Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:20 27.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Абе защо никой не пуска тема за "скандала" на денянови  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано16.04.13 08:40



Мен ли чакате? Ми хубаво. Ето.

Визирам сересетата, разбира се.

И за да не се чуди Моли какво е мнението ми, пък после да пуска нейното - ей го, мнението ми.

Ако някой българин си мисли, че в последните 4 години подслушванията са били повече отколкото в последните 65 - значи е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО наивен.

И второ - дали Цветанов е виновен и трябва да понесе политическа отговорност - теоретично - ДА. А на практика - САМО ако при постъпването си беше уволнил ЦЯЛОТО МВР до последния шофьор и си беше назначил негови хора - САМО тогава.

Защото полицаите, макар и под подчинение на поредния министър, на практика могат да си правят каквито "душа им сака" подслушвания. Незаконно и нерегламентирано.

Толкова засега.



..... СПОРЕД МЕН!!

Редактирано от УниKaлнaтa на 16.04.13 08:48.



Тема Re: Абе защо никой не пуска тема за "скандала" на денянови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Haглeц (Чуций)
Публикувано16.04.13 08:47



Щот целия ДИР си е едно СРС.
Кво да ти пуснат?
Списък на работещите в ДИР ли?



WALL·E

Тема Re: Абе защо никой не пуска тема за "скандала" на денянови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано16.04.13 09:10



"за да не се чуди Моли"

както винаги, пак не си прочела правилно, или не си разбрала правилно употребената дума. Моли написа "би ми било любопитно" - ако не знаеш разликата меджу смисъла на двете думи - мога и да ги обясня



останалото явно ти отне цяло денонощие да го измислиш, или пък евентуално трябваше да минеш съответния инструктаж, за да знаеш какво мнение имаш по въпроса

с което ти казвам добро утро и обещавам повече да не те репликирам, щот е напълно безмислено, освен в случаите, когато се опитваш за N-ти път да ме цитираш неправилно и то целенасочено, какъвто беше и тоя тук случай



Тема Re: Абе защо ти тънеш в заблуда,нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор врабец ()
Публикувано16.04.13 09:17



че това е клуб "

"?
не само ти, но най-вече ти.
с което и аз ти казвам добро утро и не обещавам, но обмислям да ти обръщам повече внимание от досега



Тема Re: Абе защо никой не пуска тема за "скандала" на денянови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Унилнт (Заядница)
Публикувано16.04.13 09:18



ВЪРНЕТЕ МИ СИГНАТУРАТААААА!!!!!!!!!!!!!!!!



Толкова ме подслушват, че чак в профила ми бръкнаха, комунягите!!!



..... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: Абе защо ти тънеш в заблуда,нови [re: врабец]  
Автор Унилнт (Заядница)
Публикувано16.04.13 09:26



А ти защо тънеш в заблуда, че НЯКОЙ може да ограничава характера на темите, които 40-50 (и наоколо

) годишните могат да повдигат в този клуб??

И защо тънеш в заблуда, че да се интересуваш от политика е нещо извънредно и необичайно на тази възраст?

И защо тънеш в заблуда, че такива клубове като нашия изобщо трябва да съществуват, при положение, че има стотици клубове по интереси в дира?

А освен флууд - нещо по темага ще напишеш ли? Щото когато аз не харесвам твоите теми - просто не пиша в тях.

Моля да помолиш Филип да премахне темата за изборите. Щото тя си е чисто политическа.

Някъв друг проблем ли имаш? Прикрит?

ПП - Апропо - подслушванията не са съвсем политическа тема. Ако не си забелязала.



..... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: Абе защо никой не пуска тема за "скандала" на денянови [re: Унилнт]  
Автор Mila06 (старо куче)
Публикувано16.04.13 09:26



паранояяяя, параноя те гони от рано сутрин, цели 24 часа и 356 дена в годината,
че ако не пуснеш злободневна тема първа, ще се срине и ще се гътне целия свят...





Тема Re: Абе защо ти тънеш в заблуда,нови [re: врабец]  
Автор Унилнт (Заядница)
Публикувано16.04.13 09:30




Абе защо ти тънеш в заблуда, че това е клуб "политика"?


А ти защо тънеш в заблуда, че НЯКОЙ може да ограничава характера на темите, които 40-50 (и наоколо

) годишните могат да повдигат в този клуб??

И защо тънеш в заблуда, че да се интересуваш от политика е нещо извънредно и необичайно на тази възраст?

И защо тънеш в заблуда, че такива клубове като нашия изобщо трябва да съществуват, при положение, че има стотици клубове по интереси в дира?

А освен флууд - нещо по темата ще напишеш ли? Щото когато аз не харесвам твоите теми - просто не пиша в тях.

Моля да помолиш Филип да премахне темата за изборите. Щото тя си е чисто политическа.

Някъв друг проблем ли имаш? Прикрит?

Апропо - тема за подслушванията не е съвсем политическа.



..... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: Абе защо никой не пуска тема за "скандала" на денянови [re: Molly]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано16.04.13 09:35



трябваше да минеш съответния инструктаж, за да знаеш какво мнение имаш по въпроса


...и да договори надника....

Моето ново,зелено бизнесхоби:


Тема Re: Абе защо никой не пуска тема за "скандала" на денянови [re: Mila06]  
Автор УниКалната (Заядница)
Публикувано16.04.13 09:38



параноя те гони от рано сутрин, цели 24 часа и 356 дена в годината,
че ако не пуснеш злободневна тема първа, ще се срине и ще се гътне целия свят...



СРС-тата гърмят още от вчера. Даже преди Бостън. Сигурно не си забелязала, докато си се пънала да доказваш на някого колко си върховна.

Та - можех още вчера да я пусна, темата. Ама ше си взема бележка - отсега нататък да бъда непременно първа.



..... СПОРЕД МЕН!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.