Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:24 05.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Стреснови [re: ДPaka]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано16.04.13 13:26



Ще пробвам пак.
Когато аз си купя телефон, такива като теб ми се чудят защо си купувам телефон.
Когато си купя сладко от сливи, такива като теб ми се смеят как си купувам, докато те си го правят.
Сега ти лично ми казваш, че съм се била помайвала, затова нямам сладко от сливи.
Мислиш ли, че аз нямам право да те нарека ограничена и нахранена селянка? В пълното си право съм.
Защото ти се смееш на хората, които нямат домашно сладко, но в момента, в който те извадят по-добър телефон от твоя, ти започваш да ги гледаш злобно, въпреки че те не ти се смеят, че нямаш такъв телефон. Схващаш ли разликата? Ти се смееш, че имаш, и злобееш, когато нямаш , но хора, които изкарват пари И ЗА ДВЕТЕ неща - и за сладкото, и за телефона, не се смеят на теб.

И си оправи оня пост с дългата цифра, не са длъжни четящите да си разтеглят екрана двойно и тройно заради теб.

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!

Редактирано от Чиcтoмeтka на 16.04.13 13:27.



Тема Re: праг на бедностнови [re: Ecнaф]  
Автор abyssinia ( (c'est moi))
Публикувано16.04.13 13:58



Не, просто искам да видя защо тези хора са под прага.
Кои са, какви са и колко е се окажат накрая реално неуспяващите по обективни причини.
Интересуват ме вегетиращите. Не желаещите да се интегрират в условията на 21-век и отдавна премахнатия комунизъм. Без оглед на етноса.



Тема Re: Стреснови [re: Ecнaф]  
Автор Втасахме_я (Е, и?!)
Публикувано16.04.13 14:05



Впрочем пропастта богати - бедни е изключително висока в САЩ

Затова и завишените нива на тревожност у американците, които ги карат да произвеждат новини за масови убийства на всеки два дни.:-) Такива, каквито от Сомалия ( край, нарочих я тази държава за нарицателно) не сме чували.

Твърдението на БК, че човек трябва да използва онова, което има, е ужасно вярно, но ужасно трудно за усвояване като вътрешна нагласа.
И по-трудно е на задокеанците, ежедневно бомбандирани с американската мечта, отколкото на неизкушените, познаващи единствено глада. Само че тяхното реване се изразява вече с убийства, докато нашето за сега е предимно реване.

Същото като на авторката на темата. Нищо, че на пръв поглед отрицава мрънкянето.
Остава и само да хване водния пистолет и да разстреля другите като нея.:-)

Мисля, че БК разпознава истинската мотивация на Чистометка, въпреки което я аплодира, противоречейки дори на себе си.
Убедена съм, че разбира всичко, което се пише съвсем правилно, затова предпочитам "провокация", вместо неприсъщо академичен стил.:-)



Тема Re: праг на бедностнови [re: abyssinia]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано16.04.13 14:23



Това с интегрирането е много сложно, напр. средната класа се интегрира, но за нестандартните класи и хора това е нещо непонятно. Много богатите са неинтегрируеми, техните идеи или наследство са несъвместими със средното. За много бедните не ми хрумва нищо свен това, че е по-скоро жест на благотворителност да допуснеш такъв до себе си.
Бедния никой не го и допуска до интегриране - най-много да му подхвърлят експертна (низша) позиция, така че да не е опасен социално. Случайните пробиви чрез брак като че са най-перспективни. Искам да кажа, че едно са програми и хубави приказки и съвсем друго е под прозорците на улицата.

Статистиката едва ли влиза в такава мотивационна дълбочина като желание - нежелание за интегриране...



Тема Re: Стреснови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано16.04.13 14:26



Ако това,че имам къща на село ме прави селянка - ами добре, макар към този момент още да не консумирам в цялост тази титла, но имам намерение, живот и здраве да го направя някой ден

. На теб също нищо не ти пречи да станеш селянка...
Колкото до твоя телефон или каквато и да е друга вещ - объркАла си човека. Нито се чудя,нито ме интересува какво те прави щастлива.
На мен лично, ми харесва да творя това, което консумирам и не виждам какво лошо има в тази работа.
А злобеенето и присмехът- нямам идея за какво говориш, тези качества не са ми познати . Не си губя времето да съдя хората, нито пък имам желание да го правя
И най-накрая изобщо не разбрах какво е общото между парите и сладкото от сливи



Тема Re: Стреснови [re: abyssinia]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано16.04.13 14:35



а сърбите все пак са по-зле от нас. Защо ли пък това не ми звучи реалистично...и кое им е по-злето?!





Тема Re: праг на бедностнови [re: Ecнaф]  
Автор abyssinia ( (c'est moi))
Публикувано16.04.13 14:37



Сори, но прекратявам участие по темата, защото някой съвестно я скапа за гледане на пълен преглед.

Така и не се научиха да го ползват този дир...



Тема Re: Стреснови [re: ДPaka]  
Автор abyssinia ( (c'est moi))
Публикувано16.04.13 14:38



да си чела темата преди да я скапеш с 100000000000000-ките.



Тема Re: Стреснови [re: abyssinia]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано16.04.13 14:39




на теб къФ ти е точно проблема?



Тема Re: Стрес [re: ДPaka]  
Автор abyssinia ( (c'est moi))
Публикувано16.04.13 14:40



скапа темата за пълен преглед
такъф ми е проблемА




Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.