Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:13 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Нещо страшно от реалносттанови  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано27.04.13 01:17



Не знам как да ви го опиша, разказах на децата, дълбоко съм потресена и .... не знам изобщо как се реагира на такова нещо.

Ще започна описателно. И ще пиша повече, отколкото ми е присъщо.

НДК, петък вечер, къде 19 ч. Топло, горещо, детска площадка с охрана, пълно с родители и деца, които си бъбрят и пият бира. Родителите



Детската площадка е етажирана, аз като вълк единак и пушач, за да спазвам закона и да не слушам ежедневия съм в най-горната част. Сама. Добра наблюдателница. Долу, в ниското, но някъде там прелита и моето почти 6-годишно дете, както винаги има групичка младежи. 18-19-20-годишни, там някъде, подгряващи за купон по-късно вероятно.

И в този момент се случва за части от секундата нещо, което още не мога да проумея и възстановя.

Появяват се изненадващо група младежи. Нападат двама от цялата група. Свалят ги на земята с няколко юмрука. Пуска се кръв. Цялата група с крачка, достойна за Хитлер югенд се изнася едновременно по хълма...Цялата останала група от компанията не успява дори звук да издаде, никой от околните родители не разбира какво се случва, потърпевшите не издават звук.

За секунди се появиха някакви, пребиха две момчета, които после хукнаха с бясна скорост, при мен дойде едно зверски треперещо и изплашено момиче ... и като се успокои ми каза, че били от различни групички...

На мен ми изглеждаше иначе.

Всичко се случи буквално за части от секундата, посред бял ден, на пъпа на София. Дори не успях да изпитам страх за малкото. Хората от групичката долу не успяха да реагират, само един сладур отнесе лек юмрук, че се опита да ги спре.. И не знаеше откъде му е дошло. Те бяха в потрес, аз също. Такъв потрес не съм изпитвала!

Спомена се нещо, че са футболни фенове и така се действало. Че имало "клинове", много отработени, които се включвали и при политически събития.

Всичко стана в пълна тишина, за секунди и само знам, че още ме е страх от това, което видях.



Тема Re: Нещо страшно от реалносттанови [re: chavdar4e]  
Автор abyssinia ( (c'est moi))
Публикувано27.04.13 01:41



не мисля, че скоро ще се оправят нещата.
от два дни съм наоколо и никак не ми харесва това, което виждам с периферното си зрение.
разбираш ме



Тема Re: Нещо страшно от реалносттанови [re: chavdar4e]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано27.04.13 01:48



Ааа... като разказа на по-големите си деца, те какво казаха?



Тема Re: Нещо страшно от реалносттанови [re: ha!]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано27.04.13 01:56



Големият каза, че е чувал и че хора с подобно поведение е виждал на размириците.
И други неща, дето не са за форум





Тема Re: Нещо страшно от реалносттанови [re: chavdar4e]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано27.04.13 02:15



Точно заради това те питах. Ти си в шок, но иначе децата са ... подготвени.



Тема Re: Нещо страшно от реалността [re: ha!]  
Автор chavdar4e (бивше 4ave)
Публикувано27.04.13 02:21



Едва ли.
Едно е да се разкаже, друго е да го видиш и усетиш.
Различни щати.

Син ми хич даже не беше подготвен, когато момче на половината му като размери в час по математика изненадващо скочило и почти го пребило. Нито учителят, нито съучениците му реагирали, щото нямали време да го осмислиш. Това беше преди години.

Емпирични познания



Тема ау колко страшно!нови [re: chavdar4e]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано27.04.13 06:58



останали са още хора дето сами си решават проблемите а не тичат при другарката да се оплакват


ако моите деца видят такова нещо, обяснението ми ще бъде - учете се как се прави, да не вземете да ми се влачите по съдилища и дела като некви путки




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: Нещо страшно от реалносттанови [re: chavdar4e]  
Автор abyssinia ( (c'est moi))
Публикувано27.04.13 07:49



И защо да не са за форум?



Тема Re: Нещо страшно от реалносттанови [re: chavdar4e]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано27.04.13 08:08



щото имат светъл пример за подражание и чувство за безнаказаност :((

"На първия ред стоят 15-20-годишни и на следващите избори ще гласуват за мен за президент."

отглежда се грижливо такова поколение, бъдещият електорат, това ще бъдат тези днешни млади "биячи" утре



Тема Re: Нещо страшно от реалносттанови [re: chavdar4e]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано27.04.13 09:01



Споко, утре ще си го върнат.
Не знам дали съм разправял впечатление от Казанлък и по-точно от местната дискотека. Всяка събота и неделя се събират, бият се здраво и кой откъде е. През седмицата са ОК



Това им е адреналинът, забавлението за уикенда.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.