Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:31 01.07.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: иханови [re: Oптимиcт]  
Автор Molly (Перушанова)
Публикувано04.03.13 20:01



да си жив и здрав, да им се радваш докато можеш на изкушенията





Тема Re: иханови [re: Molly]  
Автор Oптимиcт (и стар и познат)
Публикувано04.03.13 20:09



да си жив и здрав, да им се радваш докато можеш на изкушенията

Благодаря. Радваме се. Аз на тях и те на мен. Колкото може. Един живот! Скоро ще свърши и после няма.



"Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш"

Тема Re: Отговор!нови [re: Pия]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано04.03.13 20:30



и аз така мисля - че пак го е ударил на комар!


Или, че някой по добър комарджия го пуска по пързалката!




Тема Re: въпроснови [re: Pия]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано04.03.13 20:51



А така, виждаш ли какво става. Не ти ли казах аз че ще се разведеш и че това е проблема...а ти си мислиш, че е кредита?


Ами то не е само това, и бой ще ядеш!
Пари, пари, пари.... всички сме слепи и глухи!...и накрая насрани в леглата и следва два на два в земята... пари та пари...пари, пари, пари...БИЗНЕС-СЕМЕЕН!
Кога ще живеете бе хора, като умрем ли?
Никакви имоти ни ипотекираме, ипотекираме си живота.... пари, пари, пари- бизнес... пфу...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: има, има...нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано04.03.13 20:57



"И без да съм адвокат, на нейно място бих входирала в деловодството на банката едно писмо, с което да ги уведомя, че не съм съгласна с кредита, който съпругът ми иска да изтегли и моля те да се съобразят с това при определяне на обезпеченията и гаранциите по кредита. "

Ами казах и аз на Рия, че работата отива на бой!



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Б@си драматанови [re: Pия]  
Автор Bisserra (непознат )
Публикувано04.03.13 21:06



Рия,
един много съществен въпрос- кой е едноличният собственик на капитала на ЕООД-то?



Тема Re: Отговор!нови [re: Silverado]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано04.03.13 21:07



Тоз пич наистина е професионален комарджия...ще изработи и банките...
Взима 900 000хиляди и фалирва, Рия не е подписала и сделката с банката е незаконна, но банката си търси и взима неговия дял, половината, без този на Рия.
. И комарджията завършва с 900 000лв за половин дял обезпечение... Дава на Рия 200 000 и купува неиният дял и пак си остава с половин дял плюс 700 000 джобни...ще излезе пич тоз пич


Това с ООД и 2лв .обезпечение е стар номер и елементарен.
Ламби , например за 200 000лв хонорар, може да му осигури кредита от 900 000, па като не може то много го могат... Да ама печалбата на комарджията не е вече 700 000, а 500 000...не зная дали ще се навие комарджията да загуби 200 000лв...
Но без бой на Рия няма да и се размине!
Така лесно не се печелят 200 000лв.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Отговор!нови [re: ПЪTниka]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано04.03.13 21:14



викаш - омъжена за Остап Бендер - не вярвам!


По скоро са попаднали на друг Остап, който ще намаже, ама за сметка на благоверния И, в съюз с банка или банкер.
Ако не вярваш, питай Л@мби.
Криза е и хитреците стават все по оригинални!



Тема Re: Отговор!нови [re: ПЪTниka]  
Автор Bisserra (непознат )
Публикувано04.03.13 21:16



Рия е госпожа никоя, ако едноличният собственик на капитала на ЕООД-то е съпругът й



Тема Re: Отговор!нови [re: Silverado]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано04.03.13 21:17



Не разбра ли, че не е хитрец, а комарджия....такъв ни трябва за министър председател...или поне министър на финансите



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.