Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:44 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Пояснениенови [re: suleymanpasha]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано27.01.13 13:26



Ще стигнат и ще минат над 20. Мисълта ми е че тези, които са "не", е глупаво да подарят мача на тези, които са "да".

Редактирано от Ecнaф на 27.01.13 13:26.



Тема Re: Пояснениенови [re: Ecнaф]  
Автор suleymanpasha (dionis)
Публикувано27.01.13 13:28



като краен резултат е все тая. все някога ще я построят тази тъпа аец. изобщо без да ни питат.
а като изразяване на позиция - дали ще кажеш не или няма да отидеш в случая мисля е едно и също.
но сега ставам и отивам. после ще има снимка





Тема Re:нови [re: иливap]  
Автор duotrio (любопитен)
Публикувано27.01.13 13:30



ти щото не си тука, си пропуснала "новата" стара пръмовица-кунева...тя и хората и дават акъли по повод и, най-вече, без повод. най-интересно е като дава акъли И за ядрените ни централи..госпожа йес, сър!, дето пръста си не мръдна да защити работещите ни блокове в Козлодуй, докато преговаряше!!!

буфосинхронистка "полити(ч)ка"! и шъ влезе и шъ се праи на интересна в следващия парламент-само гледай!





Тема Re: Пояснениенови [re: suleymanpasha]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано27.01.13 13:37



Може да е едно и също на вид - но като вътрешен резултат е различно.
Атомно-ядрено-молекулна и пр. енергетика имало в 14 държави от ЕС (и в 4 от тях въпросът се преразглежда), другите 13 някак се оправят и без нея.

Затова пък енергоемкостта на БВП на България е 4 или 6 пъти по-висока от средната в ЕС (не помня точно цифрата, но са пъти), демек за да произведем 1 лв БВП ни трябва 6 пъти повече енергия.
Е това не е хич добре и проблемът е тук, а не в измислени работи от типа на "енергийна независимост" - с това разхищение сме обречени на зависимост дори да имаме 10 ядрени централи.

Редактирано от Ecнaф на 27.01.13 13:40.



Тема Re: Пояснениенови [re: Ecнaф]  
Автор Hяkoй, koйтo ce шляe (тревно зелен)
Публикувано27.01.13 13:38



мхм, другите 13 купуват от по-другите 14

М+З=ВЛ




Тема Виж сега колко е тънко!нови [re: иливap]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано27.01.13 13:40



Ами, няма да ги разпилеят на видно място, я! На селския площад, дето минават много хора, ще е подозрително и неубедително.
А на пустото място все някой ще ги види и ще каже. Такива новини бързо се разпространяват и ефектът е налице. Случайно неразбрал за акцията комунист, ако ги види, ще си трае. А антикомунист, макар и един, ще вдигне врява, ще се засили за фотоапарата си и ще мултиплицира. И така не се налага да разпръсват бюлетини на твърде много места. Гениално, гениално!





Тема Re: Пояснениенови [re: Ecнaф]  
Автор 741 ()
Публикувано27.01.13 13:43



Подарен мач ще бъде валиден резултат от референдума и измиване на ръцете след време с "хората така поискаха".
А разглеждане в парламента могат и без референдум да направят.



Тема Re: Пояснениенови [re: Hяkoй, koйтo ce шляe]  
Автор Ecнaф ()
Публикувано27.01.13 13:55



Щото са достатъчно богати

- черната работа остава за другите.



Тема Re:нови [re: Phillip]  
Автор иливap (Counselor)
Публикувано27.01.13 13:59



Ти ако искаш да се отървеш от нещо, което не искаш да се вижда от много хора, къде ще го метнеш - там, където никой не минава, или на видно място? А ако искаш да се види това нещо, къде? А ще го махаш ли преди да си сигурен, че е документирано (ако това е целта ти)?
Много ги надценяваш интелектуално точно тия комунисти на местно ниво там, те не мислят с повече от 1 ход напред. Според мен някой е получил нареждане да се отърве от грешно попълнените бюлетини и вместо да ги изгори някъде, той ги е разпилял на пусто място. После се е сетил, че там също минават хора и някой може да ги види, и е отишъл да си ги събере. С разликата че поне един човек ги видя преди грешката да бъде поправена. Това е реалистичен вариант с оглед капацитета на местните активисти.

Тихо се сипе снежеца, аз грабвам ските и се понасям към "пистата".



Утре ще направя представително проучване сред българите, с които поддържам контакт, кой как точно е (не)участвал в референдума.

Дир ми изяде B-то на ника Виливар, та временно ще е така. :)

Тема Re: Анкета: Как ще гласувате на референдума на 27.01 ?нови [re: Phillip]  
Автор TheSameOne (Същият)
Публикувано27.01.13 14:02



Обядвам си кротко и се чудя - да нахлузя ли обувките и да ходя да гласувам!
И ако отида - какво да отбележа!
Аз съм човек - технократ! Ако може да се извлече енергия от атома - що пък не!
Ама ако може да се впрегне в повишаване на производителността на труда, в качеството на производството изобщо. Не за да продаваме директно ток, а да продаваме това, което произвеждаме! Иначе - и без пари да ни е тока - като работим мърляво - к'во от това! А и като правим евтин ток, не можем и да го продаваме прескъпо, за да се замогнем.
За много енергоемки производства от соц. България си спомняме само по опустошените халета и мрачните сгради, обрани до шушка! Трябва ли ни още ток! Намаляваме като население, намалява потреблението ...
И милион домашни компютри не харчат колкото Кремиковци или Радомир!

Ако отида да гласувам - то ще само заради тръпката, че ме питат "лично"



Ама ако гласувам - ще взема да вдигна процента и - току виж участвам във всенародното стъпване на криво!

А така ми писна да слушам политически простотии! Ще взема да отида да пусна НЕ. Белким млъкнат след това.

Баси, колко сериозни приказки изредих с чаша вино в ръка в слънчевата неделя!
Дори само това, че ми съсипват неделята ме кара да се колебая, дали да ходя!

И сега какво?
Да ходя или да не ходя!
Мамка му и живот!




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.