Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:40 02.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Дебелеемнови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано14.04.13 16:50



Лепят се 6, ако не изгаряш калориите.



***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!

Тема Re: Дебелеемнови [re: БoзaKocмaтa]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано14.04.13 17:04



наднорменото тегло не е глад.
за което и ставаше дума.

Да, така е. Всъщност - нещата се поизместиха. Наднорменото тегло може да е БЕДНОСТ, но не и ГЛАД.



..... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: Дебелеемнови [re: abyssinia]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано14.04.13 17:09



В отговор на:

след една възраст напълняваме генетично



Някъде четох, че след 50-г. възраст организмът не произвежда ензими. Затова се препоръчва да се приемат външно (на хапчета).



Тема Re: Бомба: Гладен ли е българинът?нови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано14.04.13 17:10



Абе - нЕма да се разберем.

Опитах се да ти кажа, че като си решил да бъдеш благотворител - не трябва автоматически да считаш, че вече си И БОГ - тоест - да си присвояваш правото да решаваш от какво точно човекът, обект на твоята благотворителност ИМА НУЖДА. По-добре му дай парите от един плазмен телевизор

, а той да си ги ползва както намери за добре. Щото може да му изсипеш всичките си стари дрехи, които имаш (както спомена по-горе), ама той да има нужда ТОЧНО от телевизор, и да си го купи ПЛАЗМЕН с твоите пари. НЕ Е ТВОЯ РАБОТА какво ще си купи.

Струва ми се некакво такова..."Я го глей тоя, умира от глад, а иска плазмен телевизор, моля ви се!! Ай ше го......"



..... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: Бомба: Гладен ли е българинът?нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Чиcтoмeтka (летяща метла)
Публикувано14.04.13 17:27



"Я го глей тоя, умира от глад, а иска плазмен телевизор, моля ви се!! Ай ше го......"

А защо да не го?

***
Разбира се, че не сте длъжни! Но аз също не съм длъжна!


Тема Re: Бомба: Гладен ли е българинът?нови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано14.04.13 18:22



А защо да не го?

Защото всяко човешко същество е свещено. И е равноправно на всяко друго. Както ти имаш право да искаш плазмен телевизор - така и той има право да го ИСКА. Може да си даде всичките пари за него и да яде хляб и сол три години. А ти може да имаш не три, а трийсет и три. Но и двамата имате равни права да го ПОИСКАТЕ. Дори и някой от вас да не може изобщо да си го разреши.

Изключвам убийците, естествено. И то само защото са посегнали на друго човешко същество и са нарушили свещеното му право да съществува и да бъде равно на всички останали. Доколкото това е възможно.



..... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: Бомба: Гладен ли е българинът?нови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор sofka (горделива)
Публикувано14.04.13 18:44



Средностатистическият българин, като мене, не гладува, но е гладен за някои специалитети.


Не си купува луканки и филета ежедневно, а по празници, не яде качествено месо, а кайма, кренвирши и народни салами.
Сиренето и кашкавалът не са му Маджаров, топеното сирене не му е Филаделфия, а киселото му мляко в най-добрия случай е Боженци.
Домати и краставици си купува като паднат под лев и пеесе, а банани също не си позволява ежедневно.
Да не говорим , че не е опитвал още екзотични плодове или черен хайвер.

Гледай натам, откъдето ти протягат ръце, а не натам, където ти обръщат гръб!

Тема Re: Дебелеемнови [re: БoзaKocмaтa]  
Автор abyssinia ( (c'est moi))
Публикувано14.04.13 19:44



Лепят се.
Ще ти обясня защо.

Един от най-сигурните начини за прецакване на метаболизма е гореспоменатата диета. При редовно хранене с изредените от мен неща организмът се затлачва и започва да не разгражда. Ефектът е точно обратен на количествата. Чувството за глад остава, а поетата храна буквално се залепва. Ако няма много активна дейност, свързана с тежко физическо натоварване се пълнее прогресивно. 100% те не консумират много плодове и зеленчуци, което да балансира за добър метаболизъм.

Сътветно и една филия отдавна е станала смъртоносна. Вижда се във физическите характеристики на децата. Те са напомпани, имат признаци на силен стрес и неестествен дерматичен цвят. Това са две болни деца.

Единственият начин е коренна промяна в хранителния режим, която обаче е много скъпа. За да се получи имат нужда от бюджет 7-10 лв. ден на дете.

Заключението е, че те не са класически случай на здраво дете хранещо се с някоя и друга маргаринена филия, за да не им личи. Те са деца с такъв режим, който съчетан и с генетичната обусловеност видима с просто око, е фатален.

За конкретния маргарин има много какво да се каже.



Тема Re: Дебелеемнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор abyssinia ( (c'est moi))
Публикувано14.04.13 19:48



Лепи се и една.
По-късно ще поясня как точно става.



Тема Re: ООООООООООООООООООнови [re: Чиcтoмeтka]  
Автор Слънчице (тракийско)
Публикувано14.04.13 20:28



Прочетох няколко коментара в темата и се отвратих!

Не стига, че не са гладуващи, ами са и тьпчещи се с куп гнусотии!!!

Иначе по темата ти -

НЕ! В БЬЛГАРИЯ ГЛАДНИ НЯМА!




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.