Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:42 21.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Поредна излагация-Елица и Стунджи!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано05.03.13 16:03



Да ти кажа имаше време когато го недолюбвах Графа. Преди 3г. обаче имаше някакво литературно четене в една книжарница, организирана от Труд по представянето на една книжка с басни. Събраха се 15 деца, заведохме и малката и той им чете половин час басни. Даде им автографи, децата го приеха и му се радваха и стана хубав разговор и с родителите. Момчето не бързаше да си ходи след представянето, поговори с всеки. Тогава ми се видя като много човечно симпатично момче и някак си го заобичах.
Пратих поздрави и за незабравимите му родители, които харесвах като дует:)
Не мога да кажа, че всичките му песни ми прилягат, но усетих духа му и го възприех, такъв-какъвто е. Тогава и песните му ги захаресвах, а и него като човек



Нямам ни един миг свободен...аз съм непрекъснато със себе си. - Ставри Калинов

Тема Re: Поредна излагация-Елица и Стунджи!нови [re: Lira Emerald]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано05.03.13 16:21



Аз също нямам кой-знае какво мнение за него като музикант и още по-малко - за певец, обаче за дадени сегменти от този бизнес е много добър, дори - отличен... А сега и от теб като научавам, че бил симпатяга като човек - да не взема да го "захаресвам" и аз!



Относно творчеството му - доста разностилово е, но има някои песни, които са истински попадения през всичките тези години.



..... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: Поредна излагация-Елица и Стунджи!нови [re: Lira Emerald]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано17.03.13 13:06



Ти чу ли, че песента, уж определена за конкурса, са я резнали? "Шампиони" отива май...ЕЖК, сега отивам да питам чичко Гугъл...

Ей го.



не знам дали е последно...




..... СПОРЕД МЕН!!

Редактирано от УниKaлнaтa на 17.03.13 13:08.



Тема Re: Поредна излагация-Елица и Стунджи!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано17.03.13 13:46



простотийка...
но както е казал мъдрият народ: никога не е късно да станеш за резил

М+З=ВЛ




Тема Re: Поредна излагация-Елица и Стунджи!нови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано17.03.13 15:11



Да се чудиш...Защо не са си опекли работата предварително, след като е имало поне 33,3% вероятност песента да отиде на Евровизия...

Хубава работа, ама...българска...





..... СПОРЕД МЕН!!


Тема Re: Поредна излагация-Елица и Стунджи!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор kakata ( Vincero!)
Публикувано20.03.13 01:30



Шампионите били всъщност самодиви.
Единственото предимство на този песен пред другата е, че няма дразнещите подвиквания на бабите.
Между другото "Кисмет" без вокалната част е доста добро ритъм парче. Гайдарят и Стунджи са майстори от голяма класа и тия мадами в общи линии не са им нужни.



Тема Re: Поредна излагация-Елица и Стунджи!нови [re: kakata]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано20.03.13 07:34



Между другото "Кисмет" без вокалната част е доста добро ритъм парче. Гайдарят и Стунджи са майстори от голяма класа и тия мадами в общи линии не са им нужни.

Аз имах усещането, че авторите и аранжорите просто насила са се старали да наблъскат във всяка песен какви ли не "оригиналности", за да направят впечатление някак...В първата песен - реге-изпълнителят с нещо като рап+бийтбокс, в "Кисмет" - фолк-певиците + гайдаря, в "шампиони" май най-малко "зашеметяващи" оригиналности имаше, че не помня вече...ама пък тя е и най-безлична! Опитва се да демонстрира шлагерност най-много от всичките три, но при нея пък липсва нещо типично...Изобщо - мярката за комбинация между стилове в първите две песни май я бяха позагубили малко, ама пък какво от това - те така и няма да се чуят!





..... СПОРЕД МЕН!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.