Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Анкета: Как ще гласувате на референдума на 27.01 ?нови [re: TheSameOne]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано27.01.13 14:05



мисля също като теб, но ще ида да си окна НЕ-то!





Тема С две думи казваш,нови [re: иливap]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано27.01.13 14:15



че понежи си умна, сама си прозряла колко е правилно да не гласуваш изобщо.



Направи следната проста сметка. През всичките тия години, ако допуснем, че тия убедено негласуващите бяха гласували, то за кого? Очевидно не за комунистите и не за турчагите, понеже техният електорат вече си е гласувал под строй! Ще се затруднят безкрайно подобни манипулации. "Картите" със сигурност биха се обърнали.



Тема Re: Пояснениенови [re: 741]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано27.01.13 15:42



Ама сега те гризе любопитство - какво е станало, нали?





Тема Re: Пояснениенови [re: Ecнaф]  
Автор Лил ()
Публикувано27.01.13 16:37



И какво правят в парламента? Гласуват Закон за построяване на АЕЦ в Белене? Това да не би да им влиза в правомощията и изобщо в работата?
Цирк.



Тема Последни повиквания!нови [re: Phillip]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано27.01.13 17:40



За пътниците на авиокомпании "Референдъм Еър" и "Флай нема пък да гласувам!".
Двата самолета излитат точно в 19ч.





Тема Re: Последни повиквания!нови [re: Phillip]  
Автор Дpъндoлeтa (воайор)
Публикувано27.01.13 17:46



Не, че ме мързи, но ме мъчи полиневропатията и ме е страх сама дали ще стигна до секцията... Не знам, но дали е едно и също дали няма да гласуваш или ще дадеш отрицателен вот...



Тема Re: Пояснениенови [re: Лил]  
Автор won (cool)
Публикувано27.01.13 17:51



И аз това се чудя! И после кво става след референдума?
Ако повече са "за" - записва се в х-броя годишни бюджети на страната, че плащаме всичкия масраф на централата?
Или ако повечето са "против" - пак кво? С тоя закон за референдумите след две години пак могат да ни питат същото...и да похарчим няколко милиона за това демократично мероприятие.

Аз гласувах с "Не", защото според мен:
- има какво да се направи за подобряване на енергийната ефективност - в промишлен мащаб, за потреблението в бита, подобрена енергийна инфраструктура
- поради екологични съображения - никъде не намерих данни колко ядрен отпадък с висока активност има при производството на 1 kWh електроенергия с бъдещия реактор. От брошурка, която прочетох в Испания, знам за испанската енергетика : Радиоактивни отпадъци с висока активност - показателят е mg за 1 kWh електроенергия. За испанската енергетика средният показател е 0.58 (клас "D") (класовете са от "А" до "G"). Дори и за АЕЦ "Козлодуй" не намерих такива данни.


- неясни икономически параметри на проекта за бъдеща АЕЦ и дали са включени в проекта разходите по съхраняване и транспортиране на ядрените отпадъци, както и бъдещи инвестиции в националната електропреносна мрежа, която би трябвало да поеме новите мощности
- за колко години са ни договорите за износ на електроенергия? Ако трябва някои да не бъдат подновявани, а да си ползваме евтиният ток дОма

Ей такива размисли и страсти са ме налегнали, ако и да съм проста. Поне "да" и "не" мога да окна. Не съм все съгласна.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 27.01.13 18:09.



Тема Re: Пояснениенови [re: Ecнaф]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано27.01.13 17:56



вероятно франсетата са най-големите фукари :)

М+З=ВЛ




Тема Re: +18нови [re: Phillip]  
Автор suleymanpasha (dionis)
Публикувано27.01.13 18:13



понеже съм декларирал отдавна как ще отговоря на този тъпо формулиран въпрос - против строежа на нови ядреви централи в държавата бъ.гъ., против бъ.съ.пъ. и против бъ.бъ., мога сега да ви покажа невалидния си вот.
никого не агитирам, който не е гласувал - да ходи и да гласува по съвест или пък да не ходи и да си стои дОма.

предупреждавам, че снимката е със съдържание, което може да се стори обидно или предизвикателно за некои юзъре къде са с по-нежни души.
да няма после хър и мър.




п.п. не съм го нарисувал добре, щото си забравих очилата и недовиждах, ама каквото - такова.



Тема Re: Анкета: Как ще гласувате на референдума на 27.01 ?нови [re: Phillip]  
Автор *abi* (eLgreco)
Публикувано27.01.13 18:26



Хайде да залагаме.
Ще има ли или няма да има.

Какви са предвижданията ви за резултатите?






Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.