Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:24 17.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Най-красивата жена в света?!?!?!нови  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано25.04.13 07:25



http://www.dnevnik.bg/razvlechenie/2013/04/24/2048389_guinet_poltrou_e_nai-krasivata_jena_spored_sp_piipul/

Гуинет Полтроу е най-красивата жена според сп. "Пийпъл"


Досега си мислех, че не харесвам световните "най-красиви жени" щото може би им завиждам по женски. Вчера обаче, според теста в съседната тема разбрах, че съм си съвсем мъж в мозъка си, и ся вече съм объркана - нито като мъж, нито като жена я харесвам таз! Да не говорим за подгласничките й, някои от които пък категорично бих определила за ГРОЗНИ...



Ей в тоя линк ги вижте:



Направо съм отчаяна...



... СПОРЕД МЕН!!

Редактирано от УниKaлнaтa на 25.04.13 07:27.



Тема Re: Най-красивата жена в света?!?!?!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано25.04.13 08:19



Най-красивата жена на света е за всеки различна и единствена. Поне за мъжете смятам, че е така.

WALL·E


Тема Re: Най-красивата жена в света?!?!?!нови [re: Haглeц]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано25.04.13 08:34



Най-красивата жена на света е за всеки различна и единствена.

Е да де, ама все пак тия класации ги правят, допускам, след някакви анкети...То и политиците всеки си ги избира сам за себе си, ама при гласувания се държи сметка за мнозинство!



Апропо - "различна" съм съгласна, ама пък "единствена"...

Да не би да визираш отношение към собствената съпруга?



... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: Най-красивата жена в света?!?!?!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано25.04.13 08:59



И аз не ги харесвам

Но съм много учудена, че призът за красота се давал за домакинстване и майчинстване.

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!

Тема Re: Най-красивата жена в света?!?!?!нови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано25.04.13 09:21



Но съм много учудена, че призът за красота се давал за домакинстване и майчинстване.

А, това съм го пропуснала...обаче въпросната "най" не би трябвало да бъде удостоена дори и по тези показатели - заради огромния скандал, който се вихри в последно време покрай нейните "майчински" прояви - диетите, които налага на детето си и които възмущават много хора, а е нЕкви детски бикини сега рекламирала, също скандални...



ПП - ма ква "най-красива" бе, сега й разгледах галерията - ша ма прощават, ама май има нЕкви световни тенденции към колхозническа красота!! (За да не кажа "текезесарска")

А като заговорихме за общопризнати хора, които не понасям - тъкмо в момента тече по битивито една страхотна инициатива - "старите муцуни" в българския поп-рок с някакъв супер проект "Фондацията" - Маричков, Лечев, Дони и пр...е, да си кажа, че само като видя Дони - се потрисам от неприязън, а като го чуя - влизам в тоалетната...

Е, казах си го. Плюйте ме сега...



... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: Най-красивата жена в света?!?!?!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано25.04.13 09:31



Свят голям, шашкъни много и всеки си харесва различен тип жени. Гуинет става за всички, които харесват момиченца. Само трябва да сложи плитките и ще е съвсем невинна.

На мен от всичките изброени, май само Холи Бери ми харесва и то не че я смятам за най-красива, а просто ми харесва.
Според мен Моника Белучи, Пенелопе Круз и подобни жени са в пъти по-красиви. Ама това е моят вкус. Някой ще каже, че Моника е крава, примерно, щото не харесва жени с цици.

Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Най-красивата жена в света?!?!?!нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано25.04.13 09:39



Салма Хайек също е този тип. На мен тя ми харесва даже повече от Белучи. Физически, иначе като артистка и личност нямам мнение, нито пък като майка и домакиня.

Редактирано от MupaM на 25.04.13 09:39.



Тема Re: Най-красивата жена в света?!?!?!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Mila06 (старо куче)
Публикувано25.04.13 10:11



а, много и им пука на "Пийпъл" и на хамериканците, какво мислят по света за техните класации, тва първо,

пък второ, що пък да не се разчупва от време-навреме стереотипа кое е най-красиво, като и без това, като всяка естетическа категория и красотата е твърде относителна... така се дава шанс на различни човешки типажи да се погледне по различен начин...

и трето, независимо, кой какво мисли за красавиците, те стават известни, канят ги по разни реклами, роли и прочее, т.е. бизнесът си върви с пълна пара и печалбите не падат от тва, че Белучито и Пенелопето таз година не са толкова красиви, колкот Дрю и певицата Пинк, както се оказало според класацията на "Пийпъл"...



Тема O, льа-льааа! Дрю Бариморнови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано25.04.13 10:44



в десетката??? Накъде е тръгнал тоя свят???



Гуинетката е супер! Виждате ли колко е важна усмивката за красотата? Наистина естествена усмивка на весела и щастлива жена.


А па като видя Кели Роуланд, ми иде да замина за Щатите и да стана сериен бияч на всички, които бият негрите.



Тема Re: Най-красивата жена в света?!?!?!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано25.04.13 11:42



Визирам единствено една единствена жена, като знам, че тя е такава само за мен.

По отношение на класациите за красота, то е отдавна ясно, че са легализирано оправдание за една доста гнусна търговия с женска плът, която се развива с голямото желание и амбиция на всякакви злоупотребяващи със сексапила женски индивиди и мъжки мутри с мазни ръчички и доста мръсни парички.

WALL·E



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.