Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:19 19.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: браво на Елица и Стунджи!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано18.02.13 17:15



Уни плийз, плийз!
Култовата вода се свиреше яко през следващия сезон в някои от най-вървящите летни клубове в Европа.

Нито една от тези няма да има този успех, но Босото пиле е всичко друго ама не и чак пък излагация.



Тема Re: браво на Елица и Стунджи!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано18.02.13 17:16



Уни...в случаят говориш смешки...но уважавам мнението ти и участието в темата:)...както и на всеки един дал отзив:)

Да ти припомня-Вода стана 5-та

...и то колкото и ане им се искаше на някои...щото все пак Евровизия си е конкурс с политически уклон!

Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: браво на Елица и Стунджи!нови [re: *abi*]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано18.02.13 17:23



Нито една от тези няма да има този успех

Това в никакъв случай не значи, че тези песни са по-лоши от Вода. Коментираме ТОВА в тази тема.

Ако "Вода" се е въртяла - то е заради оригиналността и уникалността, а не защото е била нещо върховно ЗА ТАКЪВ КОНКУРС. "Вода" е точно толкова добра, колкото и други песни на Елица и Стунджи. И колкото и новите. За всяка от тях си има "пътници".



..... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: Поредна излагация-Елица и Стунджи!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Ю50 (същата)
Публикувано18.02.13 17:35



На" Кисмет", нищо не разбрах от думите



На" Дзупай либе босо"не можах да разбера, где дзупа, и защо е босоне разбрах диалекта - мА то никой не ми е виновенТо пА и онея от еврото ли беше, визията ли беше да не мислим, че ще разберат

Нооооо песента, "Само шампиони" ......... всичките юнаци шампиони ..... цяло село ...... и т.н., става за химн на футболен отбор от Б група, ако няма С групи у футбола

Прости ми Лира за откровеността, и моля другите да не ме съдят строго.




Тема Re: Поредна излагация-Елица и Стунджи!нови [re: Ю50]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано18.02.13 17:38



Че за какво ти е да разбираш от думите??

Евровизийците да не би да ги разбират?



..... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: Поредна излагация-Елица и Стунджи!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Ю50 (същата)
Публикувано18.02.13 17:44



Как за какво

за тях не ми пука .... чужденците, за мене ми пука, искам да зная какво пеятможе да псуват мен, държавата и теб




Тема Re: Поредна излагация-Елица и Стунджи!нови [re: Ю50]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано18.02.13 17:48



Тез песни не са писани за теб и за мен, а ЗА ЧУЖДЕНЦИТЕ.



Кат че ли като слушаш английски песни - сичките ги разбираш!



..... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: Поредна излагация-Елица и Стунджи!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Ю50 (същата)
Публикувано18.02.13 18:02



Уни, не всичките английски ги разбирам, а може и да ги разбирам, но това ти няма как да знаеш. Все пак това са български песни.И някой българи ще си позволят да гласуват.
Също така някой българи слушат не само ритъма, ами и текста.

п.п.

Изказах мнение, моето си мнение, Лирка попита, а аз отговорих.Това, че не съм на твоето мнение, ........






Тема Re: Поредна излагация-Елица и Стунджи!нови [re: Ю50]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано18.02.13 18:28



Ю, повече гледай емотиконите. И начина на изказ. Може би така би разбрала кога някой се шегува или просто си подрънква.





..... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: Поредна излагация-Елица и Стунджи!нови [re: Ю50]  
Автор врабец ()
Публикувано18.02.13 18:35



ами либето е босо, защото е изгреяло ясно слънце и му е топло, бре, малай моме, как не разбираш


изгреяло е през долини и поляни, грее, грее, па се смее и т.н.... пиле пее у... (не чух думата, ма надали е псувня, се пак... сещаш ли се пиле да пее у... нещо от ругатня) по-нататък в идилията се описват момче и девойче, които играт. може да си играят, или да танцуват, което пак надали е много опасно, или обидно. дзупат - това значи тропкат. аха, значи са танцували, хоро са играли. дзупат, пеят и се смеят, весели и пременени.
по-нататък диалекта на тоя с кукуригуто и аз не го разбрах, но не вярвам да е пял нещо по-враждебно : )

в "кисмет" пък се разказва накратко за младеж с по-буен характер, който живеел в малко селце. огладнял по-рано, та седнал да вечеря още по слънце в края на градината този младеж, а слънцето го огрело! той се разсмял - ау, какъв късмет имал : )
какво толкоз за разбиране.
избираш си - или наистина е бил някакъв блясъчко-мечтателник, който се хили щастлив на слънчевите зайчета, които му огряват вечерния комат, или го е огряла неговата изгора-слънце, като е наминала най-случайно покрай плета : )

третата не ми се слушаше пак, но се надявам, че вече си поне малко по-информирана и успокоена




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.