Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 27.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: +1нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано14.04.13 15:51





Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Избори 2013: Клубни прогнози и АНКЕТА!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано14.04.13 15:56



Ми, Уни, след като народа или по-точно хората не могат да отсяват фактите от манипулациите...то е безсмислено въобще да си говорим.
Другото нещо, за което уважавам Борисов, е че не е мазник и рейтинга не му е основната цел, защото ако беше така, щеше да сипе обещания и да се съобразява какво говори...
Само като видя Съсела или онзи Местан и веднага Борисов още повече ми се издига в очите...
А много ми е интересно пък ти какво намираш в Костов, ама наистина ми е интересно...е няма по-голям Нарцис от този...



Тема Re: Избори 2013: Клубни прогнози и АНКЕТА!нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано14.04.13 16:01



Да ама ако си чела програмата на социалистите, те обещавт вдигане на МЗП ама в края на мандата.... т.е. след като си отиват слагат мина на новото правителство, което ще дойде след тях. Точно това се опитва да каже и ББ, че те вдигнали пенсиите, ама да ги плащат следващите.... това е типично за манипулторие на БСП. А Бойко си говори в прав текст и не си прави някакви тънки сметки....



science is about doubt

Тема Re: Избори 2013: Клубни прогнози и АНКЕТА!нови [re: Втасахме_я]  
Автор пopyчиkPжeвckий (същият)
Публикувано14.04.13 16:06



Да впрегнеш неизчерпаемата си енергия за мотивиране на разочарованите от ГЕРБ и негласуващи хора около теб, да заложат на ДСБ.

Мисля, че няма как да стане. В България за близо 25 години има само една партия, която може да си позволи да рухне почти до дупка и след това да спечели избори. Няма да казвам коя е. Всички останали срутят ли се са неизбираеми после.



Тема Re: Избори 2013: Клубни прогнози и АНКЕТА!нови [re: ШokoЛaдa]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано14.04.13 16:13



А много ми е интересно пък ти какво намираш в Костов, ама наистина ми е интересно...е няма по-голям Нарцис от този...

Костов е единственият публичен политик, който е ДОКАЗАЛ, че може да се справя със сложни ситуации, да постъпва смело и да вижда ГОЛЕМИТЕ неща. В дреболиите се проваля. Но те не са важни.

Ако има някакъв начин той да управлява един мандат - нещата ще се променят в благоприятна посока много повече, отколкото при ВСЕКИ друг.

После пак ще се олее. Защото в работата С ХОРА е кръгла нула. И с хората, с които се обкръжава, и с народа като цяло. А в политиката, за съжаление, НЕ ВСИЧКО е професионализъм и компетентност.



..... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: Избори 2013: Клубни прогнози и АНКЕТА!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано14.04.13 16:19



Добре да приемем, че всичко това е така, значи гласуването за Костов няма никакъв смисъл, защото както казваш той не може да работи с хора, т.е. или взима 50% и управлява сам или е в опозиция, тъй като първото няма как да се случи, явно ако влезе в парламента ще бъде опозиция.

science is about doubt


Тема Re: Избори 2013: Клубни прогнози и АНКЕТА!нови [re: ya2011]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано14.04.13 16:23



значи гласуването за Костов няма никакъв смисъл

Да, така е, в този момент гласуването за Костов е безсмислено. Не го ли казах няколко пъти вече? И то не по причина на качествата и недостатъците му, а заради конюнктурата.



..... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: Избори 2013: Клубни прогнози и АНКЕТА!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано14.04.13 16:26



Аз ще дам само два примера

Местни избори 2007ма София, гласуваш за ДСБ (тогава СК) получаваш РЗС
Местни избори 2011ма София, гласуваш за ДСБ получаваш Кунева.

Толкова за кадровата политика на ДСБ...

science is about doubt


Тема Re: Избори 2013: Клубни прогнози и АНКЕТА!нови [re: ya2011]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано14.04.13 16:29



Нещо съм разсеяна и не ти разбирам примерите...



Местни избори 2007ма София, гласуваш за ДСБ (тогава СК) получаваш РЗС
Местни избори 2011ма София, гласуваш за ДСБ получаваш Кунева.




..... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: Избори 2013: Клубни прогнози и АНКЕТА!нови [re: ya2011]  
Автор ШokoЛaдa ()
Публикувано14.04.13 16:37



Е, да де..точно и аз това казах...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.