Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:07 27.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Нови екстри на Гугъл ....нови  
Автор Батко (Bath`men Со)
Публикувано07.03.13 08:41



Вече може да се разхождаме виртуално по улиците нашите градове .... с Гугъл ...

Ето един коментар на мой приятел, който живее от 20 години отвъд Пацифика
от кога погугъляхте?! малко тъжно да се "разхождаш" по Александровска от Майор Узунов към халите и центъра - бездомни кучета и предимно пенсионери - унили и прегърбени... а какво ще кажеш за това дръвце?

Ето ви един примерен изглед от центъра на Русе . С десен бутон на мишката може да изберете 3D и да сложите очилата .... Запълних ви времето за днес и утре ..., а!?





Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"

Редактирано от Батко на 07.03.13 08:42.



Тема Re: Нови екстри на Гугъл ....нови [re: Батко]  
Автор 741 ()
Публикувано07.03.13 09:24



Ако някой е видял кола на гугъл миналата година по това време, има голяма вероятност колата него също да го е видяла - и може да се потърси на това място.
Аз се намерих, друг въпрос е, че от физиономията ми е останало неясно петно само





Тема Re: Нови екстри на Гугъл ....нови [re: 741]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано07.03.13 09:29



еми цензура





Тема Re: Нови екстри на Гугъл ....нови [re: Батко]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано07.03.13 09:34



хаха, пред нас се видат двама пиещи бира, с размазани физиономии





Тема Re: Нови екстри на Гугъл ....нови [re: Батко]  
Автор пoняkoгa (свестна)
Публикувано07.03.13 09:52



Колата на мъжа ми видях

, ама аз с моята не съм там, където трябва да съм



Тема гадинитенови [re: Батко]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано07.03.13 09:55



са ми наснимали и моята къща отвсякъде, ебаси. Верно че отпреди бая време.



Тема Re: Нови екстри на Гугъл ....нови [re: Батко]  
Автор Koм (рекордьор)
Публикувано07.03.13 09:59



на мен пък темата ти ми навя тъга... на вратата на къщата ми се вижда некролога за баща ми.



А улицата ми изглежда една такава - малка... тя сигурно наистина си е малка, де... ама като няма маркировка за осевата линия изглежда съвсем тясна.



Тема Re: Нови екстри на Гугъл ....нови [re: Батко]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано07.03.13 10:08





И Пловдив е "пострадал" сЮриозно. Като гледам снимките - трябва да са направени преди ноември 2012 г.



Тема Re: Нови екстри на Гугъл ....нови [re: Батко]  
Автор врабец ()
Публикувано07.03.13 10:24



неслед дълго ще бъде време когато наистина ще може да се разхождаме по коя да е улица по света, всеки в креслото си, вкъщи.
преди 30 години аз не бях виждала джобен мобилен телефон. нито дори такъв, който не е вързан с жица за стената; струваше ми се много интересно и смешно преди двайсетина, когато домакините с пенюарчета на баклавички ходеха да си разхождат телефоните с антенки по тротоара пред къщи, които "хващаха" на цели трийсетина метра от гнездото си : )
помните ли как имаше едни фукащи се с нововъведението на пазара, много смешни : )
преди 15 филмите бяха на касета голяма колкото том от иван вазов, който не се побира в джоб, сега можеш да си носиш цялата библиотека с филми и книги в джоба, а картите просто.. ами можеш да вървиш по тях, както са в ръцете ти.
след недълго време направо не си представям колко интересни неща ще има.
ще мога да ти кажа, например - батко бе, виси ти един боклук от дървото пред югозападните ти прозорци, снощи някой отгоре май пак си е почиствал апартамента по нашенски


засега още не е много интересно.
което и място да потърсих, гуглци още не са ходили там : )



Тема Re: hehe:))нови [re: Батко]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано07.03.13 10:47



Готино

...ама е от април миналата година...искам с камера постоянна да наблюдавам в реално време

Иначе си видях Хводчето...че и Рошко, кучото от улицата...абе действителността е реално отразена

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.