Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:38 17.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Анкета: Как ще гласувате на референдума на 27.01 ?нови [re: suleymanpasha]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано26.01.13 15:51



"така ли, не знаех"
Ами да ти обясня, много са начините за развитие на ядрената енергетика...
Единият начин е да си построим собствена ядрена центрава в Германия, като преди това и затворим ядрените реактори...това е много яко развитие на собствената ни ядрена енергетика.

Вторият начин е Авганистанците да ни построят безплатно ядрена централа и ние да им я изплащаме с ток като им го продаваме 300 години.
и договора непременно , за нас ако остане и каквото остане, ако остане ток...
Това са все видове развитие на ядрената енергетика...има още варианти, но ти и тези двата не можеш да смелиш щом си задал въпроса, който си задал...
Махни си путката от сигнатурата че срамиш религията ...ще се караме сериозно с теб.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Тема Re: Анкета: Как ще гласувате на референдума на 27.01 ?нови [re: ПЪTниka]  
Автор MamaNetty (блондинка)
Публикувано26.01.13 18:32



Слушах внимателно Станишев и той каза, че който е за АЕЦ Белене - трябва да иде и да гласува с ДА.
Слушах и Петър Димитров цяла седмица и той от много трибуни ломотеше нещо идентично по смисъл,
само дето "обогатяваше" постните си аргументи с изтърканото бъргаро-руско партньорство в ядрената енергетика.
А Р.Овч. пък директно е заявил че



Щом самите инициатори на референдума /БСП/ твърдят така - коя съм аз че да оспорвам неформалното му значение?!?
Напротив - вярвам им, че ме питат именно за Белене и затова утре ще сложа червените ботушки,
ще прецапам през преспите и ще ида да гласувам с едно информирано - НЕ.

А пък ако все пак дойдат на власт и завлекат -родителите ми, мен, детето ми и неродените ми внуци
с дългове за милиарди - ще си сменя местоживеенето, ако не паспорта, като Депардьо...може дори и в Русия да ида.

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема „L'Etat c'est moi!”нови [re: Ecнaф]  
Автор Батко (Bath`men Со)
Публикувано26.01.13 18:32



Само че ..... аз не съм объркан! .......


я си стой на топло в къщи!



Don`t Worry! Be happy!
"Оти се косиш, като че ти мине!"


Тема Re: Анкета: Как ще гласувате на референдума на 27.01 ?нови [re: Phillip]  
Автор TheSameOne (Същият)
Публикувано26.01.13 18:48



Я се усмихнете:






Тема Йе!нови [re: TheSameOne]  
Автор MamaNetty (блондинка)
Публикувано26.01.13 19:21







Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Хич не е встрани.нови [re: ПЪTниka]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано26.01.13 19:35



гле'й с'я Адаш, мисля че грешиш.


Влизаш в кой да е голям магазин, дет' им викат молове ли, що ли?
Или па в който и да е технически, стига да завършва на 'маркет, 'полис и т.н.
И... те налазват едни убави момета, усмихват ти се мило и ти предлагат.. хм, кредит да вземеш. Ама баш от тях, щото техния бил най изгоден и ти ще си само на фъндък.
Или пък по талавизора - де що банка има, че и сега, в кризата, ти предлага "най изгодния кредит". И за пенсионери има, да зна'ш! Зимата щяло да им е най топло, ако теглели кредит за кюмюр, примерно.
Та това ми е версията за убийството в Пловдив. Вързали са се хорицата, повярвали са в рекламите и туй то!
А за мангалята, че ги пали ка'т наща Очка, на щръклица - еее, това е съвсем друга бира. Че и бизнес, на туй отгоре. 3.2 милярда са туй бе, Адаш.
А сега ми кажи какво би било, ако за пенсионерите бяха отредени те'з пари, а не за популацията на абисинците ни?



Тема Re:нови [re: duotrio]  
Автор иливap (Counselor)
Публикувано26.01.13 19:45



Привет. Ние да използваме лекото затопляне тия дни, защото не си е работа да караш ски на минус 15, ама на минус 5 е добре. Малко Интернет връзката не е стабилна тук в гората, но за 2 дни ще го преживея. А преспи си нямаме, не вали чак толкова сняг, а стария е изринат.

И на теб честита и много от най-доброто.

Дир ми изяде B-то на ника Виливар, та временно ще е така. :)

Тема Re: Хич не е встрани.нови [re: Silverado]  
Автор Oчeтo ()
Публикувано26.01.13 20:24



Ти ли ще ми го докараш тоя щъркел или да взема да ти повервам, че и аз съм мангалка?!

Престани да ме обиждаш! Намирам простотията ти за безкрайно неуместна и агресивна!
А колкото до изфабрикувания ви референдум (щото не се съмнявам, че някой умник от нет-обществото е подхвърлил великия въпрос за допитване до Народа!), що не кажеш, че както и да се отговори, все на самоомраза трябва да го избие българина! С "да" - искам да нося всичката отговорност за всичко и като мангала Силверадо да вярвам в правдата на късметя си! С "не" - да дадем път на новите шистови експерименти по нашата шепичка земя, че да има пари и да не фалира държавата!А, държавно мекеле такова?!

Редактирано от Oчeтo на 26.01.13 20:30.



Тема Re: „L'Etat c'est moi!”нови [re: Батко]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано26.01.13 20:26



Ти си заблуден, държавата не е сбор от гражданите си.
Но е добре те да имат роялско самочувствие като твоето

Редактирано от Ecнaф на 26.01.13 20:39.



Тема Re: Хич не е встрани.нови [re: Silverado]  
Автор Oчeтo ()
Публикувано26.01.13 20:35



И понеже си като един малоумник...теб, ако ти изсмучат мазнините (за да ги правят на енергия), как ще си усвояваш витамините, бе морж?

Хайде, не се напъвай да разбираш, щото то от много разбиране сме я докарали дотук!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.