Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:52 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Поредна излагация-Елица и Стунджи!нови  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано18.02.13 11:06



Е, каква е тая излагация с песните, представени от Елица и Стоян за Евровизията...направо нямам думи-скучни, невъздействащи, правени сякаш ей така, щото нали да скалъпим нещо



Ще се радвам някой да ме обори да ми каже какви прекрасни и печеливши песни биха могли всъщност да бъдат, да им изтъкне достойнствата и да разбера всъщност какъв музикален инвалид съм, а и не само аз май:)))))...моля ви



Ето ги трите предложения:






Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Поредна излагация-Елица и Стунджи!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lolla ()
Публикувано18.02.13 11:14



И на мен не ми харесаха песните им. Е нали са сигурни, че са те

. Песните им ми се струваха като "изсмукани от пръстите", но това си е мое мнение. На някой може да му хареса някоя от трите песни



Тема Re: Поредна излагация-Елица и Стунджи!нови [re: Lira Emerald]  
Автор ФишPиб (Емарципанена)
Публикувано18.02.13 11:32



Уф, права си! Едно на ръка, че шопския фолклор не ми е на сърце в песенната си форма.

Абе, защо е тази борба за този конкурс?!!! Нека младите се пробват!
Нека е нещо като

Графа & Бобо feat. Печенката - Дим Да Ме Няма (OFFICIAL VIDEO 2012)
Дори и [url=http://www.youtube.com/watch?v=QclJQbgWFiA]100 Kila feat. Лора Караджова - Цяла Нощ [Official HD Video] [/url] и без това никой в Европа не разбира български



Тема Re: Не бих казаланови [re: Lira Emerald]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано18.02.13 11:41



"Печеливши" не мога да кажа, защото и Евровизия като всичко останало е основно политика, но на мен лично ми харесват. Във всеки случай са ми много по - интересни от 99% творящото се от разни там "звезди" като миленити,дичовци,светли и разни други знайни и незнайни (от мен)творци с високи претенции





Тема Re: Поредна излагация-Елица и Стунджи!нови [re: ФишPиб]  
Автор ДPaka (кофти тръпка)
Публикувано18.02.13 11:43



Ти пък нищо не рече...


Какъв певец е графа?!
А пък Лора Караджова, ако не беше баща и ,според мен и за сервитьорка нямаше да я вземат в някоя кръчма.



Тема Re: уф, ами не е права!нови [re: ФишPиб]  
Автор врабец ()
Публикувано18.02.13 12:07



"никой в Европа не разбира български

" - е то и корейски не разбират кой знае колко в европа, ама това не му попречи на тва смахнатото да звучи и в европа, и по секакво друго джигитайско...
не сравнявам тези двамата наште с корейския розов, крякащ, хиперактивен дебеланчо, само казвам, че езикът не е пречка.
не знам как ще се класират с тези песни. не мога да прескоча факта, че обикновено все така става, че моето мнение по никакъв начин не съвпада с печелившото парче.
като за това не е причина само егенето ми.
още като бях малка и имаше "златен орфей" си беше пак така
просто зад сцените на тези конкурси има какви ли не политики, като навсякъде...
а отпред пък по-масовият вкус* си е, ами, по-масов вкус.
а нали в края на краищата това шоу си е такова.
(* с което не го обиждам, нито го сравнявам по качество... просто го споменавам по име.)

най-атрактивно вероятно може да е тва за шампионите, но на мен ми е най-симпатично за босото либе.
...абе тази елица кога ще се научи да произнася лъ, а не уъ
както и да е, де.

общо взето - не мисля, че подготвеното от елица тодорова и стоян янкулов бива да се нарича чак пък "излагация" - това казвам.



Тема Re: уф, ами не е права!нови [re: врабец]  
Автор ФишPиб (Емарципанена)
Публикувано18.02.13 12:20



Босото либе, в което...ъъъ..пее ли, свири ли Скилър

Лирето си е емоционална и затова май така ги нарече така, ама и тя си има право на мнение, нали

Ама много ясно си ми хванала нишката за езика и разбирането.
Вместо да стана да изгладя, седя и драскам за разни работи, които ама въобще не ме засягат и интересуват



Тема Re: Не бих казаланови [re: ДPaka]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано18.02.13 12:28



Ми кат' ти харесвай слушай си ги със здраве ТИ и още няколко дето ще ги харесат



Помолих така по убедително да се обосноват харсващите ги защо болшинството сме музикални инвалиди в случая?:))))))))))))))))))))))))))))))))

п.с. Но все пак оценявам факта, че трябва да има и такива мнения

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Поредна излагация-Елица и Стунджи!нови [re: Lira Emerald]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано18.02.13 12:28



Песните никак не са лоши. Не са по-лоши от "Вода". В първата бих дала 50 секунди СОЛО на онзи, шумящия..

... а иначе само се клатушка по сцената и никой не разбира за какво е там...само ние, дето си го знаем.

Като се има предвид, че по-нагоре от 5 място НИКОГА не биха ни допуснали, КАКВИТО и да са песните - доволна съм, че пак те ще ни представят, защото никой друг от нашите изпълнители не е толкова характерен и впечатляващ.



..... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: уф, ами не е права!нови [re: ФишPиб]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано18.02.13 12:30



Ай сега Лирето емоционална:))...чети мненията под основната статия в дира...много емоционални хора-начи



Но както се казва, трябва да има песни и за неемоционалните...та и те нещо да харесат и подкрепят

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.