкът работи на пълни обороти и смила прочетеното, докато като слушам музика, просто зазтварям очи и не миисля за нищо :) един вид проветряване на съзнанието, не знам как да го обясня по-точно, ама горе долу така ми действа на мен :))



Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано19.06.13 23:31



Започвам да разбирам проблема ти, а и нали за това е темата.
Проблемът ти иде от очакванията ти, те ти носят разочарования и се превръщат в проблем.
Въпреки, че животът е прекрасен, тези неща трябва да се решават на време и щеше да е добре да ти го обясня след 4-те часа секс, по лесно се възприема истината за красотата на живота.

Решенията са две, даже имаш и избор.
1. Опитай да осъзнаеш, че решението на един проблем, не е нищо друго освен предпоставка за нов- по сериозен проблем.
Или казано за конкретния случай, щом решиш проблема си за 4 часовия секс, то непременно ще се появи новия проблем за качеството през тези 4 часа.
Така че карай както до сега, със стария проблем защото го познаваш и с нищо ново не може да те изненада и защото си и твоя проблем, пази си го и не го заменяй за друг.

2. Да промениш очакванията си. Това става лесно, секс, секс и колкото часа толкова. Защото така няма да имаш никакъв проблем, а човек не може да живее без проблеми и е много вероятно да се появи проблем точно като за теб...примерно някой готин пич да те скъса от чукане не 4, а 6 часа и то редовно, да се чудиш къде да избягаш и какво да лъжеш само и само да не са 6 часа....тогава да видиш проблем...

Това обаче, трябва да ти го обясня не по интернет, щото така изглежда съвсем идиотско.
Но това само когато не си уморена щото аз пари за бърбън нямам.


Знам че не си заспала още, щото си уморена и аз си гледам часовника, 4 часа не са минали още!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: лгДивч]  
Автор 2biri (старо куче)
Публикувано19.06.13 23:32



Ми аз мога да си пея и без да слушам музика



Обаче друго се замислих. Днес се прибрах в 21. Много уморена. Ако имаше човек до мен и трябваше 4 часа... чакай да го сметна. Първо детето - пет лафа и ме отсвири, после манджорно, щот той все повече яде и повече слабее, после зареждане пералня, бърз душ. Поне час, ако всичко е много бързо, по-реално час и половина (дотук без чинии или чистене). Изключвам детето, да кажем, че е заспало в 22 (оххх, мечти). В 22.30 секс до 2.30. Обаче ще ставам в 6.30 и имам ужасен ден утре. Тоест ще се прибера още по-скапана, а и недоспала. Същото и утре, ако трябва и мога да намразя секса

Инак не ти опонирам за нуждата. Но 4 часа са... 4 часа. Това е лежерен секс. Че аз поне 10 пъти ще се сетя за нещо служебно през това време, ако съм преуморена от работа



Тема а бенови [re: лгДивч]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано19.06.13 23:37



едно не мога да разбера: каква е тази работа, дето те скапва и след това те ... активиагира?!
Ще ни развалиш семействата бе, Дивачева - къде сега да търся нова жена като тебе

Мойта кат'се просне и иска масаж и после ме отпраща при другата ми жена (компютъра), че съм си бил добре с нея, а на нея й било толкова хубаво, че се отнасяла, заспивала



Тема Re: Имам сериозен проблем!нови [re: Molly]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано19.06.13 23:41



Явно сме различни.
Различно ни действа едно и също нещо...
Аз навремето когато ме изгаряше огъня отвътре, трябваше задължително да убия сексуалният огън, щото и бромът , който ми даваха в казармата не действаше.
А сега като ме хвана действието на брома, дето тогава ми го ,се успокоявам с ракийка, студена и с приятели ...и музика ...ама музиката накрая по важност и като фон на всичко друго...
Но вече съм опитен и избягвам да се уморявам, така, че не се нуждая от отпочиване и пийвам ракийката по навик..



Малко съм притеснен щото навикнах да живея ей така по навик и притеснението ми иде от това да не би случайно съвсем да съм навикнал и да не мога да умра никога...ами аз съвсем ще се опианча...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.