Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Хич не е встрани.нови [re: Джoaннa]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано26.01.13 13:26



"не си струва изобщо да правиш каквото и да е било усилие да усмислиш безсмислието на това начинание ..."
Това трябва да е мотото на темата... а после нека си разправят, че Джонна мислела само за ебане.. ... започвам да си мисля, че ебан човек трезво мисли!
Ако прибавим последните ми думи горе, към твоята мъдра мисъл, аз мисля че надминахме и Карл и Маркс взети заедно...



Имаш ли някаква информация Маркс ебан ли е някога?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Хич не е встрани.нови [re: ПЪTниka]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано26.01.13 13:28



не бе Адаш, виж

!
И обърни внимание, само:

Най-често подобна тенденция има в Турция, Грузия, Таджикистан, Молдова. Тенденцията се засилва и в някои страни от Източна Европа, но те не са посочени конкретно.

Не били посочени конкретно - ай с'я.
И що ли пък, а????



Тема Re: Анкета: Как ще гласувате на референдума на 27.01 ?нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор MamaNetty (блондинка)
Публикувано26.01.13 13:43



И аз ще гласувам с НЕ - този път.
Мотивите ми са доста сходни с твоите, плюс личната ми, чисто рационална
убеденост, че КЪМ МОМЕНТА строежът на нова атомна централа, независимо с държавно или частно участие не е изгоден за БГ, а рисковете от всякакъв вид са сериозни и могат да ни довършат като държава.

След 10-20 години като ме попитат пак - вече може и да реша друго, съобразно новите обстоятелства и научни постижения.
Принципно уважавам атомната енергетика и я оценявам не само в контекста на обичайните популистки доводи за нея.
Но не съм склонна да ме правят повече на идиот разни енергийни мафии...хеле пък точно - икономическия вълкодав - Овчаров, Московско -Варненското недоразумение - Петър Димитров или евро-маргаринения Станишев.

С тези 14 милиона за безмислен референдум, що пари за лекарства на онкоболни деца можеха да се купят... срамота!



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема здравей, Вили(вар)!нови [re: иливap]  
Автор duotrio (любопитен)
Публикувано26.01.13 14:01



то и ние с милейди сме на вилата...но ако бе нужно, ще разрина преспите* като един зимен Херкулес и ще се върнем в училището в центъра на София да метнем бяла хартийка с кръстче!
...както се върнахме през оня неделен ден, юли 2009 година, обливайки се в юлска пот, а радиото в колата кънтеше-серегейко- 25 процента, бб-21 процента(?!)...в 14 часа кънтеше все още така! и накрая-квО?! шаренО!!!



---
мани тва. честита ти Нова гАдина, за много гОдини и... браво, че пак яхна кирилическия кон.


* апропо. Фъндъкова май си е свършила нейната работа и няма нужда от толкоз риене. проверих лично!

Редактирано от duotrio на 26.01.13 14:11.



Тема Re: Хич не е встрани.нови [re: Silverado]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано26.01.13 14:14



Какво ти става бре адаш, какви неща ми даваш да чета: "Бременност е водеща причина за смъртност сред момичетата на възраст между 15-19 години, предупреждава Световната здравна организация"

Ми ти сам виждаш, че циганите се роят десет пъти по .бързо от нас и в същото време ми показваш че били казали за тях, че умират, щото раждат..
Стига бе?

Изтрезней бре, само преди няколко дена семейство с две деца бяха самоубити без да са бременни, всеки ден в новините има самоубийства, убийства и до сега нито едно по причина че е бременно...
Казвам ти че ти си си наумил и си си намерил нещо и усилено търсиш и намираш доказателства за твоето...
И в същото време добре знаеш, че не е вярно...че е вярно, но не е цялата истина..

Абе ти да не би да искаш да ми кажеш, че трябва да забраним на циганките да забременяват щото бременността е рискова и води до смърт?
Е, това е наистина Уникално

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема убеди менови [re: ПЪTниka]  
Автор Mинyтa (60 секунди)
Публикувано26.01.13 14:32



без думи, само с мисъл,

Така спазихме закона, и в същото време
няма да оправдавам харчлъка и нагластта им.



Най-добре е да дойдат извънземните.

Тема Re: убеди менови [re: Mинyтa]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано26.01.13 14:47



Интересно, и ми е важно, колко процента ще сме?!
Сигурен съм, че ставаме все повече и повече....и това е много важно за мен!
За мен това е знак за узряване на обществото...

По същият начин очаквах узряването в мисленето , че бягането на децата ни от България не е глобализация на новото време, а си е чисто заробване, поинечарване на най- интелигентната ни част от българската нация...днес все повече и повече хора го разбираме, че е така....

Лошата новина е, че има стара и вярна поговорка:Да му имам на българина вторият акъл!

Хубавата е, че въпреки , се учим...



Мнението е позиционирано и няма нищо общо!

Тема Re: Анкета: Как ще гласувате на референдума на 27.01 ?нови [re: MamaNetty]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано26.01.13 14:47



+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++





Тема Re: Анкета: Как ще гласувате на референдума на 27.01 ?нови [re: 741]  
Автор suleymanpasha (dionis)
Публикувано26.01.13 15:01



ядрена енергетика може да се развива по много начини

така ли, не знаех


интересно ми е дали имаш инфо по кой от начините развиват ядрената енергетика например израел и гърците?



Тема Re: Анкета: Как ще гласувате на референдума на 27.01 ?нови [re: MamaNetty]  
Автор ПЪTниka (Оня)
Публикувано26.01.13 15:42



А какво трябва да направиш, след като е ясно, че ни си наясно?
"че КЪМ МОМЕНТА строежът на нова атомна централа, независимо с държавно или частно участие не е изгоден за БГ, а рисковете от всякакъв вид са сериозни и могат да ни довършат като държава. "



Референдумът въобще не е ,за да, или не на строеж на нова ядрена централа...никой не те пита това, на което се заканваш да отговориши върху което незапитване си си сътворили логика....да довършат държавата..

Никой не те пита за Белене, нито за Козлодуй...така ще разбереш, че никой теб не те пита за нищо.
Но ти им отговори...спазари се с тях и за довършването на държавата...много се надявам на теб...

Мнението е позиционирано и няма нищо общо!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.